Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 20, 2019, 04:54:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy pójdzie mi Fallout 3?  (Przeczytany 23927 razy)
Ulyssaeir
Kapitan - Redaktor
*

The Catalyst

« Odpowiedz #20 : Listopad 18, 2008, 12:12:58 »

W sumie ten parametr jest i w Fallout.ini i w FalloutPrefs.ini

A jak ktoś nie wie co zmienić to niech zmieni to i tu i tu
Loko
Plutonowy
*

Running Away Are We?

« Odpowiedz #21 : Listopad 18, 2008, 18:02:38 »

tera najlepsze:

jak napisałeś trzeba było zmienić "1" na "0"

u mnie było "0" d początku Grin
Ulyssaeir
Kapitan - Redaktor
*

The Catalyst

« Odpowiedz #22 : Listopad 18, 2008, 21:23:21 »

No to ja nie wiem bo przy instalacji standardowo  w tym pliku parametrze jest 1 i to się nie zmienia... masz dwurdzeniowy albo czterordzeniowy procesor?
Loko
Plutonowy
*

Running Away Are We?

« Odpowiedz #23 : Listopad 18, 2008, 21:36:02 »

stary... mój procek ma 1.3 GHz i jest jednordzeniowy...
Inculubum
Sierżant
*

« Odpowiedz #24 : Listopad 18, 2008, 22:16:45 »

Ja mam core duo i miałem wartość parametru 0 od początku.

garbi
Szeregowy
*

« Odpowiedz #25 : Listopad 24, 2008, 23:10:05 »

Siemka. Na początku chciałbym się przywitać, jestem garbi, kolejny maniak na punkcie fallouta  Smiley Dowiedziałem się o premierze fallouta 3 więc jak każdy z nas tu zamierzałem go zdobyć Cheesy i udało sie to częściowo...  podczas włączania wyskakuje błąd : "Failed to initialize renderer Hardware T&L required but not supported by Adapter". Instalowałem najnowsze stery do karty, directa , usuwałem gre i na nowo instalowałem i lipa.

mój sprzęt :

karta graficzna : Intel 945 Express Chipset Family
Ktoś na DW napisał mi że moja karta graficzna nie obsługuje "obróbki światła?" i że se raczej nie pogram...
Czytałem dział porad przed napisaniem tego postu
Mam najnowsze stery
Mam kodeki FFD show
System Windows Vista home basic
nie gram z patchem
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2008, 23:11:51 wysłane przez garbi » Zapisane
Holden
Major
*

« Odpowiedz #26 : Listopad 24, 2008, 23:24:44 »

Od razu ci powiem że (nie znając za bardzo się na tym) że wina leży w karcie graficznej (one nie są przewidziane do gier) - czy podobne gry do F3 chodzą ci ? Poza tym też mam viste i w folderze gry kwalifikacja dla F3 wynosi 4,3 a u ciebie widzę 2,2 - generalnie nie przejmował bym się tym ale też to coś znaczy. Więc wstępnie ci powiem że masz zły/za słaby sprzęt ale to już mądrzejsi się odemnie wypowiedzą ...
garbi
Szeregowy
*

« Odpowiedz #27 : Listopad 24, 2008, 23:29:58 »

myślę, że masz racje... no nic pogram "kiedyś" Sad
Inculubum
Sierżant
*

« Odpowiedz #28 : Listopad 24, 2008, 23:33:43 »

To pozwoli Ci ocenić na ile ma wpływ twoja konfiguracja sprzętowa.
http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Pokaże Ci również czego Ci brakuje. Zgadzam się, ze to jedynie teoria a praktyka może wyglądać inaczej. Sam uruchomiłem Deus Ex:IW/ Thief III na niesamowicie kiepskim komputerze. Okupiłem to niską rozdzielczością i półgodzinnym uruchamianiem gry, jednak udało mi się ukończyć obie. Warto dodać, że nie spełniałem nawet minimalnych wymagań gry.

garbi
Szeregowy
*

« Odpowiedz #29 : Listopad 24, 2008, 23:36:22 »

aj lipa... fail Roll Eyes W każdym razie dziękuje wam chłopaki za wysiłek Cheesy pozdro dla was
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2008, 23:56:53 wysłane przez garbi » Zapisane
Ulyssaeir
Kapitan - Redaktor
*

The Catalyst

« Odpowiedz #30 : Listopad 25, 2008, 02:14:57 »

Mało że grafika za słaba, jak na Viste o 1 gb za mało ramu by mówić o jakimkolwiek szpilu w F3.
roztocz
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #31 : Maj 05, 2009, 21:26:31 »

ja właśnie dziś ściągnąłem Windowsa 7 i jestem ciekaw jak to będzie z F3 ?? Ma ktoś już jakieś doświadczenia ??
id-seven
Plutonowy
*

*RaDiaTioN Fr3e*

« Odpowiedz #32 : Październik 27, 2010, 18:01:47 »

Ma ktoś już jakieś doświadczenia ??
Tak, ja mam Naczelny najpierw musi kolega ściągnąć Games for Windows LIVE np: z mojego chomika: http://chomikuj.pl/id-seven bez tego nie odpali się gra Fallout 3 ponieważ będzie pojawiał się komunikat o brakującym pliku xlive.dll. A co do samej gry, działa dobrze, czasem się zawiesi ale to norma nawet na Windows XP, a cała reszta uzależniona jest od mocy kolegi komputera i ustawień gry.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2010, 18:12:41 wysłane przez seven » Zapisane
Wrathu
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #33 : Październik 27, 2010, 18:22:23 »

Sorry, Fallout 3 will not run on your computer.
    * The Game-o-Meter detects that your video card has 128 MB onboard video memory. You need to upgrade to a video card with at least 256 MB onboard video memory.

Cóż, mogłem tu zajrzeć wcześniej...
Ale menu mi działa!

Sorry, Fallout New Vegas will not run on your computer.
    * The Game-o-Meter detects that you have 1�978 MB of system memory. Fallout New Vegas requires at least 2�048 MB to play on Windows 7 Beta. Depending on your system configuration, you would have to install additional memory or upgrade your entire computer.
    * The Game-o-Meter detects that your video card has 128 MB onboard video memory. You need to upgrade to a video card with at least 256 MB onboard video memory.
Dobra, tym razem nie pojadę specjalnie do MediaMarktu po Fallouta, nie kupię kolekcjonerskiej edycji i nie zainstaluję, po czym nie okaże się, że mogę sobie pograć najwyżej w menu.

Ano i Oblivion różni się kolejną rzeczą od F3.
Yes! Your system meets the minimum requirements for The Elder Scrolls IV: Oblivion.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2010, 18:36:45 wysłane przez Wrathu » Zapisane

W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!