Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Lipiec 22, 2019, 23:23:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: HELP w quescie  (Przeczytany 49121 razy)
tarhunt
Kapral
*

« : Listopad 05, 2008, 22:03:29 »

Mam pytanie gdzie znjaduje sie apteczka w super markecie obszedłem caly i niczego nie widzilem ;(
choc mam do niej kluczyk !!! pomocy
Ulyssaeir
Kapitan - Redaktor
*

The Catalyst

« Odpowiedz #1 : Listopad 06, 2008, 03:30:05 »

a żarcie z lodówki już wziąłeś?
Chris
Plutonowy
*

« Odpowiedz #2 : Listopad 06, 2008, 09:35:29 »

Spoiler

Obejdź cały market i w którymś z rogów będą drzwi a obok nich komputer. Do tych drzwi musisz znaleźć klucz, który jest w którejś ze skrzynek. Za drzwiami jest pomieszczenie z robotem i na lewo od kapsuły (?) w której się on znajduje jest stolik, a nad nim apteczka Smiley.
qba340
St. kapral
*

« Odpowiedz #3 : Listopad 06, 2008, 13:20:52 »

Apteczka znajduje się w pomieszczeniu z zamkniętymi drzwiami w jednym z rogów w super markecie.
Irrhas
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #4 : Listopad 06, 2008, 14:43:36 »

tarhunt,spokojnie Wink,sprawdzaj wszystkie zakamarki,pomieszczenia,szafki itp.,a wszystko na pewno się znajdzie Cool

Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...
Ulyssaeir
Kapitan - Redaktor
*

The Catalyst

« Odpowiedz #5 : Listopad 06, 2008, 19:08:21 »

Czy ja jestem jedynym, który przewraca do góry nogami każde drewniane pudełko i każde wiaderko w grze? :>
tarhunt
Kapral
*

« Odpowiedz #6 : Listopad 06, 2008, 20:38:01 »

dzieki mam za malo narazie exp. zeby go otworzyc Smiley
Holden
Major
*

« Odpowiedz #7 : Listopad 06, 2008, 22:58:03 »

tak dla jasności to apteczka jest w pomieszczeniu z robotem - jak dobrze pamiętam ;p
KeniG
Podporucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #8 : Listopad 07, 2008, 01:29:59 »

Dokładnie. W Aptece, trzeba włamać się do komputera i otworzyć drzwi. Następnie po wjeściu do apteki do dupermarketu wpadnie kolejna brygada bandytów mozna wtedy uruchomic robota i on sie zajmnie bandytami a my sobie w tym czasie spokojnie wyjdziemy.

Wysłane ze schronu przeciwatomowego przy pomocy komputera Odra 1325
Ulyssaeir
Kapitan - Redaktor
*

The Catalyst

« Odpowiedz #9 : Listopad 07, 2008, 02:37:58 »

Można też zabrać klucz z pudełka na prawo od apteki, po drugiej stronie krótkiego korytarza.

A ten robot to dupa, u mnie nie zdążył zabić 2 raidersów kiedy padł...
Chris
Plutonowy
*

« Odpowiedz #10 : Listopad 07, 2008, 11:10:39 »

Czy ja jestem jedynym, który przewraca do góry nogami każde drewniane pudełko i każde wiaderko w grze? :>

Nie tylko Ty.  Wink
Holden
Major
*

« Odpowiedz #11 : Listopad 07, 2008, 15:45:03 »

Zwiedził ktoś może szkołę w miasteczku Springvale ? Dotarłem na najniższy poziom wybiłem mrówki i zastanawiam się czy to już koniec ?
Ulyssaeir
Kapitan - Redaktor
*

The Catalyst

« Odpowiedz #12 : Listopad 07, 2008, 18:11:48 »

To koniec, przynajmniej tego epizodu z mrówkami, trochę na południe czeka nas kolejny, dużo bardziej wymagający mrówczy przeciwnik...
tarhunt
Kapral
*

« Odpowiedz #13 : Listopad 12, 2008, 18:35:24 »

Ja jak narzie jestem na etapie wypelniania 3 ropzdzialu ksiazki jestem w bibliotece dzis bedzie dluga noc co namniej na 2 qwesty Cheesy
ZaRhim
Szeregowy
*

« Odpowiedz #14 : Listopad 16, 2008, 08:44:39 »

No to teraz moja kolej na prośbę o pomoc  Cry

No to raz: Gdzie ja mam ustawić tego obserwatora w queście z drugim roździałem książki i obserwcją tych stworów w Anchorage War Memorial>

No to dwa: Czy w tej grze w ogóle można tak jak w poprzednich częściach leczyć się samemu? Jeśli nie to po co mi umiejętność medyk? Zwiększa PW po każdym użyciu stimpacka?
RadioActive
Plutonowy
*

« Odpowiedz #15 : Listopad 16, 2008, 09:49:19 »

Raz: Jak tylko dostaniesz się do Memorial (od strony rzeki, trza drzwi lockpickiem otworzyć) to rzuci się na ciebie parę Błotniaków ( jak się zakradniesz to tylko parę xd). NA wprost od wejścia będzie skrzyżowanie, a po przeciwnej jego stronie, po prawej komora. Otworzysz stos jaj błotniaków i zostawisz tam sondę.

Dwa: Tak zwiększa skuteczność chemikaliów leczących (anty-rad, stimpack itp.)
Irrhas
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #16 : Listopad 16, 2008, 12:08:08 »

Jeżeli nie chcesz zabijać możesz użyć stealth-boy'a,zakraść się tam(do jaj Błotniaków) i "dać po prostu nogę".Tym sposobem Wink,możesz "zaliczyć" quescik opcjonalny.

Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...
Ulyssaeir
Kapitan - Redaktor
*

The Catalyst

« Odpowiedz #17 : Listopad 16, 2008, 13:59:12 »

2) Im wyższa umiejętność leczenia tym więcej HP odzyskujesz lecząc się stimpackami. O ile pamiętam, przy osiągnięciu poziomu z 99 na 100 dodatkowo zostaje to wzmocnione o 50%

1) W tym pomieszczeniu do którego trafiasz jest na podłodze kilka - nie wiem jak to nazwać po polskiemu i nie pamiętam nazwy angielskiej - młodych muszli mirelurków wystarczy użyć "E" na nich a pojawi się opcja zostawienia observera. Zawsze możesz otworzyć lokalną mapę i skierować się tam, gdzie trzeba.
adik
Szeregowy
*

« Odpowiedz #18 : Listopad 19, 2008, 12:21:51 »

#1 jest wejscie pod woda od strony rzeki, dzieki ktoremu wskakujesz do najdalszego pomieszczenia w ktorym jest Mireluk King (nie zauwazy cie) i zaraz przed toba stosik jaj Smiley wystarczy tam wrzucic i po klopocie - to jest metoda najszybsza najlatwiejsza bez straty nawet 1hp Smiley

#2 to chyba juz wszyscy wyjasnili Smiley

Ja mam teraz pytanko szukam klucza do bunkru w Fort Constantine - CO Quarters, tam w piwnicy przy Bobblehead. Jesli ktos ma namiary bylbym bardzo wdzieczny Smiley
Holden
Major
*

« Odpowiedz #19 : Listopad 19, 2008, 12:39:03 »

Klucz jest częścią zadania zlecanego przez pana Crowly w mieście ghuli .
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!