Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Lipiec 21, 2019, 04:24:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: szukam Rodziny - okolice Megatony - pomocy  (Przeczytany 4170 razy)
akolith
Kapral
*

silence make me violence

« : Listopad 07, 2008, 09:11:48 »

Witam!

Nie moge zrobić dwóch questów w jednym - znaleźć Rodziny i uratowac ich zakładnika a brata Nancy. Nie jestem początkujący, zwiedziłem już Kino, Kryjówkę H...kogośtam, stację metra z ghoulami, bocznicę kolejową, miejsce pamięci (boisko do baseballa ze zwłokami na siateczce), wałęsałem się po nocy na wschód od miasteczka na estakadzie i nic. W końcu poszedłem robić coś innego, ale to nie daje mi spokoju Smiley Będę wdzięczny za pomoc

silence make me violence
Mustafa
St. kapral
*

« Odpowiedz #1 : Listopad 07, 2008, 13:39:22 »

Rodzina znajduje sie w metrze z ghulami. Pamietasz jest tam pokoj z beczkami od ktorych bije promieniowanie, schodzisz włazem który znajduje sie w pokoju. Po drodze spotkasz dwa błotniaki. No i w tym momencie musisz sobie właczyc w PipBoyu mape okolicy. Pamietam ze na lewo sie chyba idzie miedzy wagonami(jest tam dość ciasno). Na koncu bedzie jeden z czlonkow Rodziny. A dalej to juz radz sobie sam Smiley
akolith
Kapral
*

silence make me violence

« Odpowiedz #2 : Listopad 07, 2008, 14:20:10 »

Mustafa... szedłem tamtędy i po błotniakach pomanewrowałem i wyszedłem w tunelu a co dalej idzie - na bocznicy. A tam lipka, za pierwszym razem bandyci okładali tam kogoś kijami, jak ich pozdejmowałem to ten okladany zaatakował mnie, jak wgrałem save'a to ich zaś nie było, za to jakiś podróżnik z psem się przypałętał, a za trzecim razem psy. Czeski film. Spróbuję jeszcze raz od tej strony, bo moja wersja ma taki bug np, że Kino, mimo że po nim łaziłem 3x PipBoy 'odkrył' dopiero za 4 razem. Macie takie wałki?

silence make me violence
Mustafa
St. kapral
*

« Odpowiedz #3 : Listopad 07, 2008, 15:18:10 »

Ja takze jak pierwszy raz tamtedy szedlem to myslalem ze przeszukalem wszystko Smiley Mowie ci ze sa w tym przejsciu Smiley Z reszta moze ci to powiedziec ghul jesli dobrze zagadasz Smiley.
akolith
Kapral
*

silence make me violence

« Odpowiedz #4 : Listopad 07, 2008, 15:41:02 »

Tak tak, ghul powiedział mi o tym, myślałem właśnie że chodzi o to przejście na bocznicę i tam 'kopałem'. W takim razie wracam tam wieczorem i szukam dalej. Btw - za bocznicą idąc w dół minutę zboczem w stronę rzeki jest obóz raidersow gdzie leży piękny obrzynek 36 dmg :> to tak na marginesie.

Dziękuję!

silence make me violence
Irrhas
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #5 : Listopad 07, 2008, 17:24:07 »

/SPOJLER/W Arefu(dobrze mieć jest na wysokim poziomie Medycynę),rozmawiasz ze wszystkimi,badasz ciała West'ów;udajesz się na północ(stacja Maresti)do metra,tam spotykasz 2 Ghuli;rozmawiasz z nim(przyjmujesz zlecenie na Bomby cukrowe(chyba),następnie tunelem serwisowym schodzisz niżej(uwaga na Błotniaki).Idziesz dalej,skręcasz w lewo(uwaga pułapki) mijasz zniszczone wagony i spotykasz strażnika rodziny;potem już właściwie z górki Cool/KONIEC SPOJLERA/
Też się na szukałem Grin
Edit
@akolith-to pewnie zależy od godzin;czasem npc wykonuje "inne czynności" Tongue,bądź znajduje się w innym miejscu.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2008, 20:30:44 wysłane przez Irrhas » Zapisane

Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...
akolith
Kapral
*

silence make me violence

« Odpowiedz #6 : Listopad 07, 2008, 17:54:03 »

No to u mnie się wszystko zgadza oprócz tego strażnika Roll Eyes zoabcze w domu dzisiaj jeszcze raz. Błotniaki były, pułapki były, wagony były, a strażnika niet

silence make me violence
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!