Autor Wątek: Olbrzymi problem z Nexusem :/  (Przeczytany 4130 razy)

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Olbrzymi problem z Nexusem :/
« dnia: 29 Lipca 2009, 20:52:18 »
Witam,
mam wielki problem z tym zasranym serwisem (Nexusem). Otóż zaj... mi już 3 konta (oczywiście nie wiedzieć czemu, jedyne co robiłem to ściągałem... ale mniejsza z tym). Przemogłem się i stworzyłem 4, loguję się... SZIT, zle hasło... próbowałem jeszcze kilka razy... to samo...

Wcisnąłem przycisk "forgotten password" i sprawiłem sobie nowe. NIE DZIAŁA! Pomyślałem, że to jakiś pieprzony bug, ale zmieniałem hasło już 3 (!) razy i WSZYSTKIE NIE DZIAŁAJĄ! Noż kurwicy można dostać! Czy ktoś dobry mógłby mi pomóc, i wyjaśnić co jest nie tak itp. itd. etc?


Proszę o szybką pomoc. Przepraszam za wulgarny styl, ale szlag mnie trafia.
Użytkownik został zbanowany.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Olbrzymi problem z Nexusem :/
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Lipca 2009, 21:04:00 »
Nie mam doświadczeń z Nexusem, ale mogłeś dostać permanentnego bana na IP, poproś znajomego by spróbował wejść na to konto.

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Olbrzymi problem z Nexusem :/
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Lipca 2009, 21:26:15 »
To raczej mało możliwe, gdyż mam zmienne IP.

EDIT: OK, Morbid mi wyjaśnił że tu chodzi o IP kompa, nie to sieciowe ;) Kumpel próbował wejsć na moje konto i też wyświetla się "password incorrect".  Temat wciąż otwarty.
« Ostatnia zmiana: 29 Lipca 2009, 21:30:26 wysłana przez Satan »
Użytkownik został zbanowany.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Olbrzymi problem z Nexusem :/
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Lipca 2009, 23:46:51 »
Generalnie słyszałem plotki o nieuzasadnionych banach na nexusie, może warto by było wysłać im mejla i spytać się o co chodzi?

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Olbrzymi problem z Nexusem :/
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Lipca 2009, 02:15:01 »
Mit o tym że "mam neo tralalala, dawać bany, nic mi to nie zrobi" jest mocno przesadzony ;) No ale jutro dam Ci passy do swojego konta i się obaczy (tylko nie nasmrodź mi tam ;) )

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Olbrzymi problem z Nexusem :/
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Lipca 2009, 11:51:43 »
Cytuj
Generalnie słyszałem plotki o nieuzasadnionych banach na nexusie, może warto by było wysłać im mejla i spytać się o co chodzi?
Mejla wysłałem, jak narazie cisza... zobaczymy później ;)
Użytkownik został zbanowany.

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Olbrzymi problem z Nexusem :/
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Lipca 2009, 13:37:18 »
Ja mam tam banana od dawna na Aurelinusa, ale drugie konto chodzi bez zarzutu. Co do banów na Naxusie, to oczywiście prawda, można go tam dostać za naprawdę byle co. Ot, republika kolesi, ale własność prywatna; nikt nie każe wam tam bywać, ani nikt was tam nie zapraszał, jak mówią właściciele.