Autor Wątek: FOnline: 2238  (Przeczytany 54666 razy)

BeF1990

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 295
  • Fallout fan
    • Outsiders Parkour Sosnowiec - official website
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #80 dnia: 16 Września 2009, 16:16:54 »

Na oficjalnym blogu FOnline: 2238 pojawiła się informacja o organizowanej zabawie/imprezie, a dokładnie konkursie zatytułowanym: Treasure Hunt.

Na czym ma polegać owy konkurs?
Na bieganiu z miasta do miasta i szukaniu odpowiednich NPC, którzy będą nam wskazywać kolejne miasto, do którego będziemy musieli się wybrać. Wygląda prosto i jest o co walczyć, ponieważ zwycięzca dostanie nowy, błyszczący... zardzewiały stary samochód, dużo kapsli, oraz jeszcze kilka innych przydatnych rzeczy. :D

Więcej dokładnych informacji znajdziecie tu: <<KLIK>>
« Ostatnia zmiana: 16 Września 2009, 16:19:41 wysłana przez BeF1990 »

Krogan

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #81 dnia: 27 Września 2009, 18:35:55 »
Witam, jestem nowym użytkownikiem na forum, oraz stosunkowo świeżym graczem FOnline.
Mam pewien problem w grze: Miałem jeden HP i byłem zatruty, kiedy wyszedłem na mapę świata. Nie mogłem się poruszyć, a kiedy kliknąłem na ekwipunek zauważyłem, że moja postać nie żyje. Cóż... zdarza się, ale najgorsze jest to, że ciągle się nie "odnawiam". Czekałem prawie pół godziny, potem wylogowałem się i wróciłem po kilku godzinach, a postać nadal nieżywa.  :'( Może miał ktoś taki problem i wie jak go rozwiązać?

Mam jeszcze jedno pytanie: Jak się używa radia? Wybrałem kanał i w lewym dolnym rogu widzę wiadomości wysyłane przez innych, ale sam nie umiem nic napisać. Na liście komend (mam na myśli listę, która pojawia się po wciśnięciu F1) pisze, że wystarczy kliknąć Shift + Enter, ale kiedy to robię piszę normalne wiadomości (jak po wciśnięciu samego entera).

Bardzo proszę o pomoc



\/Down: Dzięki. Co do samego radia pomogło, a z GM'em jeszcze dzisiaj się skontaktuje.
« Ostatnia zmiana: 28 Września 2009, 07:31:04 wysłana przez Krogan »

Jim Cojones

  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 541
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #82 dnia: 28 Września 2009, 00:44:49 »
Mam pewien problem w grze: Miałem jeden HP i byłem zatruty, kiedy wyszedłem na mapę świata. Nie mogłem się poruszyć, a kiedy kliknąłem na ekwipunek zauważyłem, że moja postać nie żyje. Cóż... zdarza się, ale najgorsze jest to, że ciągle się nie "odnawiam". Czekałem prawie pół godziny, potem wylogowałem się i wróciłem po kilku godzinach, a postać nadal nieżywa.  :'( Może miał ktoś taki problem i wie jak go rozwiązać?
Cytuj
- You can now type "+requesthelp <message>", to request GM assistance. In the message you should write what issue you have, make it as informative and clear as possible, if no GM is online, you'll be informed that you need to wait. This is to reduce nedless pms/threads on the forum. If it's an urgent bug you can report it here too.

Cytuj
Mam jeszcze jedno pytanie: Jak się używa radia? Wybrałem kanał i w lewym dolnym rogu widzę wiadomości wysyłane przez innych, ale sam nie umiem nic napisać. Na liście komend (mam na myśli listę, która pojawia się po wciśnięciu F1) pisze, że wystarczy kliknąć Shift + Enter, ale kiedy to robię piszę normalne wiadomości (jak po wciśnięciu samego entera).

Naciśnij Shift+Enter przy zatwierdzaniu wiadomości, nie przed ich wpisaniem.
Firepower mate! Separates the men from the boys.

predatoreczek

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #83 dnia: 28 Września 2009, 21:53:33 »
Witam
Sorry jeśli odbierzecie to za spam ;p
Poszukuję towarzysza podróży (większość rzeczy samemu sie nie da wykonać:/), może to być osoba początkująca nawet na 1lvl .
Jest szybki , łatwy i legalny biznes do zrobienia ale też liczę na dłuższą współprace^^
gg 3166617 zawsze niewidoczny  pisz.
pozdrawiam

TomekDex

  • Wiadomości: 5
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #84 dnia: 02 Października 2009, 01:07:09 »
Mam takie pytanie da się mieć więcej niż jedną profesje na 3 jedna postaci?? (chodzi mi o profesje typu Armor, Guns itd.) I jeszcze jedno jak dostać się do danej frakcji.

GpganG

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #85 dnia: 02 Października 2009, 11:03:33 »
nie mozna miec kilka profesji na 3 poziom jedna postacia, sposob dolaczenia zalezy od frakcji do jakiej chcesz dolaczyc

TomekDex

  • Wiadomości: 5
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #86 dnia: 02 Października 2009, 18:56:53 »
Hmm mam mały problem zrobiłem Armorer lv 3 i nie wiem gdzie znaleźć combat armor, a poza tym źle pogadałem z gościem w enklawie w podziemiach kolo miejsca gdzie w normalnym falloucie była zbroja i nie wiem on chyba coś mógł mi dać tylko co(teraz z nim nie mogę gadać)??

edit:
co nikt nie wie może inne pytanie gra mi się podoba ale mam dużo pytań:
Gdzie, jak i u kogo się kupuje jaskinie, czy może ktoś okraść jaskinie (niby pisali ze można okraść namiot tylko, czyli jaskinie nie ale chce się upewnić) i ile jest miejsca w jaskini??
A i gdzie najlepiej się zarabia kapsle jak już się ma sprzęt?? Oczywiście kapsle bezpośrednio a nie drogi sprzęt do sprzedania u kopców który i tak nic nie maja (no chyba ze znacie jakiś którzy maja).
« Ostatnia zmiana: 03 Października 2009, 17:47:57 wysłana przez TomekDex »

DEDE060493

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #87 dnia: 04 Października 2009, 16:31:17 »
Cholera,jest ten serwer FOnline 2238 czy nie!na fonline server status pisze offline!the live after działa-on jest rus?

TomekDex

  • Wiadomości: 5
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #88 dnia: 04 Października 2009, 16:39:07 »
Jest można grac tu masz adres ip
http://fonline2238.blogspot.com/

DEDE060493

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #89 dnia: 04 Października 2009, 17:54:11 »
Huraaaa ;D Działa!!!jak gracie to mówcie gdzie jesteście...

Edit:mam nick-DEDEPL i 1lvl jak macie gildie/gang to przyjmijcie mnie i pomóżcie mi przezyc.

BTW:polacam zbieranie placków braminów w stables:D już nabijam 3lvl

Edit 2:Działa ten serwer czy nie?
« Ostatnia zmiana: 10 Października 2009, 15:22:01 wysłana przez DEDE060493 »

LordDarkSpider

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #90 dnia: 15 Października 2009, 00:39:58 »
Cześć wie ktoś co się dzieje z serwerem http://online.freeware.info.pl ? Ponieważ ostatnio tj. 14.10.2009 był reset i dalej jest offline.
« Ostatnia zmiana: 05 Maja 2018, 09:17:19 wysłana przez LordDarkSpider »
I'm Hard How Steel I'm From HELL

Jim Cojones

  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 541
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #91 dnia: 15 Października 2009, 01:41:18 »
Serwer działa.
Firepower mate! Separates the men from the boys.

Pumpek

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #92 dnia: 21 Października 2009, 22:30:36 »
Wie ktoś jak wejść do Bractwa Stali?

DEDE060493

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #93 dnia: 19 Listopada 2009, 10:16:01 »
Jaki jest ades IP i port tego serwera i upload-era???

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #94 dnia: 06 Grudnia 2009, 16:02:23 »
nie dam rady się zalogować do gry... spawnnpc.cfg error ale to podobno standard) i pisze do tego Connecting to Server, poniżej Connection estabilished, authentication... i nic, gra nie rusza
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

Jim Cojones

  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 541
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #95 dnia: 09 Grudnia 2009, 04:42:35 »
Zastosowałeś się do najnowszej instrukcji dostępnej na blogu FOnline: 2238?

Cytuj
1. Run updater to grab factionXXX.dat files (with ip 94.103.86.46, port 4040)
2. Delete all cache files except default.cache
3. Download http://www.mediafire.com/?fefoztn1wrj which contains the new exe
4. Insert correct IP:Port into config tool (213.170.70.111:2238 right now)
5. Run the game.
6. Login (with default login and password, does not matter) and wait, then go to register

Last step is important, login first, then register. This is because the 2238 content is downloaded then.

Czasami ustawienie IP i portu w programie konfiguracyjnym nie daje poprawnych rezultatów. Możesz wtedy spróbować uruchomić grę z parametrem "-RemoteHost 94.103.87.42 -RemotePort 2238", tzn. np. utworzyć skrót do gry i w jego właściwościach dodać ten fragment na koniec odnośnika. U mnie wygląda to tak:

D:\gry\FOnline\FOnlineDx9.exe "-RemoteHost 94.103.87.42 -RemotePort 2238"
Firepower mate! Separates the men from the boys.

Eternith

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #96 dnia: 29 Grudnia 2009, 13:51:56 »
Próbuję od wczoraj wejść na jakiś serwer i w ogóle uruchomić grę, ale mi nie wychodzi, więc postanowiłem poprosić o pomoc tutaj.
Przeszukałem internet i znalazłem mnóstwo sposobów na odpalenie FOnline, próbowałem wszystkiego, porządnie namieszałem w plikach gry, ale dalej nie działa. Na europejskim serwerze pojawia mi się "connection established, authentication", a potem nic. Na rosyjskim w ogóle wszystko się wali. ;P
Wydaje mi się, że powinienem zacząć CAŁKOWICIE od początku. Czy może mi ktoś dokładnie krok po kroku wyjaśnić, jak ma przebiegać cała instalacja i jak w końcu wejść na działający serwer z ludźmi mówiącymi po angielsku/polsku w niebieskim kombinezonie z Trzynastką na plecach? ;P

Kamilos

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 246
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #97 dnia: 19 Grudnia 2011, 07:26:58 »
Ja niedawno postanowiłem zagrać.
Ściągnąłem klienta, utworzyłem konto, odpalam - okazało się że trzeba jeszcze zapuścić update'a. Niestety ten zacinał mi się na pierwszym pobieranym pliku.
Udało mi się gdzieś znaleźć ten plik w sieci, wrzuciłem w katalog z grą. Ponowny update i poszło już do końca. Niestety przez to zapomniałem swojego hasła do konta. NIE MA możliwości jego odzyskania lub zmiany (szok - epoka kamienia łupanego?). W końcu zrobiłem nowe konto i wszedłem do gry. Zanim cokolwiek zdążyłem zrobić, w mieście zabija mnie pierwszy lepszy poszukiwacz. Widocznie straż na to nie reaguje wcale. Kolejno scenariusz powtarza się 3 razy. Dziękuję adminom gry za świetną grywalność  :bab
Mam nadzieję, że Desert Europe będzie dużo lepszy.

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #98 dnia: 19 Grudnia 2011, 11:52:08 »
@Kamilos :
Ja też ściągnąłem, zainstalowało i update'owało się bez problemów. Postanowiłem trochę pokręcić się po mieście (Boneyard) i ni z tego ni z owego dostałem bana na 6666 godzin bez przeczyny od "Voland", ekstra po prostu :/ . Przestałem w to grać i czekam na FODE :)
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

RAS

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #99 dnia: 19 Grudnia 2011, 15:50:17 »
Mam nadzieję, że Desert Europe będzie dużo lepszy.

Też mam taka nadzieje :D

...dostałem bana na 6666 godzin bez przeczyny od "Voland", ekstra po prostu :/ . Przestałem w to grać i czekam na FODE :)

Nie ma co się przejmować oni tak mają tam ;) aczkolwiek jak byś napisał na forum do niego co jest grane to może by pomogło... może :)