Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Lipiec 16, 2019, 06:07:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pancerz Wspomagany ?  (Przeczytany 4821 razy)
Zax1982
St. szeregowy
*

« : Listopad 11, 2008, 00:53:08 »

Witam.

Jestem przy budynku radia Galaxy News. Wykonałem zadanie dla Three Doga (umieściłem nadajnik) po tym zagadałem z jednym Paladynem z bractwa stali (nie pamiętam nazwiska) o przeszkoleniu w celu używanie tego pancerza. Powiedział mi, że może to zrobić tylko potrzebna jest zgoda tej panny z bractwa stali (dowodziła natarciem), która zazwyczaj kręci się koło laboratorium. No właśnie gdzie jest to laboratorium? Albo czy jest inny sposób żeby uzyskać przeszkolenie?

Pozdrawiam.
Irrhas
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #1 : Listopad 11, 2008, 01:30:22 »

Jeżeli mnie pamięć nie myli Wink,to na późniejszym etapie gry,bądź po odkryciu bazy bractwa(mogę się mylić).Ja w każdym razie już biegalem w pancerzach : Wspomaganym i Tesli(trochę idiotycznie wygląda)  Tongue
PS.Może ktoś czai gdzie na przedmieściach Waszyngtonu znajduje się fabryka Nuca-Coli Huh?
Edit.
@Ulyssaeir
Źle sprecyzowałem,chodziło mi o jej(Nuca-Coli)Waszyngtoński oddział.Fabrykę znalazłem;a z tego co się dowiedziałem(ukryty quest?)są trzy rozlewnie tego napoju Wink
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2008, 18:53:11 wysłane przez Irrhas » Zapisane

Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...
Ulyssaeir
Kapitan - Redaktor
*

The Catalyst

« Odpowiedz #2 : Listopad 11, 2008, 06:29:06 »

Fabrykę Nuca Coli znajdziesz Idąc na wschód od Tenpeny Towers, albo na południowy wschód od Fort Independence, nie da się ominąć.
RadioActive
Plutonowy
*

« Odpowiedz #3 : Listopad 11, 2008, 09:15:16 »

Dostęp do Cytadeli Bractwa można uzyskać po wykonaniu misji (próby) uruchomienia Oczyszczalnika. Po ucieczce normalnie nas tam wpuszczą.

Co do gościa który uczy chodzić w PA - przez godzine szukałem go w labolatorium (lololol) a potem się okazało że siedzi na placu treningowym... Btw warto się rozejrzeć po labolatorium: można tam znaleść m.in PA Bractwa i Plasma Rifle.
Zax1982
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #4 : Listopad 12, 2008, 13:22:01 »

Dzięki za pomoc faktycznie przeszkolenie otrzymałem w Cytadeli Bractwa.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!