Autor Wątek: Witajcie na pierwszej polskiej stronie o grze Fallout 3!!!  (Przeczytany 20067 razy)

Mustafa

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Witajcie na pierwszej polskiej stronie o grze Fallout 3!!!
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Listopada 2008, 20:58:17 »
Po paru godzinach gry w Fallout'a 3 mozna powiedziec, że chłopaki z bethesdy sie postarali. Nie sądziłem że ta gra bedzie miała tyle elementów RPG. Każda umiejetnosc jest bardzo istotna. Naprawa jedna z wazniejszych, nauka do np. hackowania komputerów, lub jak sie przed chwila zdziwilem rozeznania powodu zgonu ofiary. Musze powiedziec ze jestem bardzo milo zaskoczony :) Olbrzymi teren do zwiedzenia! System V.A.T.S. jest bardzo przydatny, choc upraszcza gre, jest bardzo efektywny i efektowny. Gdyby nie ten system to walka bylaby naprawde bardzo trudna(bylaby doskonala dla ludzi lubiacych FPP). Gdy rozpoczynamy rozmowe pojawiaja sie czasami opcje dialogowe przed ktorymi w nawiasie napisane jest np. Retoryka 48% lub inna wartosc(jest to szansa na udane sklamanie lub przemowienie do tej osoby), lub np (Percepcja) i wtedy dialog jest dosc naukowo wypowiedziany. System skradania i otwierania zamkow bardzo dobrze zrobiony :). No i w koncu jest jedna rzecz , ktora mnie ucieszyla.. Na stałe umieszczony w PipBoyu licznik geigera(przepraszam jesli zle napisalem). Duzo questow! Niektore plytkie ale ogolnie nie jest najgorzej. Nie wiem czy jest godnym nastepca, ale Fallout 3 jest swietna gra. Napewno inną, ale naprawde dobrze zrobioną, i odziwo dość trudną.

DoPr

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 111
Odp: Witajcie na pierwszej polskiej stronie o grze Fallout 3!!!
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Listopada 2008, 09:11:15 »
w dziale galeria są dwa screeny z porównaniem detali na Low i Ultra - prepared by Ully
* Results may warry

DEDE060493

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Witajcie na pierwszej polskiej stronie o grze Fallout 3!!!
« Odpowiedź #22 dnia: 04 Listopada 2008, 20:38:22 »
no fajne porównanie,widać że na ultra jest dużo kamieni i trawy a na low niema wogóle...a tak nawiasem wszeszcie mi wysłali Fallout 3 EK!!!(i tak mi nie pójdzie ;D)

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Witajcie na pierwszej polskiej stronie o grze Fallout 3!!!
« Odpowiedź #23 dnia: 04 Listopada 2008, 21:23:05 »
Jak ktoś nie pociągnie gry na max detalach to wystarczy ustawić tekstury na high i rozdzielczość, a obiekty, trawe etc. na 10 - 15%. W miarę preferencji dodać albo AA, albo wysoki mipmapping, albo HDR/bloom lub kombinacje którychś z elementów. Grafika i tak będzie dobra, jedyne różnice między tymi ustawieniami a ultra to draw distance...

DEDE060493

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Witajcie na pierwszej polskiej stronie o grze Fallout 3!!!
« Odpowiedź #24 dnia: 06 Listopada 2008, 15:33:25 »
Wreszcie przyszedł!!!! ;D ;D ;D

kilj@an2077

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Witajcie na pierwszej polskiej stronie o grze Fallout 3!!!
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Listopada 2008, 01:14:40 »
kurcze wie ktoś czy ci kosmici są naprawdę w fallout 3 no bo przeszedłem już i zwiedzam teraz pustkowia i natrafiłem na amunicje dla broni kosmitów (takie małe świecące pręty) :D i nijak nie wiem co z tym fantem zrobić i ppo drugie po co są te stacje przekaźnikowe

RadioActive

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 88
Odp: Witajcie na pierwszej polskiej stronie o grze Fallout 3!!!
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Listopada 2008, 07:49:56 »
@Up
To jest amunicja do mitycznego Alien Guna, wspomnianego przez plakietki PPM przy ładowaniu np. nowych obszarów. (Btw. warto je czytać ciekawe rzeczy są ;]) Podobno to jakiś random ecounter na który można się natknąć nocując na pustkowiach.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Witajcie na pierwszej polskiej stronie o grze Fallout 3!!!
« Odpowiedź #27 dnia: 09 Listopada 2008, 11:34:15 »
Pewnie już to wiecie, ale dla tych którzy niewiedzą wyjaśniam że ci "kosmici" z Fallout to był tajny projekt rządowy na które składał się Latający spodek z napisem "Własność Rządu Stanów Zjednoczonych. Ewentualnych znalazców prosimy o zwrot do Strefy 51" a także specjalna wersja "Pulse Pistol" znana jako "Alien Blaster" (To że działa na małe ogniwa energetyczne sugeruje że jest to jak najbardziej ziemska konstrukcja). A Alieni z Fo2 to tylko gatunek mutanta jak najbardziej ziemskiego pochodzenia.

Nie wiem jak ci partacze z Bethesdy rozwinęli tą kwestię w TES V: Fallout ale ta specjalna amunicja nie napawa optymizmem. Niemniej przy całkowitym skopaniu i zbezczeszczeniu setting'u dokonanym przez Bethesdę to co mówię i tak nie ma już większego znaczenia.

Irrhas

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Witajcie na pierwszej polskiej stronie o grze Fallout 3!!!
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Listopada 2008, 12:57:35 »
Eee..maks lvl 20 i nic dalej :(.Zostało mi masa quest'ów pobocznych i trochę głównych.Moim zdaniem na poziomach trudniejszych powinno dostawać się mniej xp,a nie tak jak jest teraz.Teraz będę czerpał satysfakcję tylko z odkrywania,szukania figurek i quest'ów pobocznych ;)...
Lepszym rozwiązaniem bylo by przyznawanie profitów co drugi poziom.
« Ostatnia zmiana: 09 Listopada 2008, 13:05:57 wysłana przez Irrhas »
Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...

kilj@an2077

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Witajcie na pierwszej polskiej stronie o grze Fallout 3!!!
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Listopada 2008, 16:08:07 »
znalazłem ciekawego easter egga : budynek dunwich jest w nim nawiązanie do horroru "The Dunwich Horror" kapitalnie odczuwa sie tam pewny smak horroru oraz "wizji" przeszłości budynku.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Witajcie na pierwszej polskiej stronie o grze Fallout 3!!!
« Odpowiedź #30 dnia: 10 Listopada 2008, 13:05:40 »
znalazłem ciekawego easter egga : budynek dunwich jest w nim nawiązanie do horroru "The Dunwich Horror" kapitalnie odczuwa sie tam pewny smak horroru oraz "wizji" przeszłości budynku.

Aby nie robić burdelu informacyjnego takie mesydże zapodawajcie do DoPra >>> 13sdopr@postapoc.net

My naprawdę nie mamy sekretarek (znaczy każdy z redaktorów) by ogarniać na  raz naście kanałów informacyjnych jakimi zapodajecie nam info  ;) Oczywiście wielki szacun dla wszystkich cynkarzy - ale porządek być musi  :-*
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Witajcie na pierwszej polskiej stronie o grze Fallout 3!!!
« Odpowiedź #31 dnia: 11 Listopada 2008, 05:08:58 »
Stacje przekaźnikowe - po włączeniu nadajnika i ustawieniu radia w PB na ten sygnał należy iść za nim - oddalając się od źródła cichnie, przybliżając się jego głośność wzrasta. Zawsze dochodzimy do jakiejś skrytki czy włazu w którym są żywi lub nie tacy albo inni ;P To takie nadajniki lokalnych, małych schronów przeciwatomowych poza działalnością Vault Tec, nadajniki miały pomóc zlokalizować taki schron  przy ewakuacji okolicy po konflikcie na małą skalę. Skala jednak przerosła oczekiwania i nikt nie przyszedł z pomocą. Pomysł świetny

kilj@an2077

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Witajcie na pierwszej polskiej stronie o grze Fallout 3!!!
« Odpowiedź #32 dnia: 11 Listopada 2008, 13:07:37 »
o dzięki :D heh dość ciekawe bo tak są chińscy oficerowie :D:D i można sobie skompletować  ubiór : uszatkę, mundur, miecz i chiński karabin :D:D

DoPr

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 111
Odp: Witajcie na pierwszej polskiej stronie o grze Fallout 3!!!
« Odpowiedź #33 dnia: 11 Listopada 2008, 20:41:33 »
Cytuj
My naprawdę nie mamy sekretarek (znaczy każdy z redaktorów) by ogarniać na  raz naście kanałów informacyjnych jakimi zapodajecie nam info 

heh, no to dziś na forum mam 3 cynki, na mailu 6... niestety jutro masa roboty mnie czeka... nie wiem czy coś popracuję, ale nie ma strachu, trafi na stronę. Tylko Squonk ma rację, na maila do Ciekawych Questów proszę słać, bo ja forum czytam sporadycznie. :]
* Results may warry

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Witajcie na pierwszej polskiej stronie o grze Fallout 3!!!
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Kwietnia 2010, 22:01:37 »
A wiecie, że od dziś w sklepach można w końcu nabyć Fallout 3: Game of the Year i zauważył to tylko ten "znów okropnie lansujący się" Micronus na swoim cyzelowanym jak dupka niemowlaka Bunkrze Przeciwatomowym? ;D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Odp: Witajcie na pierwszej polskiej stronie o grze Fallout 3!!!
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Kwietnia 2010, 22:18:31 »
130 zł. :D Kto to kupi? IMO Drzewiecki miał racje - Polska to dziki kraj.