Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Grudzień 11, 2019, 02:36:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Chryste Panie !! co za bugi ?!  (Przeczytany 3174 razy)
Mustafa
St. kapral
*

« : Listopad 07, 2008, 16:39:00 »

A mianowicie. Chodzi o to ,że ukradlem klucz do generatora w TT i dalej nie mozna go otworzyc Sad. Wogóle kluczu nie ma w ekwpinku ! To samo gdy ukradlem wlascicielowi TT klucz do jego apartamentu. Także go nie ma w ekwipunku. WTF? I teraz niby jak mam wykonać quest z ghulami(nie udało mi się przekonać jednej osoby by ghule zamieszkały w TT)?

Paranoja dał mi go nawet ten starszy pan Derwosh(chodzi o klucz do generatora) i nie ma go w ekwipunku
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2008, 17:08:39 wysłane przez Mustafa » Zapisane
Irrhas
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #1 : Listopad 07, 2008, 17:14:18 »

Prawdopodobnie masz;sprawdź (chyba) kółko od kluczy powinieneś je mieć w ekwipunku Wink

Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...
Mustafa
St. kapral
*

« Odpowiedz #2 : Listopad 07, 2008, 18:05:03 »

Dobra wszystko sie wyjasnilo mój błąd Smiley. Niestety w mojej grze nie umialem przekonać mieszkańców TT do ghuli więc.. No skończyło sie krwawo Smiley
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #3 : Listopad 08, 2008, 01:26:16 »

Skoro tak to zamykam Cool

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!