Autor Wątek: FOnline: 2238  (Przeczytany 54776 razy)

BeF1990

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 295
  • Fallout fan
    • Outsiders Parkour Sosnowiec - official website
FOnline: 2238
« dnia: 17 Sierpnia 2009, 00:11:30 »

Ogólne dyskusje na temat FOnline: 2238

Piszcie co sądzicie o tym modzie, co Wam się podoba, a co nie... Zamieszczajcie jakieś ciekawe informacje, które udało się Wam znaleźć podczas zwiedzania pustkowi. Ogólnie starajmy się tu pisać o wszystkim, co jest związane z FOnline: 2238.

Jeśli macie jednak ochotę poważnie ponarzekać na FOnline: 2238, to proponuje zrobić to w specialnie do tego założonym wątku: Co nas irytuje w FOnline?.

Ja właśnie lecę sobie pograć... Mój nick jak coś, to "BeF_PL".


PS: Pisałem już to na tym forum nie raz, ale napisze jeszcze raz, ponieważ uważam, iż mam się czym pochwalić.
Logo, które widzicie na początku tego postu, jest mojego autorstwa. Dzięki pomocy Morbida, moje logo widnieje na oficjalnym blogu FOnline: 2238.
Mam nadzieję, że wybaczycie mi tę ciągłe przechwalania, ale nie każdy ma szanse stworzyć coś, co będzie znakiem rozpoznawczym "nieoficjalnego Fallouta Online" na całym świecie. :)
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpnia 2009, 14:20:14 wysłana przez BeF1990 »

Little Boy

  • Chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Sierpnia 2009, 16:24:50 »
Uczestniczyłem w zamkniętych testach, ale od jakiegoś czasu dałem sobie spokój, czekałem na otwarte... i od wczoraj nie mogę ściągnąć klienta (a tego z zamkniętej nie da się już zaktualizować).

Do torrentów mam awersję, link na mediafire nie odpowiada, a na rapida nie mogę się wbić (już 44 próba połączenia w USDownloader :P). Jakby ktoś miał inny, nieoficjalny link (np. własny upload) to poproszę.

A tutaj coś, co pokazuje czy serwer gry działa:
http://wasteland.spb.su/fo/?s=2?imgmax=800
Obrazek odświeża się automatycznie.

Twoje logo już widziałem w temacie na forum FOnline, nie bój się - jesteś w creditsach. Wykonaj jeszcze tylko do rosyjskiej wersji "The Life After". ;D
"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

BeF1990

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 295
  • Fallout fan
    • Outsiders Parkour Sosnowiec - official website
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Sierpnia 2009, 17:09:12 »
Twoje logo już widziałem w temacie na forum FOnline, nie bój się - jesteś w creditsach.
Fajnie... Nie wiedziałem nawet. :D Dziex za info.

Cytuj
Wykonaj jeszcze tylko do rosyjskiej wersji "The Life After". ;D

Nie ma problemu... Jak tylko wyrobie się z resztą projektów (13S ważniejszy - trochę wazeliny nie zaszkodzi :) ), to zrobię logo do "The Life After".


EDIT: Ciekawe czy w przyszłości ruszą jakieś polskie serwery i czy doczekamy się polonizacji FOnline: 2238...? Fajnie było by pograć w rodzimym języku. :)
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpnia 2009, 17:10:45 wysłana przez BeF1990 »

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Sierpnia 2009, 18:56:51 »
Sądzę że tak, do Rosji w sumie niedaleko ;)
Użytkownik został zbanowany.

BeF1990

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 295
  • Fallout fan
    • Outsiders Parkour Sosnowiec - official website
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Sierpnia 2009, 19:49:40 »
Coś widzę, że temat Wam nie pyka... Zainteresowanie nawet spore, ale udzielać się nie chcecie. Na Shamo ten sam temat całkiem nieźle się kręci... Pokażmy, że na Trzynastym Schronie też jest wielu grających w FOnline.

Mnie jak na razie zniechęcają straszne lagi... No i bydło jest jeszcze okropne. Wchodzą jakieś debile i wszystkich napierd...aja. :(
Pogram jak już się wszystko ustabilizuje, bo gra jest naprawdę super. :)
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpnia 2009, 19:52:14 wysłana przez BeF1990 »

Little Boy

  • Chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Sierpnia 2009, 01:08:38 »
Cytuj
Pokażmy, że na Trzynastym Schronie też jest wielu grających w FOnline.
Nie wiadomo właśnie czy jest wielu. Może się ludziom nie chce?

Co do lagów... na razie najczęściej ginę, gdy mapa mi się jeszcze nie załaduje, a walka już trwa.
Co do bydła... zdarzyło się, że powiedziałem do kogoś 'hi', a on mnie zaczyna naparzać. ;D Widziałem też kolesi stojących w miejscach respawnu graczy i nabijających expa na ich łatwym zabijaniu - sam zwiałem od razu na mapkę świata.
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpnia 2009, 21:28:49 wysłana przez BeF1990 »
"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Jim Cojones

  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 541
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Sierpnia 2009, 04:22:20 »
Widziałem też kolesi stojących w miejscach respawnu graczy i nabijających expa na ich łatwym zabijaniu - sam zwiałem od razu na mapkę świata.

PKing nie daje doświadczenia. Takie grupy najczęściej czekają na przedstawicieli wrogich gangów. Oczywiście postronnym też się obrywa, bo trudno zidentyfikować, kto jest przeciwnikiem, a kto tylko przechodzi. A szybkość reakcji jest kluczowa, jeśli w ciągu kilku chwil może wejść kilkunastu wrogów.
Firepower mate! Separates the men from the boys.

Wrathu

  • Gen. dywizji - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1004
    • Wrathu Bandcamp
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Sierpnia 2009, 23:03:55 »
Już mam założone konto - Wrathu.
Zginąłem dość szybko xd ciekawy soundtrack
Stworzyłem nową postać - Trzynasty.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpnia 2009, 12:05:20 wysłana przez Wrathu »
W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Sierpnia 2009, 02:04:07 »
Mój nick: SatanPL

Gra jest zajebista, nic więcej nie mogę powiedzieć. Nareszcie jakaś naprawdę trudna...
Użytkownik został zbanowany.

BeF1990

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 295
  • Fallout fan
    • Outsiders Parkour Sosnowiec - official website
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Sierpnia 2009, 02:05:13 »
No gra nie jest łatwa, to prawda... Początki są cholernie trudne. Na forum Shamo wyczytałem, iż robią polski gang. Można by się więc zainteresować, bo w grupie jest dużo łatwiej.
Co do soundtracku to faktycznie jest ciekawy, ściąłem go już jakiś czas temu , przesłuchałem i mi się podoba. :)
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpnia 2009, 21:15:35 wysłana przez BeF1990 »

Wrathu

  • Gen. dywizji - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1004
    • Wrathu Bandcamp
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Sierpnia 2009, 13:17:49 »
Dlaczego wieżyczka ciągle strzela do ludzi, którzy się zrespili? ; o
W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Sierpnia 2009, 14:33:20 »
A najfajniejsze w tej grze jest według mnie... intro po rosyjsku. "Wajna... Wajna niekagadi mienieca" ;D
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpnia 2009, 21:29:44 wysłana przez BeF1990 »
Użytkownik został zbanowany.

Little Boy

  • Chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Sierpnia 2009, 02:16:04 »
No w końcu przestało aż tak mulić, zawieszać się i zacząłem grać więcej niż 15 minut dziennie włącznie z czasem straconym na lagi.  :P
Po dwóch sesjach coś się ruszyło, pochwalę się uciułanym 2 lvl i pierwszymi broniami palnymi. Coś czuję, że jutro je stracę...  ;D
Doszedłem do wniosku, iż minąłem się z powołaniem. Zrobiłem postać krafterską, a czuję, że powinna być doktorem.
Koniec moich nocnych wywodów. A jak Wam idzie w grze?
"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Sierpnia 2009, 02:19:21 »
Mi kiepsko. Właśnie straciłem 2 strzelby powtarzalne, SMG, Bozara i kupę amunicji przez dzieciaki które uzbierały broń na ecounterach i campią przy wejściach do miast...
Użytkownik został zbanowany.

Jim Cojones

  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 541
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Sierpnia 2009, 03:19:22 »
7 poziom postaci, baza za 130 tysięcy, trzeci poziom specjalizacji w broni energetycznej.
Firepower mate! Separates the men from the boys.

BeF1990

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 295
  • Fallout fan
    • Outsiders Parkour Sosnowiec - official website
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Sierpnia 2009, 22:05:45 »
Jak widać wątek został podzielony... Niestety byłem zmuszony usunąć stąd część Waszych wypowiedzi, a niektóre troszkę zmienić.
Mam nadzieję, iż nie popsułem tym za bardzo czytelności tego wątku, po mimo tego, iż kilka postów brakuję i może niektórych zdziwić fakt występowania cytatów, których nie ma teraz w żadnym poście.
Przepraszam za to, ale niestety inaczej się tego zrobić nie dało.
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpnia 2009, 22:07:27 wysłana przez BeF1990 »

Osioł

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Donkey Comix
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Sierpnia 2009, 12:54:48 »
Może mi ktoś powiedzieć co robię źle?

Ściągam tego clienta ze strony. Zamieszczam te dwa ważne pliki z FO2 w folderze FOonline, wpisuje IP serwera i port. Odpalam i grę i zamiast normalnego menu, wszędzie mam napis "error" i nic nie mogę zrobić. O co biega?

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Sierpnia 2009, 14:54:45 »
Musisz skopiować całą zawartość folderu FOnline do folderu z Fallout 2.
Użytkownik został zbanowany.

BeF1990

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 295
  • Fallout fan
    • Outsiders Parkour Sosnowiec - official website
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Sierpnia 2009, 15:25:22 »
Niekoniecznie...


Wystarczy, że w miejscach zaznaczonych na obrazku czerwoną ramką wskażesz gdzie znajduję się pliki "master.dat" i "critter.dat".

Osioł

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Donkey Comix
Odp: FOnline: 2238
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Sierpnia 2009, 15:59:06 »
BeF1990, tak już robiłem i nic to nie daje.



Tak to wygląda u mnie, jakby co.

Brałem te dwa pliki z polskiego FO, nic nie dało, ściągnąłem z jakiejś strony te same pliki, to samo.

Spróbuję jeszcze to co Satan napisał.

Edit:

Nie podziałało.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpnia 2009, 16:11:22 wysłana przez Osioł »