Autor Wątek: HELP w quescie  (Przeczytany 64847 razy)

Ponury

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Listopada 2008, 22:48:54 »
W sumie nie wiem gdzie to wcisnąć wiec może tu, przepraszam jeśli sie pomyliłem.

Ciekawa akcja u mnie wystąpiła. Mianowicie w Falls Church było 2 paladynów z bractwa. Tam im sie pomagało odbić jakiegoś nowicjusza, Pek sie zwał. Co ciekawe, wracam i jeden z paladynów, Hoss, coś do mnie że mogę z nimi gdzieś tam iść. Olałem ich bo żadne zadanie sie nie wyświetliło i po prostu przez użycie mapy poszedłem do Megaton. Miałem spokój przez jakiś czas, ale w pewnym momencie kiedy poszedłem w chatce w kime, wychodzę, patrze, a tam stoi ten cały Hoss i Pek. Ja odrazu o.O i sie dziwie, co oni cholera robią. Co zabawne, jak wyszedłem to oni do domku, wchodzę za nimi, to oni wychodzą, i tak w kółko. Wreszcie patrze lecą do wyjścia z miasta, to ja za nimi. To sie wbili do jakichś kanałów, przebiegli przez nie zabijając wszystko po drodze, Pek'a całkowicie z oczu straciłem to biegnę za paladynem. Wbiegł do jakiejś stacji metra i tam zamarł, jak by nigdy nic. No to olałem go znowu. Jak babcie kocham, znajdę go jeszcze raz pod drzwiami to zastrzelę, jak psa, za naruszanie prywatności ;p
Możecie mi powiedzieć gdzie trzeba było z nimi iść? Bo może to olanie sprawy nie było najlepszym wyjściem i coś spaprałem?   
Z góry dzięki. 

Arotis

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Listopada 2008, 23:07:51 »
ja niestety również z problemem  :-X

Duże Miasto (Big Town? gram w kinowe spolszczenie) Odbiłem oboje zakładników z rąk super mutantów. Wybrałem formę pomocy: "[Inteligencja] Przydadzą się wam roboty, nauczę was jak się je naprawia"

Zadania nie ma, mówią o Złomowisku, ale tam nie widzę żadnego robota... Chatka niby jakaś jest, ale nie ma nikogo kto mógłby mi ją otworzyć... na razie szukam sobie właściciela chaty po całym pustkowiu... ale jeśli ktoś by wiedział co i gdzie zrobić... :) będę wdzięczny.

Filozof

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Listopada 2008, 00:17:04 »
Oni nie mają na myśli Złomowiska, tylko złomowisko (jedna literka a taka różnica ;) ). Chodzi im o śmietnik w Dużym Mieście, taki na tyłach. Niestety z tym questem wiąże się paskudny błąd. Zdarza sie, że roboty się nie respawnują i stajesz w martwym punkcie. Dlatego lepiej zrobić save zanim zaproponujesz wioskowiczom swoja pomoc. Może się zdarzyć, że bedziesz musiał ich nauczyć Lekkich Broni albo sam rozprawić się z mutantami (czterech cieniasów). Aha i jeśli po rozmowie wyruszyłeś na Złomowisko, to może Cię spotkać przykra niespodzianka i zastaniesz Duże Miasto wybite do nogi :(

tarhunt

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Listopada 2008, 16:52:28 »
Witam mam 2 -3 kolejne pytania.
1 nie moge znalesc tego nowicjusza z bractwa aby go uwolnic znalazlem tylko jego niesmiertelnik ;o(
2 jestem na lotniskowcu (SANT RIVER) i tam szukam historii tego miasta do super ksiazki--- w zadaniach opcionalych jest poznja prawdziwa historie, rozpytalem roze osoby i mówia one o jakims gosciu na P... gdzies na kadlubie statku nigdzie nie moge go znalesc ;o(
3 gdzie moge znalesc klucz do karty w KRYJÓWCE HAMILTONA ??

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Listopada 2008, 17:00:36 »
na pytanie 2 to : Pana na P ;p znajdziesz w odłamanym dziobie statku , wejdź do miasta wejściem na bazar i idź przed siebie prosto do drzwi naprzeciwko , wychodzą one za zewnątrz - skocz do wody i dokładnie  w tej okolicy będzie podwodny tunel na dziób statku .

pytanie 3 : jest to alternatywna nagroda od Threedoga za instalacje anteny , w pierwszej rozmowie z nim trzeba użyć retoryki tak żeby powiedział nam gdzie jest nasz ojciec , wtedy zamiast informacji o ojcu nagrodą będzie klucz .



« Ostatnia zmiana: 20 Listopada 2008, 20:25:42 wysłana przez Holden »

tarhunt

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Listopada 2008, 20:17:57 »
O dzieki wielkie dzis cos moze upchne :) w qestach MOJA ZONA :P strasznie jest zła jak gram :P a że FALLOUT to moj ukochany klasyk (+ Dialbo, dongeon keeper 1 i 2, i inne ) to malo gram :) :P :D

lukirrip

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Listopada 2008, 20:21:21 »
Mam problem w misji Głowa państwa (albo jakoś tak)
Niewolnicy proszą żebym im przyniósł szkic Pomniku Lincolna czy jakoś tak i wybił mutantów. Przyniosłem szkic podszedłem pod pomnik tam łowcy niewolników powiedzieli, że wybyli wszystkich mutantów. Wróciłem niewolnicy kazali mi się spotkać z nimi w okolicy pomniku poszedłem tam a oni mnie mają w dupie i sobie idą dalej. Jak chce do kogoś zagadać to mówią, że łowcy zajęli pomnik i że ich przywódca ma jakiś plan i idą dalej. Nie chce mi się za nimi iść bo idą b. wolno. Wiecie może co oni robią?

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Listopada 2008, 20:29:21 »
Albo porozmawiaj z dowódcą niewolników Hanibalem albo wybij łowców do nogi. Możesz też porozmawiać z łowcami i przyjąć zadanie od nich.

lukirrip

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Listopada 2008, 12:13:13 »
Gdy rozmawiam z Hanibalem to mam dialogi takie jak na początku, a jak zabijam łowców niewolników i idę do Hanibala jest to samo. :/

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Listopada 2008, 12:32:43 »
To jest dosyć zbugowany qwest sam tego doświadczyłem , więc mówisz że niewolnicy są już pod pomnikiem i hanibal albo nie chce z tobą gadać albo nie ma żadnej opcji
dialogowej ? Spróbuj poczekać przy nim dobę - może to pomoże ..

Arotis

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #30 dnia: 22 Listopada 2008, 12:42:40 »
@tarhunt:  o wiele łatwiej jest dostać się do chirurga plastycznego wychodząc z miasta i idąc lądem w kierunku dziobu. W końcu dochodzi się do mostu prowadzącego do jego laboratorium. (otwierania 100%), po drodze do zabicia dwa skorupiaki  8)
@Filozof: dzięki... za późno. Wróciłem do mieściny.... pustki :P cóż .. bywa... 20 lev i tak już zdobyty, więc dużo mi to nie zmienia....  ;D


Nowe pytanie. Quest Odzyskanie Historii (czy coś w tym rodzaju) - odnaleźć i przynieść Deklarację Niepodległości.
Panna w muzeum ginie (mój ghulowaty przyjaciel, Charon, bardzo polubił jej SMG :P) i... nie mam tej deklaracji. Komputer wymaga hasła, obszedłem chyba wszystkie pomieszczenia i nic...

Filozof

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #31 dnia: 23 Listopada 2008, 02:46:07 »
Jeśli zejdziesz na dół, do piwnicy holu, powinieneś znaleźć drzwi do niższych kondygnacji. Czeka Cię wtedy dłuższa droga i większa ilość robotów do załatwienia. Nie otrzymasz też kilku przydatnych wskazówek, ale powinieneś sobie poradzić.

tarhunt

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #32 dnia: 24 Listopada 2008, 21:13:45 »
Wrrrr pyt. moze sie powtorze ale zaczynam byc zły !!! co z tym qwestem znalazlem niesmiertelnik tego nowicujsza w jednym z biurowców ? palladyn znikal mi po zleceniu zadania jak mam powiadomic go o zwłokach eweltualnie jak dotrzec to bractwa ?

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #33 dnia: 25 Listopada 2008, 01:17:00 »
Do Bractwa dostaniesz się tylko realizując main questa. Zwykłe nieśmiertelniki  bractwa sprzedasz w Cytadeli.Nie wiem czy o to pytałeś, czy o jakieś specjalne nieśmiertelniki, ale takich nie kojarze.

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #34 dnia: 25 Listopada 2008, 07:27:51 »
Witam mam 2 -3 kolejne pytania.
1 nie moge znalesc tego nowicjusza z bractwa aby go uwolnic znalazlem tylko jego niesmiertelnik ;o(

Jakiego nowicjusza? Tego z Falls Church? Po otrzymaniu zadania przebijasz się z paladynami do budynku na drugim końcu tej dzielnicy, tam rycerze z bractwa zostają na zewnątrz, a ty włazisz do środka i wybijasz mutki. Nowicjusza znajdziesz schowanego w pomieszczeniu na samym końcu budynku, będzie srał ze strachu, bo broń mu się zacieła, ale będzie żył. Jeśli się na tym znasz to naprawiasz mu broń (wymagana umiejętność lekkiej broni), lub dajesz inną i wychodzicie na zewnątrz. W nagrodę dowódca paladynów i jego ludzię będą cię ochraniać, ale tylko w tej dzielnicy ( z tym związany jest bug, bo ja ich późnej spotkałem po wyjściu z megatony, ale już mnie nie chronili tylko gdzieś pobiegli :)) i parę PD-ków.

tarhunt

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #35 dnia: 25 Listopada 2008, 07:39:23 »
Oto mi chodzilo :) sprubuję może sie uda tylko u mnie zaden z rycerzy bractwa nigdzie nie idzie :(

tarhunt

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #36 dnia: 25 Listopada 2008, 07:56:40 »
I przy okazji jeszcze jedno ?
Aby zalozyc pancerz wspomagany trzeba miec okresloną sile ? minum jakies?

Jarek138

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #37 dnia: 25 Listopada 2008, 09:23:00 »
I przy okazji jeszcze jedno ?
Aby zalozyc pancerz wspomagany trzeba miec okresloną sile ? minum jakies?

Wymagane jest szkolenie w używaniu PA - w Cytadeli.

tarhunt

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #38 dnia: 25 Listopada 2008, 12:30:54 »
Ja znalazłem tylklo martwego nowicjusza PECKA !! ;> ?? czy to o niego chodzilo ?

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: HELP w quescie
« Odpowiedź #39 dnia: 25 Listopada 2008, 13:12:48 »
Ja znalazłem tylklo martwego nowicjusza PECKA !! ;> ?? czy to o niego chodzilo ?

Nie pamiętam, a gdzie go znalazłeś?