Autor Wątek: Sezon ogórkowy?  (Przeczytany 1863 razy)

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Sezon ogórkowy?
« dnia: 10 Sierpnia 2009, 20:55:55 »
Bezpośredni odnośnik do nowiny




Nie! A w każdym razie nie dla wszystkich. Chociaż wciąż nie wiem, czy informacje, które za chwilę wam podam, pozyskałem w sposób całkowicie nieprzypadkowy (czy hasła do poszczególnych tablic na Shamo da się obejść, wchodząc w poszczególne tematy na tych tablicach ze strony głównej? Brzmi to wątpliwie, ale jednak jest jedną z istniejących możliwości). W każdym razie scena, a właściwie PSP, czyli wcale nie Play Station Portable, tylko Polska Scena Postapokalipsy postanowiła się nieco uaktywnić na odcinku wirtualnym. I to chyba całkiem niezależnie od siebie decyzje o takim wyjściu do ludzi podjęły dwie osoby, lub grupy ludzi. Pierwszą z nich są Krzyżowcy Świętego Granatu Ręcznego (mnie też ciarki przeszły po plecach). Na poparcie tej informacji podam wam dwa linki:

    * temat na forum Shamo;

    * strona Krzyżowców.


Krzyżowcy planują comiesięczne organizowanie larpa w klimatach, którego fabularną podstawą będzie historia ich zgromadzenia. Życzymy powodzenia!

No i druga informacja. Wolv również na Shamo zaanonsował powstanie nowej strony Watahy. Wataha to – dla niewtajemniczonych – Samodzielna Grupa Rozpoznawcza. Ehh… Dalej nic? No taka grupka ludzi, którzy wolny czas poświęcają nie na ślęczenie przed komputerowym monitorem, czy telewizyjnym kineskopem, ale na zwiedzanie klimatycznych miejscówek w Polsce i za granicą. Oto temat na Shamo (jednak da się go odnaleźć, nie łamiąc przy tym żadnych haseł – po prostu moje paranoiczne nawyki dają o sobie znać). A tutaj link do strony, która tak naprawdę wcale nie jest nowa, bo tylko w tym roku Wilcze Stado napisało tam już osiem niusów – a piszą od lutego. W ramach witryny funkcjonuje również forum, na którym możecie zapoznać się z członkami Watahy. Być może nawet ktoś z was postanowi swój urlop spędzić razem z nimi… kto wie.
« Ostatnia zmiana: 11 Sierpnia 2009, 01:12:43 wysłana przez Squonk »
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Sezon ogórkowy?
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Sierpnia 2009, 21:13:20 »
Ktoś tu naprawdę musi "chorować" na ogórki, skoro chce mu się buszować po Shamo i z takich ciekawostek robić newsy  :P

PS.
Nie - jeszcze mnie nie ma na kompie... swoim  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Sezon ogórkowy?
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Sierpnia 2009, 21:25:11 »
Nie choruję, tylko sumiennie wypełniam obowiązek kronikarski, kiedy inni PeSują, że jeszcze ich nie ma na kompie... swoim - cytat  8)
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Sezon ogórkowy?
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Sierpnia 2009, 21:33:53 »
Bo nie jestem na swoim i nie mam dostępu do GLMLR13S*, ale co miałem zrobić to już zrobiłem, choć myślałem, że tych rybek będzie więcej niż dwie.

A treść newsa mnie trochę dziwi, bo jest o ekipach, które nie interesują się nawet w minimalnym stopniu tym co robimy my, i dopiero kiedy po lutowa posucha na Shamo dochodzi do apogeum, to każdy spieprza na własne śmieci lub otwiera je na świat.

Co nie znaczy, że sens tego newsa nie powinien być przykładem dla innych by robić tak samo  ;)

* - Gorąca Linia Motywująca Leniwych Redaktorów Trzynastego Schronu
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.