Autor Wątek: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.  (Przeczytany 29722 razy)

Rascal

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 50
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #40 dnia: 22 Września 2009, 17:54:58 »
W imieniu druzyny pragne poinformowac ze z racji na duze natezenie spraw w szeroko pojetym zyciu prywatnym bylem zmuszony oddac leadowanie. Zostaly przeprowadzone demokratyczne wybory w wyniku ktorych nowym leaderem zostal ROBAL.
Wszelkie pytania/prosby o przylaczenie itd prosze kierowac w jego strone.

Ja niestety musze sobie F2238 odpuscic na jakis czas (mam nadzieje ze za jakis miesiac-dwa bede mial szanse znowu zatopic sie w tym pieknym projekcie)

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #41 dnia: 22 Września 2009, 18:38:53 »
A sprawy z nazwą i tablicą ogarnęliście? Ja trochę nie w temacie,  więc to może być głupie pytanie :-X ale jak coś dajcie znać.

Rascal

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 50
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #42 dnia: 24 Września 2009, 00:37:35 »
tak tak Satan'owy blekot to bylo totalne nieporozumienie :)

LordDarkSpider

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #43 dnia: 01 Października 2009, 00:03:50 »
Cześć ja mam pytanie. Czy była by szansa przyłączenia 2 osób. Oczywiście mnie i mojego kolegi,  bo kilka dni już gramy: http://freeware.info.pl/  i do niczego sensownego dojść nie możemy bo non stop jesteśmy zabijani. A w przyszłości jak tylko byśmy wyexpili się trochę by, nie zdychać od razu. To z przyjemnością przyłączylibyśmy się do walki z bezprawiem na pustkowiach i po to żeby skopać parę noobowskich du.. ee tyłków :P Jak coś to czekam na odpowiedzi z góry dzięki.
« Ostatnia zmiana: 21 Listopada 2014, 15:08:41 wysłana przez LordDarkSpider »
I'm Hard How Steel I'm From HELL

GpganG

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #44 dnia: 01 Października 2009, 16:08:11 »
nie wiem czy to jest możliwe... dowiem się czegoś i dam znać

V4ult

  • Podporucznik
  • *
  • Wiadomości: 30
    • DeviantART
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #45 dnia: 02 Października 2009, 16:50:39 »
Siema takie pytanie... Jak w grze wlaczyc muzyke ?!?! wszystkie suwaki w configu mam na maksa, i wszystkie pliko ogg w katalogu data/sound/music

gdzie znajde opis/info na temat tego rpjektu ? tylko nie po rusku, najlpeiej po angilsku/polsku :)


pzdr

Powered by The Force/Drum'n'Bass/YK42B PULSE RIFLE/M44 Engine

TomekDex

  • Wiadomości: 5
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #46 dnia: 03 Października 2009, 17:55:32 »
Cześć ja mam pytanie. Czy była by szansa przyłączenia 2 osób. Oczywiście mnie i mojego kolegi,  bo kilka dni już gramy i do niczego sensownego dojść nie możemy bo non stop jesteśmy zabijani. A w przyszłości jak tylko byśmy wyexpili się trochę by, nie zdychać od razu. To z przyjemnością przyłączylibyśmy się do walki z bezprawiem na pustkowiach i po to żeby skopać parę noobowskich du.. ee tyłków :P Jak coś to czekam na odpowiedzi z góry dzięki.

Nie jest tak źle jest ciężko ale daje jakoś rade ja mam już parę altów i na nich Armored 3 i Samll Guns 2 będę chciał zrobić wszystkie profesje na max. Ale fakt faktem przydało by się mieć jakieś bezpieczne miejsce gdzie będzie można bez problemu craftować itemy bo już 2 razy straciłem książkę Guns and bullets.

LordDarkSpider

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #47 dnia: 04 Października 2009, 00:31:07 »
Muzykę uruchamia się bardzo prosto kopiujesz pliki muzyczne z http://muza.5v.pl/    do  X:\GRY\FOnline\data\sound\music i działa :) Tylko trzeba mieć F2 :P  ale być może że z F1 też podejdzie ale nie wiem nie próbowałem

No niestety nic nie pomogę w tej sprawie, bo mam ten sam problem. :P Jednakże nie zapominajmy iż to jest wersja beta i że może to usuną w przyszłości ten problem. :)

P.S. Dex nie cytuj mnie :P wiesz dlaczego ! :P :)
« Ostatnia zmiana: 05 Maja 2018, 09:18:16 wysłana przez LordDarkSpider »
I'm Hard How Steel I'm From HELL

V4ult

  • Podporucznik
  • *
  • Wiadomości: 30
    • DeviantART
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #48 dnia: 04 Października 2009, 01:42:46 »
no tak tez sie domyslalem, ale jak zmniejszyc delay pomiedzy konicem tracku a poczatgkiem nastepnej powtorki !?
Powered by The Force/Drum'n'Bass/YK42B PULSE RIFLE/M44 Engine

Pumpek

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #49 dnia: 21 Października 2009, 00:26:15 »
Mama problem... Na rosyjski serwer mogę wejść i grać a na 2238 nie chce mi wejść... Proszę o pomoc!!! Moje gg: 7649345

tk2121

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #50 dnia: 29 Sierpnia 2010, 20:37:43 »
Też się piszę na to :D Byłoby miejsce dla mnie? Dopiero zacząłem, ale postanowiłem ciężko pracować w ekstrementownictwie (trudna nazwa XD) i zdobyć trochę kasy na podstawowe rzeczy. Otóż denerwujący są złodzieje i inne "dziadygi", za przeproszeniem, ale takie życie.

nick: tomczal
gg: 12589714
email tamaszi134@gmai.com

Aktualnie siedzę w NRC i sprzątam g... ekstrementy ;)

P.S. Mam takie pytanie, czy ta jaskinia lub podziemie, w którym zaczynamy grać służyć może za dom i nikt tam nie wejdzie?
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpnia 2010, 20:40:42 wysłana przez tk2121 »

Samira

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #51 dnia: 02 Września 2010, 05:11:17 »
(...) Mam takie pytanie, czy ta jaskinia lub podziemie, w którym zaczynamy grać służyć może za dom i nikt tam nie wejdzie?
Startowa lokacja jest usuwana z chwilą gdy wyjdziesz na mapę.
Vultures... vultures everywhere...

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #52 dnia: 28 Września 2010, 04:47:23 »
Witam po dłuższej przerwie Starszy Sierżant Morbid z okazji tego że będzie miał trochę więcej czasu niż zwykle chciałby sobie znowu od czasu do czasu popykać w Fonline...

Niestety stała się rzecz przerażającą... Mianowicie:

Connecting to the update server...
Can't connect to the update server (94.23.237.127).

Próbowałem już wszystkiego stąd pytanie następujące - mógłby ktoś spakować swojego upgrejdowanego klienta Fonline i wrzucić na jakiś rapidshare tec. tak abym znowu mógł gnębić ruskich i afkerów?  :zwr

wolf2012

  • Wiadomości: 1
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #53 dnia: 19 Listopada 2010, 15:04:56 »
Witam

Ktoś gra FO? Ktoś chce założyć gang lub ma miejsce dla świeżego gracza?
Moja postać to:
wolf_pl

skille

broń palna
skradanie
naprawa

Rascal

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 50
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #54 dnia: 20 Listopada 2010, 18:21:04 »
yooo gra ktos jeszcze ?

Zainstalowalem sobie FO po mega dlugiej przerwie i chetnie z kims pogram.



« Ostatnia zmiana: 14 Października 2014, 00:46:29 wysłana przez Rascal »

BeF1990

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 295
  • Fallout fan
    • Outsiders Parkour Sosnowiec - official website
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #55 dnia: 18 Października 2014, 02:30:45 »
Prawie równe 4 lata od ostatniego postu w tym temacie... Ale ten czas zapie[...]dala. :(
Wiele się przez ten okres wydarzyło i zmieniło. Czasu na aktywne uczestnictwo i pomoc na Trzynastym Schronie ewidentnie brakowało. Przekwalifikowałem się zresztą i obecnie zamiast grafikiem zostałem instruktorem w branży fitness. Dużo i długo mógłbym opowiadać...

Trafiłem tutaj przez Fallouty, dowiedziałem się tu o FOnline, dzięki Wam miałem pewien wkład w tworzenie tego moda... Miałem 19 lat, wiele marzeń i planów, które życie bezlitośnie zweryfikowało. Teraz mam już prawie 25 lat i wracam ponieważ mam trochę więcej czasu niż ostatnio. Chętnie wróciłbym również do FOnline i do czasów kiedy zaglądałem tu niemal codziennie. Pomóc za wiele nie pomogę - przynajmniej jeśli chodzi o grafikę, aczkolwiek na własne niewygórowane potrzeby co jakiś czas coś tam sobie graficze. :)

Za równy tydzień rusza nowa sesja na serwerze FOnline 2, który zachęcił mnie do siebie polską wersją językową (pamiętacie nasze zacne plany polonizacji z FOnline 2238??) i ciekawie zapowiadającą się rozgrywką. Zabawa samemu w FOnline jest trochę smutna więc może, jeśli będą chętni oczywiście spróbować reaktywować Loże? Tak czy inaczej jeśli ktoś chciałby wspólnie zagrać to niech daje znać w tym temacie. :)
« Ostatnia zmiana: 18 Października 2014, 02:43:07 wysłana przez BeF1990 »

Tormencjusz

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.
« Odpowiedź #56 dnia: 20 Października 2014, 17:57:18 »
Ja zacząłem dopiero swoją przygodę z FOnline. Na razie pozabijałem parę szczurów, ale i tak padłem już z 10, hehe.

Przydałby się jakiś poradnik dla newbie :D Kompletnie nie ogarniam od czego zacząć, wykonałem co prawda jakieś zadanie, ale zaraz robot-baba mnie okradła  ??? hehe

mam nick jaws7 jak by co :)