Autor Wątek: szukam Rodziny - okolice Megatony - pomocy  (Przeczytany 5652 razy)

akolith

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 22
  • silence make me violence
szukam Rodziny - okolice Megatony - pomocy
« dnia: 07 Listopada 2008, 08:11:48 »
Witam!

Nie moge zrobić dwóch questów w jednym - znaleźć Rodziny i uratowac ich zakładnika a brata Nancy. Nie jestem początkujący, zwiedziłem już Kino, Kryjówkę H...kogośtam, stację metra z ghoulami, bocznicę kolejową, miejsce pamięci (boisko do baseballa ze zwłokami na siateczce), wałęsałem się po nocy na wschód od miasteczka na estakadzie i nic. W końcu poszedłem robić coś innego, ale to nie daje mi spokoju :) Będę wdzięczny za pomoc
silence make me violence

Mustafa

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: szukam Rodziny - okolice Megatony - pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Listopada 2008, 12:39:22 »
Rodzina znajduje sie w metrze z ghulami. Pamietasz jest tam pokoj z beczkami od ktorych bije promieniowanie, schodzisz włazem który znajduje sie w pokoju. Po drodze spotkasz dwa błotniaki. No i w tym momencie musisz sobie właczyc w PipBoyu mape okolicy. Pamietam ze na lewo sie chyba idzie miedzy wagonami(jest tam dość ciasno). Na koncu bedzie jeden z czlonkow Rodziny. A dalej to juz radz sobie sam :)

akolith

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 22
  • silence make me violence
Odp: szukam Rodziny - okolice Megatony - pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Listopada 2008, 13:20:10 »
Mustafa... szedłem tamtędy i po błotniakach pomanewrowałem i wyszedłem w tunelu a co dalej idzie - na bocznicy. A tam lipka, za pierwszym razem bandyci okładali tam kogoś kijami, jak ich pozdejmowałem to ten okladany zaatakował mnie, jak wgrałem save'a to ich zaś nie było, za to jakiś podróżnik z psem się przypałętał, a za trzecim razem psy. Czeski film. Spróbuję jeszcze raz od tej strony, bo moja wersja ma taki bug np, że Kino, mimo że po nim łaziłem 3x PipBoy 'odkrył' dopiero za 4 razem. Macie takie wałki?
silence make me violence

Mustafa

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: szukam Rodziny - okolice Megatony - pomocy
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Listopada 2008, 14:18:10 »
Ja takze jak pierwszy raz tamtedy szedlem to myslalem ze przeszukalem wszystko :) Mowie ci ze sa w tym przejsciu :) Z reszta moze ci to powiedziec ghul jesli dobrze zagadasz :).

akolith

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 22
  • silence make me violence
Odp: szukam Rodziny - okolice Megatony - pomocy
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Listopada 2008, 14:41:02 »
Tak tak, ghul powiedział mi o tym, myślałem właśnie że chodzi o to przejście na bocznicę i tam 'kopałem'. W takim razie wracam tam wieczorem i szukam dalej. Btw - za bocznicą idąc w dół minutę zboczem w stronę rzeki jest obóz raidersow gdzie leży piękny obrzynek 36 dmg :> to tak na marginesie.

Dziękuję!
silence make me violence

Irrhas

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: szukam Rodziny - okolice Megatony - pomocy
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Listopada 2008, 16:24:07 »
/SPOJLER/W Arefu(dobrze mieć jest na wysokim poziomie Medycynę),rozmawiasz ze wszystkimi,badasz ciała West'ów;udajesz się na północ(stacja Maresti)do metra,tam spotykasz 2 Ghuli;rozmawiasz z nim(przyjmujesz zlecenie na Bomby cukrowe(chyba),następnie tunelem serwisowym schodzisz niżej(uwaga na Błotniaki).Idziesz dalej,skręcasz w lewo(uwaga pułapki) mijasz zniszczone wagony i spotykasz strażnika rodziny;potem już właściwie z górki 8)/KONIEC SPOJLERA/
Też się na szukałem ;D
Edit
@akolith-to pewnie zależy od godzin;czasem npc wykonuje "inne czynności" :P,bądź znajduje się w innym miejscu.
« Ostatnia zmiana: 07 Listopada 2008, 19:30:44 wysłana przez Irrhas »
Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...

akolith

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 22
  • silence make me violence
Odp: szukam Rodziny - okolice Megatony - pomocy
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Listopada 2008, 16:54:03 »
No to u mnie się wszystko zgadza oprócz tego strażnika :/ zoabcze w domu dzisiaj jeszcze raz. Błotniaki były, pułapki były, wagony były, a strażnika niet
silence make me violence