Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Październik 20, 2019, 21:42:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: FOnline 2238 - Loża Trzynastego Schronu.  (Przeczytany 21074 razy)
Rascal
St. kapral
*

« : Wrzesień 07, 2009, 17:46:45 »

Witam wszystkich.

Zarejestrowałem się na forum, ze względu właśnie na FOnline: 2238. Smiley

Pograłem trochę i jak chyba każdy, doszedłem do wniosku, że samemu jest bardzo ciężko. :F

Stąd też zrodził się pomysł abyśmy zjednoczyli nasze siły... Smiley
Każdy jest mile widziany. Można by prowadzić rekrutacje wśród Polaków grających na serwie.
Generalnie jak chyba każdy mam dość sytuacji, w której po ciężko zdobytym łupie zostaje jeno kurz z racji na kilku "dresów" czających się w mieście.
W kupie siła mości Panowie!

Zostawiam dane kontaktowe:

nick ->  Jack Rascal
CENZURA :F

Już z kilkoma Polakami wstępnie się po dogadywałem na serwie.

Chętni - wpisujcie się w tym wątku. Zrobimy jakiś in-game meeting i ustalimy co i jak. Smiley

Pozdro 4 all.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2014, 00:45:03 wysłane przez Rascal » Zapisane
Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 07, 2009, 18:29:04 »

Narazie zachętnty jestem ja i Terry Tibs Tongue Jeszcze prawdopodobnie Wrathu i Adyrian, ale z nimi mogą być problemy, gdyż mają ograniczenia czasowe.

Użytkownik został zbanowany.
Osioł
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 07, 2009, 18:31:32 »

Dobry bajer.

Nick: Osiol
gg: 9776127 (mogę być niewidoczny, więc gadać)

Obecnie bawię się dużo w górnika i zamierzam produkować broń małego kalibru. Mam już 1 lvl w gunsmith, więc miło byłoby poznać Polaka, który mógłby produkować zbroje.
Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #3 : Wrzesień 07, 2009, 18:52:16 »

Acha, jeszcze informacja co do Polskiego Gangu z shamo - pod żadnym pozorem tam nie dołączajcie, to nooby kompletne.

Rascal
St. kapral
*

« Odpowiedz #4 : Wrzesień 07, 2009, 18:56:18 »

proponuje jutro o 20stej meeting w golgocie - jest szansa ze tam nie bedzie PKsow Grin
Osioł
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #5 : Wrzesień 07, 2009, 18:58:15 »

Golgota? Jak ja nawet New Reno jeszcze nie odkryłem ;p. Ech...no cóż, postaram się tam dojść dziś jakoś dojść.
Rascal
St. kapral
*

« Odpowiedz #6 : Wrzesień 07, 2009, 19:07:19 »

Cheesy:D nie ma to jak emocjonujace wedrowki w nieznane :F btw w reno sa 2 mega questy polecam na sam poczatek gry.

Ogolnie to jak sie zorganizujemy to zalozymy formalna frakcje w grze, wykupimy sobie kwatere glowna np jaskinie obok klamath i zacznie sie prawdziwa zabawa Cheesy

Ja chyba bede zaczynal z nowa postacia i zastanawiam sie nad specjalizacja.

Ogolnie wiadomo ze potrzeba lekarzy,fajterow,crafterow ammo/armour/weapon, (zlodziej/zwiadowca/snajper) tez nie jest zly :F (i przydaje sie w raidach)
terry_tibbs
Kapral
*

« Odpowiedz #7 : Wrzesień 07, 2009, 19:12:18 »

Golgota, spoko byłem kilka razy nigdy nikogo nie spotkałem, może dlatego, bo nie można rozkopywać grobów Tongue, powinno być bezpiecznie.
To okej do jutra może jeszcze nabiję level  Tongue
Tak poza tym to moje główne umiejętności to first aid i doctor, jak dotąd zajmowałem się sprzedażą antidotum ze skorpionów - super biznes. Jak coś mogę podleczyć, oprócz tego dużo daję w small guns, choć obecnie bez żadnego ekwipunku nie wiem czy jest sens.
GG: 13508787
Rascal
St. kapral
*

« Odpowiedz #8 : Wrzesień 07, 2009, 19:37:02 »

co myslicie o takiej postaci:

snajper/crafter:

ST 5  (chyba wystarczy ? do snajperek?)
PE 8   (tu wiadomo im lepiej tym wiecej)
EN 5   (nie jestem tankiem :F)
CH 3   (to chyba niezbedne minimum ? - da sie robic questy i dolaczyc do druzyny ? )
IN  8   (tutaj umiejetnosci crafterskie)
LU 5    (wiadomo - gdybym szedl na maksa w snajpera byloby 6)
AG 7    (wystarczy na pelen mierzony strzal)  (moze jednak dac 6 ? w koncu gauss rifle o ile pamietam wymagal 6 przy mierzonym ? tylko sniper rifle 7)

small frame
Finezja

small guns/science/repair

Cos byscie zmienili ?

zastanawiam sie czy nie odjac skad jednego pointsa i dodac do 6 luck.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2009, 19:40:00 wysłane przez Rascal » Zapisane
Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #9 : Wrzesień 07, 2009, 19:41:54 »

Odejmij od charyzmy - drużynowym zamierzam być JA Grin

A na golgocie raczej bydzie się roić od noobków i newbiesów poszukujących itemów Tongue

Osioł
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #10 : Wrzesień 07, 2009, 19:47:26 »

A ile charyzmy masz? Bo ja mam obecnie taką postać i raczej od nowa już grać nie będę:

Siła:4 (dlatego idę w Gunsmith to tylko do będę w stanie zmaksymalizować)
Percepcja: 5
Wytrzymałość: 5
Charyzma: 7
Inteligencja: 7
Zręczność: 8
Szczęście: 5

Triads:
Drobna budowa
Krwawa jatka

Jestem już na 9 poziomie, być może dziś będzie już 10.

A może spotkamy się w Glow? : D
Rascal
St. kapral
*

« Odpowiedz #11 : Wrzesień 07, 2009, 20:36:23 »

jutro golgota 20sta troche z terrym pogawedzilismy i wszystko wyglada obiecujaco jutro konkrety na miejscu pzdr.
Mystyr
Szeregowy
*

« Odpowiedz #12 : Wrzesień 07, 2009, 20:37:04 »

Rascal: agility dodaje action points przy wartościach parzystych z tego co pamiętam, więc się raczej opłaca 8/6 niż 7.

Ja gram unarmed fighterem lvl 12, mam jeszcze tagi sneak i traps(choć nie wiem jeszcze po co mi to Wink). Charyzmę moja wynosi 1, co ma pewne minusy. Zaletą mojej postaci jest to, że mogę expować na każdym przeciwniku walczącym w zwarciu praktycznie bez żadnego ekwipunku. Żeby się pakować pod lufę to już jakiś porządny pancerzyk bym musiał mieć. Mogę przytaszczyć ze sobą parę małych gunów, ripperów i power fistów - te trzeba by naprawić - i jakieś inne pierdoły.
Co do bezpieczeństwa to bym polecał m.in NCR.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2009, 20:38:46 wysłane przez Mystyr » Zapisane
Satan
Zbanowany
*

« Odpowiedz #13 : Wrzesień 07, 2009, 21:10:11 »

Ja mam 5 Agility + trait Fast Shot i nie widzę różnicy gdy miałem 8 agility.

A ja o 20 jutro niestety nie dam rady :c

F.A.K.K.3
St. kapral
*

« Odpowiedz #14 : Wrzesień 07, 2009, 21:31:26 »

Ja też jestem chętny Wink Mój nick to FAKK3  gg:8808909 Mam postać na 8 poziomie. Z umiejętności: Steal 89%, small guns 100%, mele 100%, rozwijam skradanie i umiejętności repair i science.

Rascal
St. kapral
*

« Odpowiedz #15 : Wrzesień 08, 2009, 00:09:11 »

mam 5ciu kolejnych chetnych tak wiec rosniemy w sile Smiley
ROBALHC
Szeregowy
*

« Odpowiedz #16 : Wrzesień 08, 2009, 02:23:06 »

Nie zapominajcie o Mnie Cheesy deklarowałem już swoją pomoc i z tego Co widzę będę naszym lekarzem. First aid 100% doctor narazie 34% ale będe rozwijał. postać na lv.10
GpganG
St. kapral
*

« Odpowiedz #17 : Wrzesień 08, 2009, 19:42:26 »

Ja się pisze xD
GG 4483761
Mail gulek2267@interia.pl
nick Hubert
jestem craftem i zbieram kapsle na gun 1 lvl nie pogardzę pomocą finansowa ale nie oczekuje niczego Tongue
Rascal
St. kapral
*

« Odpowiedz #18 : Wrzesień 09, 2009, 00:56:33 »

Panowie Cheesy:D:D  Mamy baze, mamy prywatne forum -  jest git.

Teraz KAZDY kto -> A nie zarejestrowal sie na forum - uderza do mnie po Link i rejestruje sie podajac nick (istotne bo musze aktywowac uzytkownika)
                            B Zarejestrowal sie a nie zostal aktywowany - uderza do mnie i podaje nick
                            C Po rejestracji zapoznaje sie z regulaminem (niezbedne)
                            D Uderza do mnie w celu zaprowadzenia do bazy i dodania do frakcji Smiley

« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2014, 14:57:07 wysłane przez Rascal » Zapisane
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #19 : Wrzesień 09, 2009, 01:09:31 »

@Rascal
Zagadałem do ciebie przez GG, bo jest coś co musimy ustalić  Cool

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!