Autor Wątek: HELP w quescie  (Przeczytany 64685 razy)

tarhunt

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #40 dnia: 25 Listopada 2008, 15:50:44 »
aposzedlem do jakiegos biurowca i tam lezal na koncu marwty i zminy jak głaz :) PECK !!

Morog

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #41 dnia: 26 Listopada 2008, 01:14:14 »
dog po zainstalowaniu taleza daje namiar na skrytke z bronią w Kryjowce Hamiltona
w ktorym dokladnie miejscu kryjówki znajduje się schowek?

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #42 dnia: 26 Listopada 2008, 07:37:06 »
aposzedlem do jakiegos biurowca i tam lezal na koncu marwty i zminy jak głaz :) PECK !!


Ale to było w dzielnicy Falls Church? Możę zbyt długo czekałeś z wykonaniem zadania i supermutanty go zabiły  ;).

tarhunt

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #43 dnia: 26 Listopada 2008, 21:50:11 »
A jaszcze moze jedno takie pytanie nude gdzie jest ten dj dog ?? probowalem znalesc ale  ciezko :)

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #44 dnia: 26 Listopada 2008, 22:28:49 »
w siedzibie GNR (po polsku RGN), do której docierasz na ogół z pomocą Bractwa Stali, jeśli ich spotkasz na powierzchni nieopodal budynku GNR. Siedziba jest w środkowej prawobrzeżnej części ściśle ścisłych zabudowań miejskich, dostep do niej można uzyskać tylko chyba tylko przez metro. Jeśli gadałeś z Moriartym albo zhackowałeś jego komputer to lokacja będzie zaznaczona na mapie

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #45 dnia: 26 Listopada 2008, 22:40:39 »
Wchodząc do tej stacji metra dotrzesz bezpośrednio do okolic RGN i wspomnianych żołnierzy bractwa , jeżeli się nie pojawią poczekaj chwile po czym idź za nimi.


tarhunt

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #46 dnia: 29 Listopada 2008, 10:26:08 »
JA MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE TAKIE SOBIE
KTO WIE GDZIE MOZNA ZNALESC WSZYTSKIE FIGURKI ?

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #47 dnia: 29 Listopada 2008, 11:25:05 »
Nie używaj capsa , nikt tu nie jest ślepy. Opis lokalizacji figurek znajdziesz w dziale ciekawe questy na stronie schronu ...

tarhunt

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #48 dnia: 02 Grudnia 2008, 08:45:13 »
i kolejne pyt. jak najszybciej qwestowo dojsc do cytadeli aby przejsc kurs w szkoleniu na pancerz (nadminiam ze teraz bede zajomowal sie zadaniem te doga

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #49 dnia: 02 Grudnia 2008, 11:46:12 »
Jeszcze kawał drogi przed tobą ale tak w skrócie to : > Rivet City> Jefferson Memorial> Krypta 112 > Rivet City > Jefferson Memorial>Kanały>Cytadela .....

W niektórych miejscach dużo czasu nie spędzisz , np w Rivet City wystarczy jedynie pogadać z doktor Li ale nadal to pewnie kilka godzin gry.

tarhunt

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #50 dnia: 02 Grudnia 2008, 13:27:57 »
heh no to faktycznie kawał drogii myślałem że szybko ubiore sie w spomagany i bede latał i niszcczył zło w postnuklearnym swiecie ;) wiec spokojnie swoja droga bede jakos dochodzil tam :)

Loko

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Running Away Are We?
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #51 dnia: 02 Grudnia 2008, 14:29:21 »
jak przejdziesz to wszystko co Holden napisał to bedziesz latał w pancerzu tych złych :P

tarhunt

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #52 dnia: 04 Grudnia 2008, 20:57:02 »
a kolejne pyt. kto ma klucz do sejfu w muzeum tech. ??? i oco chodzilo z zaszyfrowana wiadomoscia w terminalach ;><??

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #53 dnia: 04 Grudnia 2008, 21:09:22 »
Okej ;p W muzeum są trzy terminale a ciąg liczb jaki z nich uzyskamy otwiera wspomniany przez ciebie sejf , dwa z nich znajdziesz w drugiej części muzeum a trzeci jest w pierwszej części dokładnie na przeciwko drzwi wejściowych. Jak już zdobędziesz ciąg liczb trzeba wpisać go do komputera co otwiera sejf. Jak znajdziesz komputer z kodem to najpierw zapisz grę - jak ci się nie uda wczytujesz i próbujesz inną liczbę.

tarhunt

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #54 dnia: 05 Grudnia 2008, 10:39:50 »
heh no niestey trzeba bedzie szukac zapisau jakiegos... bo jak zaczlem szperac w 2 kompie to mi wystapil blad i tyla :) nic wiecej nei podalo

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #55 dnia: 05 Grudnia 2008, 11:39:12 »
nie jestem pewien czy nie wystarczy zacząć od początku , nie wiem czy wpisanie błędnego kodu kompletnie blokuje to zadanie , może można zacząć od nowa , spróbuj za nim będziesz się wracał ;p

tarhunt

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #56 dnia: 06 Grudnia 2008, 10:49:07 »
A CO BYLO W TYM SEJFIEE ??

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #57 dnia: 06 Grudnia 2008, 12:51:19 »
Trochę sprzętu , klucz do szafki z bronią oraz notka mówiąca o spotkaniu w kawiarni na stacji Jury Station - leżą tam zwłoki autora owej notki a wraz z nimi najlepszy karabin maszynowy w grze . Więc w sumie sejf możesz sobie darować ale wycieczka na stacje obowiązkowa ;p


morfa

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #58 dnia: 07 Grudnia 2008, 12:45:01 »
kurcze, jestem na tej stacji w kawiarni, przeszukalem okolice, ale oprócz łopaty to nic nie znalazłem. Gdzie tego faceta zobaczę?

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #59 dnia: 07 Grudnia 2008, 12:59:11 »
Czasami leży na ladzie, czasami pod ladą ;p