Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Grudzień 15, 2019, 07:23:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wakacyjny konkurs fotograficzny  (Przeczytany 4844 razy)
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« : Sierpień 14, 2009, 17:43:39 »

Bezpośredni odnośnik do nowiny

Mniej szczęśliwi za dwa tygodnie powitają szkolne mury, a ci, którzy ten etap życia mają za sobą, mogą rozkoszować się pogodą o miesiąc dłużej. Jako że jednak opalanie się ma negatywny wpływ na nasze szare komórki, a bezczynność umysłowa również charakteryzuje się wieloma pejoratywnymi skutkami, postanowiliśmy zorganizować Wam czas. Zresztą nie my sami. Wraz z serwisami Outpost, Game Exe oraz Orbital ogłaszamy wakacyjny konkurs fotograficzny. Wychodząc z założenia, że cykający fotki aparat jest częstym towarzyszem urlopowych wojaży, dajemy Wam możliwość pochwalenia się kreatywnością i innymi przymiotami dzielnych pustynnych podróżników. Konkurs zaczyna się dzisiaj i trwa do 30 września tego roku. Zwycięzców wybiorą przedstawiciele czterech serwisów, a pula nagród już teraz przejawia tendencję do zwiększania swojej obszerności. Gorąco zapraszamy do zabawy!

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie konkursu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2009, 19:44:35 wysłane przez Squonk » Zapisane

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #1 : Sierpień 15, 2009, 15:44:55 »

Uwaga!

Zmianie uległ regulamin konkursu. Ustalony został temat prac:

Temat prac to Postapo na Wakacjach

Regulamin konkursu znajdujący się na stronie zostanie uaktualniony o ten punkt w najbliższym czasie.

Dziękuję za uwagę.

Wrathu
Gen. dywizji - Redaktor
*

« Odpowiedz #2 : Sierpień 15, 2009, 23:08:18 »

Hmm, ostatnio odwiedziłem dwa razy Gorzowskie Pustkowia i trochę zdjęć zrobiłem... ale niekoniecznie by pasowały do tematu...

W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #3 : Sierpień 15, 2009, 23:16:00 »

Wyślij - komisja w swoim czasie je oceni  Tongue

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Wrathu
Gen. dywizji - Redaktor
*

« Odpowiedz #4 : Sierpień 16, 2009, 00:10:21 »

Ok, wysłane i opatrzone odpowiednimi tytułami upostapowiającymi ; >

W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #5 : Wrzesień 01, 2009, 11:05:22 »

No co to za whoojnia jest schronowcy na odcinku konkursu? Żaden aparatu nie ma - nawet kompaktu? Takie wypasione nagrody a Wy się tu opieprzacie - jak nomem omen na wakacjach  Grin

Za karę na tydzień wyłączymy Schron  Lips Sealed

Albo inaczej - Schron będzie działać, ale zamiast strony i forum będą moje elaboraty na temat plebixów, jabotów i innego okołoscenowego gówna  Kiss

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #6 : Wrzesień 01, 2009, 12:12:30 »

Jak mi się uda zebrać ekipę do foty i zrealizować sesję ( bo ciecia muszę przekupić  Lips Sealed ) to będziesz miał fotkę, że buty spadają  Cheesy , ale nic nie obiecuję. Na razie mogę Tobie pokazać samą miejscówkę, ale to nie na konkurs ( bo to tylko oględziny planu Wink )

Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #7 : Wrzesień 01, 2009, 12:14:23 »

druga

"...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #8 : Wrzesień 01, 2009, 12:14:50 »

trzecia...

nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #9 : Wrzesień 01, 2009, 12:15:53 »

czwarta... Smiley

nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #10 : Wrzesień 01, 2009, 12:16:31 »

piąta  Cheesy

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #11 : Wrzesień 01, 2009, 12:54:54 »

Fotki bym usunął co by nikt nie mógł ich podpieprzyć - ale niech zostaną jako inspiracja  Wink

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #12 : Wrzesień 01, 2009, 13:48:39 »

Jak ktoś je podpieprzy, to przecie widać będzie, że to zrobił Tongue

nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #13 : Wrzesień 01, 2009, 19:48:33 »

W prawie autorskim istnieje coś takiego jak okazanie w danym czasie swojej pracy, wiadomo, że to moje. Nikt wcześniej ich nie pokazywał  Tongue

Ot, tak Panowie, takie klimaty mam na co dzień, idąc do roboty Smiley A jest ich co niemiara w Szczecinie.

A jeszcze jedno. Czy można używać obróbki ( kontrast, balans kolorów, nasycenie itp...), czy foty muszą być surowe?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2009, 19:57:49 wysłane przez nasa3000 » Zapisane

Holden
Major
*

« Odpowiedz #14 : Wrzesień 01, 2009, 20:27:54 »

W rozsądnym zakresie jasne że tak, ale wszystko co idzie dalej to już nie (fotomontaże, zaawansowane filtry itd), trzeba pamiętać że to konkurs fotograficzny a nie umiejętności w PS czy Gimpa  Tongue
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #15 : Wrzesień 01, 2009, 20:43:42 »

Nie no fotomontaż nie wchodzi w rachubę (bez sensu by tu było - chyba  Huh? )

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!