Autor Wątek: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron  (Przeczytany 35664 razy)

qba340

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 48
Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« dnia: 06 Listopada 2008, 12:19:11 »
Hej przeszedłem już Fallouta 3 i mogę wam pomóc w wielu rzeczach np. znalezienu bubbleheadow. Mogłbym pisać także jakieś artykuły na stronkę. To jak potrzeba pomocy??
« Ostatnia zmiana: 08 Listopada 2008, 00:20:14 wysłana przez Squonk »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Ktoś pomocy potrzebuje??
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Listopada 2008, 15:34:16 »
Jeśli jesteś dobry*- w języku polskim - czyli twoje teksty nie będą wymagały większej korekty (na którą nie ma czasu - bo niby kto miał by to robić) to owszem. Zakładam, że koordynator Fallouta 3 na Trzynastym Schronie nie będzie miał nic na przeciw  :)

* - Mickiewiczem też być nie musisz  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Ktoś pomocy potrzebuje??
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Listopada 2008, 15:50:43 »
Cytuj
bo niby kto miał by to robić
<podnosi rękę i podskakuje z wyrazem zdeterminowania wypisanym na licach>
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Ktoś pomocy potrzebuje??
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Listopada 2008, 16:57:01 »
Hmm... Roboczo założmy, że kol. qba340 pisze na poziomie na jakim piszą ludzie ze Schronu - więc taka opcja by przeszła  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

qba340

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: Ktoś pomocy potrzebuje??
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Listopada 2008, 13:55:49 »
To w takim razie powiedzcie na co jest zapotrzebowanie  :). W każdej chwili mogę zabrać się za pisanie na temat jaki tylko potrzebujecie.

DoPr

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 111
Odp: Ktoś pomocy potrzebuje??
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Listopada 2008, 14:18:48 »
Ten koordynator to mam być ja? Pewnie tak... :] Co jest potrzebne... przede wszystkim spokojnie, bez żadnych ceregieli można słać opisy questów do działu Ciekawych Questów, a jak już jest założony dział Easter Eggów to również do niego można podsyłać ciekawostki. Będę je wrzucał w miarę regularnie - może z małym poślizgiem, ale trafią na stronę 1-2 dni od nadesłania. (mail podany w dziale)

Generalnie na tę chwilę kładziony jest nacisk na opisanie przejścia gry, ale by pisać solucję, to już wydaje mi się, że lepsze by było przyjęcie do załogi, gdyż solkę u nas ma pisać kilka osób i bedzie sporo dyskusji się w okół niej pewnie toczyło na naszym prywatnym forum... No chyba, że byś przysłał całą, gotową solucję. Myślę, że Squonk nie miał by nic przeciwko jej zamieszczeniu na Schronie - przy pełnych prawach dla Schronu, czy też w formie artykułu nadesłanego do Nas i zamieszczonego w odpowiednim dziale.

Porady można, ale zamieszczenie każdej było by najpierw przedyskutowane na Schronie myślę. Ja osobiście w FO3 nie gram i wiem tylko tyle, co słyszę od innych. :]

Inne działy takie jak Ekwipunek, NPCe, Twój Bohater i inne - tym już się nie zajmuję. Tutaj musiał byś po pierwsze przygotowywać pliki i zdjęcia samemu - ale tu już musisz rozmawiać ze Squonkiem, bo w to się nie mieszam. ;)

ps.
uprasza się redakcję o danie cynku, że gdzies na forum powinienem zajrzeć :]
* Results may warry

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Listopada 2008, 00:25:23 »
No jest tak jak mówił DoPr - czyli:
- jeśli napisałbyś własną solucję gry - wówczas z chęcią wrzucimy ją na stronę - na jakich prawach to już jest do ustalenia,
- smaczki związane z grą też się nadadzą,
- ekwipunek i takie tam rzeczy - jak na razie inicjatywa własna.

A całość może być dobrym zaczynem do wejścia we współpracę z Trzynastym Schronem  ;) Bo każdy może stanąć po tej drugiej stronie - wystarczy zbierać punkty i czasem zrobić. A raczej na odwrót  :P

Podsumowując - masz tutaj zarys co możesz zrobić. Zaś inicjatywa własna jest porządana, ale w ramach logistyki jaką posiadamy  ::)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

qba340

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Listopada 2008, 11:11:19 »
Ja póki co przeszedłem wersję na xboxa więc ze screenami słabo ale solucje jak najbardziej napisać mogę. Aha jeszcze jedno najpierw napiszę jak przejść wątek główny a potem będę opisywał pozostałe questy.
Edit:
Zauważyłem że macie już solucję dotyczącą wyjścia z krypty. Więc ja mogę swoją zacząć od wyjścia na pustkowia. Co wy na to?
« Ostatnia zmiana: 08 Listopada 2008, 11:15:47 wysłana przez qba340 »

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Listopada 2008, 11:32:13 »
Lepiej żebyś napisał od początku, nie musi być ona nawet w połowie tak rozbudowana, wiadomo, że w nieliniowej grze nie trzeba zwreacać uwagi na tyle detali co w zupełnie liniowym wstępie... moja solka też w dalszych etapach nie będzie szczególnie precyzyjna, ale o generalizacji nie będzie mowy.

qba340

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Listopada 2008, 11:34:23 »
Dobra więc już bez problemu się mogę do roboty zabrać.

RadioActive

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 88
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Listopada 2008, 20:31:21 »
Chciałbym się zgłosić do projektu, i zasugerować dodanie jakiegoś oddzielnego działu o figurkach Pip-Boya. Dwie już znalazłem ;p

DoPr

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 111
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Listopada 2008, 10:03:40 »
Wiecie co, w Ciekawych Questach mogę zrobić osobną działkę taką jak Easter Eggi. Podsyłacie mi screena i dokładny opis gdzie ta figurka jest i co daje (podpisujecie się ;) ), a ja to wrzucam szybciutko na stronę. Mój mail taki jak podany w CQ, czyli [skasowane bo już nie patronuję temu działowi]:]

ps.
screeny nie są konieczne, ale wiecie jak to bywa w grach - ułatwiają znalezienie przedmiotu i opis nie musi być hiper szczegółowy
« Ostatnia zmiana: 30 Listopada 2008, 15:03:48 wysłana przez DoPr »
* Results may warry

qba340

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Listopada 2008, 17:19:53 »
Ja już znam poóżenie aż 5 figurek w tym 3 złotych. Jak coś będziecie potrzebować napisze wam gdzie to jest.

DoPr

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 111
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Listopada 2008, 18:44:22 »
No ja dzis dostałem wysyp maili... za chwilę pewnie się za to zabiorę. Jak coś masz ślij śmiało... nawet jak się powtórzy, to może będzie w twoim coś wartego dodania. :)
* Results may warry

Pele

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 31
    • www.ufonews.pl
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Listopada 2008, 10:29:47 »
W Latarence można znaleźć dziecko, które mówi "pokemonowo". Zaoferuje nam kupno kałabinu łasełowego za 500 kapsli. Korzystając z Duszy Dziecka można się zapytać czy odda go za darmo takiemu duzakoofffiiii jak my. Mamy za friko niepowtarzalny kałabin łasełowy:


DoPr

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 111
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Listopada 2008, 12:00:16 »
Domyślam się, że to do Ciekawych Questów tylko... "Latarenka" to lokacja jakaś? Sorry, ale nie gram w FO3 i nie wiem takich rzeczy. :]
* Results may warry

Irrhas

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Listopada 2008, 12:07:25 »
Odkrywając siedzibę Vault-Tec i "myszkując" tam,możemy odkryć kody dostępu oraz położenia krypt 87,92,101,106,108.



« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2008, 17:48:22 wysłana przez Irrhas »
Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...

DoPr

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 111
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Listopada 2008, 13:03:31 »
Coś czuję, że dziś będą pierwsze wpisy do CQ.
« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2008, 13:05:05 wysłana przez DoPr »
* Results may warry

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Listopada 2008, 17:15:20 »
Nie wiem czy to się kwalifikuje ale na Stacji Jury Street w zrujnowanej knajpie możemy znaleźć ciało niejakiego Wolności z bardzo ciekawym karabinem ( nie skończyłem jeszcze gry , może w późniejszym etapie to powszechna broń ;p )








DoPr

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 111
Odp: Fani opisują F3 na Trzynasty Schron
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Listopada 2008, 20:37:11 »
Nie dałem dziś już rady popracować nad Ciekawymi Questami... Bobbleheads też musi poczekać (dziś 6 maili dostałem :D ) - trochę mnie przyciska real life.
* Results may warry