Autor Wątek: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron  (Przeczytany 35666 razy)

Irrhas

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Listopada 2008, 13:32:17 »
Daleko na wschodzie ;) znajduje się miasteczko Canterbury Commons.



W miasteczku tym "zaliczamy" quescik "Nieludzka rywalizacja".

Ponadto możemy zdobyć informacje dotyczące Handlarzy karawan oraz zdobyć mapę ich trasy

PS.Jeśli ktoś pamięta z poprzednich Fallout,ów "akkcję" związaną z przewracaniem Braminów może to powtórzyć w F3;wystarczy podkraść się do niego i "dotknąć" ;D


Podczas rozmowy w owym miasteczku z Ernestem Roe'em nadarzy się szansa zawarcia przymieża z kupcami karawan;od tej pory handlarze powinni mieć "bogatszą ofertę"
« Ostatnia zmiana: 13 Listopada 2008, 08:59:18 wysłana przez Irrhas »
Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...

DoPr

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 111
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Listopada 2008, 23:36:46 »
Tak tylko tu wskakuję na chwilę, bo zaraz chyba idę spać. :] Ale... zostałem zasypany mailami!! Heh, ale bedę miał roboty na weekend, ale postaram się przez wszystkie przegryźć... już ok. 20 maili, a do tego dochodzą materiały z forum... będzie ciężko, ale muszę podołać. ;)
* Results may warry

Irrhas

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Listopada 2008, 15:20:13 »
"Pomożecie?-Pomożemy!" ;)
A o to co udało się mi znaleźć.W sumie desek nabijanych gwoździami jest pełno ale nie każda tak się nazywa ;D
Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...

qba340

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Listopada 2008, 08:15:30 »
Ej może ktoś zrobi spis perków z obrazkami?? Bo nie jednemu by się przydał. Ale w sensie obrazek, opis oraz własne uwagi, no i oczywiście wymagania dla tego perka.

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Listopada 2008, 08:31:38 »
Wszystko po kolei, ja moge zrobić ale z wersji angielskiej. Jak ktoś potem przetłumaczy nazwy perków to prosze bardzo.

Thorin

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Listopada 2008, 08:50:47 »
Jeżeli masz polski oryginał, to polskie nazwy są w dołączonej instrukcji. Jeżeli masz inna wersję :) to mogę przetłumaczyć.

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Listopada 2008, 15:46:58 »
Błąd w Ciekawe Questy. Gadający Power Armor (Armour X)

Irrhas

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Listopada 2008, 16:03:05 »
A może by tak użyć opcji Modyfikuj  ???
Edit
Nie pisz posta pod postem ;)
« Ostatnia zmiana: 21 Listopada 2008, 16:51:13 wysłana przez Irrhas »
Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Listopada 2008, 17:36:47 »
chodzi o to żeby nie pisać 2 postów bezpośrednio pod sobą, zamiast tego modyfikować poprzedniego posta korzystając z odpowiedniej funkcji.

Loko

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Running Away Are We?
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Listopada 2008, 19:24:44 »
ludzie, nie przesadzajcie.... to chyba nie jest jakiś wielki problem. no chyba że dla kogoś liczy się liczba postów :/

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Listopada 2008, 19:42:21 »
To jest problem, uczy nieodpowiedzialności, w dodatku zaśmieca forum. A tego chyba nie chcemy, nie? żeby forum było zaśmiecone?

DoPr

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 111
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Listopada 2008, 19:58:13 »
heh, co wy się tak... zerknijcie na daty postów, a dodany post cenny jest poza tym i wart zwrócenia uwagi... co nie zmienia faktu, że forum znacznie mniej czytam  ;)
* Results may warry

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #32 dnia: 22 Listopada 2008, 12:27:30 »
Proponuję zmienić charakter prowadzonych solucji ze step-by-step na wyprawki. Co mam na myśli?
Podać nazwę questa w obu wersjach językowych, miejsce gdzie można go dostać, możliwe rozwiązania (z tym co należy zrobić, ale bez prowadzenia za rączkę) i nagrody lub konsekwencje za  ich wykonanie. Oszczędzi to użytkownikom czytania epopei i co najważniejsze, pozwoli na szybką kalkulację jaką drogę chcieliby wybrać.

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #33 dnia: 22 Listopada 2008, 12:40:36 »
Questlog pojawi się osobno, ale solucja to solucja, zaś questlog to questlog. Nie chodzi o to by kalkulować droge, a żeby nią iść i naturalnie decydować się na jedno, lub drugie, lub trzecie. Questlog nie pomoże ludziom, którzy mają problemy z przejściem gry.

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #34 dnia: 03 Grudnia 2008, 23:02:08 »
Rękawica szpona śmierci (Deathclaw Gauntlet)

Wysłałem screeny na maila, mam nadzieję, że zostaną kiedyś wrzucone.

UPDATE

Lokalizacja:
Po wykonaniu questa Head of State na rzecz Hannibal pojawia się w Temple of the Union

Wrathu

  • Gen. dywizji - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1004
    • Wrathu Bandcamp
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #35 dnia: 14 Lutego 2009, 22:16:34 »
Tak pozwolę sobie odbiec od tematu...
szperałem w archiwum i znalazłem życzenia noworoczne z 2000 roku...
Cytuj
Wesołych świąt i udanego Sylwka oraz nowego roku/tysiąclecia! Abyściewszyscy za rok pod choinką znaleźli nowiutkiego, oryginalnego Fallouta 3 (ale tego prawdziwego, nie żadnego tam Tacticsa).
To taka ciekawostka...
Właśnie, co się stało ze starszymi newsami?? Nie da się ich odzyskać?
W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #36 dnia: 18 Lutego 2009, 16:07:00 »
Jakie "starsze newsy"? No te co są w Archiwum to są wszystkie jakie są. Chyba  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #37 dnia: 18 Lutego 2009, 16:23:24 »
Chyba  ;)

Ehh :D Newsy starsze niż te w archiwum przepadły w wyniku zmian serwerów (które nie zawsze się odbywały w sposób taki, jaki przyjmowany jest za bezstresowy). Ponadto widoczna przerwa w archiwum (nie pamiętam z jakiego okresu, a nie sprawdzę tego teraz, bo newsownia padła) to znamię czasu, w którym działalność Schronu była zawieszona. Pierwszy news Trzynastego Schronu można zobaczyć w postaci pliku graficznego w dziale Historia.

Istnieje w internecie taka fajna stronka, która jest archiwum stron internetowych (niestety niektóre ze wpisów na niej nie są tak na prawdę zapisane w archiwum, albo mam jakiś błąd). Tak czy inaczej, macie tutaj taki jeden smaczek :P

Edit. - ta przerwa to od sierpnia 2001 do stycznia 2002 :P pamiętajcie, że zamiennie z adresem fallout3.net można używać fallout3.prv.pl - przy szukaniu staroci poprzez tę stronkę :P
« Ostatnia zmiana: 18 Lutego 2009, 16:32:01 wysłana przez nie wiem »
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #38 dnia: 19 Lutego 2009, 00:48:58 »
Zawsze mieliśmy szacunek do fanów, rozmach w działaniu i pociąg do listów otwarto-pożegnalnych  :-*
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

LordDarkSpider

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #39 dnia: 24 Marca 2009, 17:39:49 »
Odnośnie Mela Gibsona. Jak przeczytałem w Ciekawych questach czy easter eggs. To bodajże w budynku comics coś tam gdzie drukowało się min. Grognaka to przy jednym ze sejfów można znaleźć ciało ubrane w garnitur. A gość (ciało) nazywał się Gibson.
Ale jak tylko zagram i to znajdę to napiszę konkretniej i prześlę linki jak coś do mojego chomika. Gdzie będzie kilka screenów. :D  

nie w budynku comics już byłem i sprawdziłem sorki. To budynek redakcji "Capitol Post" ale jej szukam dalej te pustkowia są ogromne żeby je przeszukać to trochę czsu chyba mi zajmie. Ale znajdę :D.

Ha ha Veni Vidi Vici :D Znalazłem po kilku godzinach tułaczki po Stołecznych pustkowiach. Otóż w L'enfant Plaza (południe) jest budynek Capitol Post w piwnicy którego znajduje się ciało niejakiego Gibsona :D. A mój chomik nazywa się AlfredV13 gdzie właśnie wrzucam screeny.
P.S. odnośnie Mel'a to mnie się wydaje, że to twórcy tak nazwali tzw. żuli albo to tak przetłumaczono. Od czasu do jakiegoś czasu można spotkać głównie w okolicach lini metra kilku (głównie) martwych osobników ja spotkałem kilku. Chyba, że to bug. Lecz i tak nie mają zazwyczaj nic ciekawego zarówno przy sobie, jak i do powiedzenia.  (jak by coś się stało i nie było na chomiku screenów to wyślę na maila mój to megaspider@onet.eu)


a tu wejście do chomika
tylko żeby nie było że spamuje itp. itd. pomóc mogę i to zrobię dla siebie dla innych dla fallouta i dla zajęcia czymś mojego czasu którego ostatnio mam trochę sporo :P Pozdrawiam "Niech Stal Będzie z Wami" ("i z Duchem twoim" :P :D)
« Ostatnia zmiana: 05 Maja 2018, 09:20:43 wysłana przez LordDarkSpider »
I'm Hard How Steel I'm From HELL