Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 22, 2019, 18:34:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zabójca Czarownic – wyniki konkursu  (Przeczytany 3372 razy)
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« : Lipiec 23, 2009, 16:32:59 »

Bezpośredni odnośnik do nowiny

Konkurs Trzynastego Schronu i Agencji Wydawniczej Runa dobiegł końca we wtorek, a dzisiaj – zgodnie z regulaminem – przyszedł czas na ogłoszenie wyników. Spośród dwudziestu pięciu prac nadesłanych w ciągu ośmiu dni, jedenaście okazało się być poprawnymi. Spośród nich niezawodna Schronowa Maszyna Losująca dokonała wyboru trzech szczęśliwców. W obecności postnuklearnej komisji gier i zakładów (zachowującej zasadę poprawności politycznej, bo w jej skład wchodzili kolejno: ghul, mutant i szpon śmierci) wylosowano następujące osoby:

* Black
    * Prezes
    * Flapjack

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za poświęcone chwile, podczas których poszukiwali odpowiedzi. Zwycięzców prosimy o nadesłanie danych adresowych na adres redakcji – redakcja[małpa]trzynasty-schron.net, albo mój - nie_wiem[małpa]trzynasty-schron.net, a w razie ostatecznej ostateczności i najkonieczniejszej konieczności kogokolwiek innego z redakcji (według regulaminu należy to zrobić do 30 lipca). Tych, którym się tym razem nie poszczęściło, zapraszamy na kolejny konkurs, który zacznie się… już niedługo ;-)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2009, 18:48:03 wysłane przez nie wiem » Zapisane

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #1 : Lipiec 23, 2009, 18:09:53 »

Hmm... Patrząc na listę zwycięzców można by stwierdzić, że są one tendencyjne. Czyli z tendencją do powtarzania się jak i do bycia członkami tej samej ekipy Wink

Ale SML jest jak dzisiejsza komisja rekrutacyjna na studia - nie patrzy na pochodzenie  Grin
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2009, 18:11:30 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Flapjack
Gość
« Odpowiedz #2 : Lipiec 23, 2009, 18:20:23 »

Nie wiem czemu się dziwisz że osoby aktywnie interesujące się klimatami postapo biorą udział w takich konkursach.

Ja się bardzo cieszę z nagrody i szykuję się do następnego konkursu.

Polecam też branie udział innym użytkownikom bo naprawdę warto.

Pozdrawiam
Flap
Pilarious
Porucznik - Redaktor
*

Mister Handy

« Odpowiedz #3 : Lipiec 23, 2009, 18:26:43 »

A możecie wypisać osoby, które poprawnie odpowiedziały na pytania?  Huh?

Holden
Major
*

« Odpowiedz #4 : Lipiec 23, 2009, 18:28:27 »

Konkurs bez podsumowania sqounsizmem, to konkurs stracony ~~  Tongue
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #5 : Lipiec 23, 2009, 18:38:25 »

Nie wiem czemu się dziwisz że osoby aktywnie interesujące się klimatami postapo biorą udział w takich konkursach.

To zdziwienie inwersyjne oparte na zarzutach zawartych w mejlu, że "Schron nie jest postapo" jaki parę dni temu do nas przyszedł. A to prowadzi do konkluzji, że frajerzy przegapiają okazje takie jak konkursy, w których można to i owo wygrać, a potem mają pretensje.

Cytat: Holden
Konkurs bez podsumowania sqounsizmem

Squonkizmem się pisze czyli modyfikacją zaburzenia osobowości zwanego schronizm, spowodowanego przez bliskie kontakty z naczelnym  Grin

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #6 : Lipiec 23, 2009, 18:50:59 »

Oczywiście. Oto one (wg kolejności przesłania odpowiedzi):

Pilarious
Siara
smoq
Sid
Flapjack
Zwonimir
Pacza
wevert
Prezes
Dorotka
Black

Pilarious
Porucznik - Redaktor
*

Mister Handy

« Odpowiedz #7 : Lipiec 23, 2009, 22:47:13 »

Oczywiście. Oto one (wg kolejności przesłania odpowiedzi):

oOo... Czyli byłem pierwszy Cheesy przynajmniej taka satysfakcja Cheesy

Siekier
Gość
« Odpowiedz #8 : Lipiec 24, 2009, 13:25:29 »

A możecie zarzucić prawidłowymi odpowiedziami?  Wink
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #9 : Lipiec 24, 2009, 15:53:23 »

A możecie zarzucić prawidłowymi odpowiedziami?  Wink

Oczywiście, oto one ^^

Pytanie pierwsze - Podaj nazwę i numer czasopisma, w którym premierę miało opowiadanie Krzysztofa Kochańskiego pt. Zabójca Czarownic.

Fantastyka, 11/1984 - bądź każda dowolnie inaczej sformułowana odpowiedź, zawierająca te dwa elementy (nazwę i numer) - oczywiście poprawne.

Pytanie drugie - Wymień co najmniej jedną książkę w schronowej bazie danych, do której okładkę stworzył autor okładki zbioru Zabójca Czarownic?

Nie był to Listonosz D. Brina, jak odpowiedział jeden z czytelników, ani też pozycje, których nie ma w schronowej bazie danych, jak np. "Zadra" Krzysztofa Piskorskiego, czy "Drzwi do piekła" autorstwa jego imiennika, który napisał też "Zabójcę Czarownic". Wśród poprawnych odpowiedzi pojawiły się:

Cylinder van Troffa Janusza Zajdla - dział Postkultura, poddział Książki i opowiadania;
Jak NIE zginie ludzkość Andrzeja Zimniaka - dział Patronujemy

Pytanie trzecie - Podaj rok literackiego debiutu Krzysztofa Kochańskiego oraz tytuł jego pierwszego opublikowanego opowiadania.

Rok 1979, tytuł: "Nie oszukasz czasu". Niemal wszyscy znaleźli też informację nadprogramową, czyli to, w jakim czasopiśmie zostało opublikowane opowiadanie. Chodzi o czasopismo "Na przełaj".

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #10 : Lipiec 24, 2009, 20:56:32 »

Pytanie drugie pokazało "znajomość" czytelników co do schronowych zasobów  :Smiley Choć pomysłowość w dociekaniu do prawdy i interpretowaniu jej do własnych potrzeb się chwali  Kiss
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2009, 15:51:45 wysłane przez Squonk » Zapisane

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #11 : Lipiec 27, 2009, 16:29:26 »

Drodzy panowie, przesyłki zostały właśnie wysłane Smiley

Siara
Szeregowy
*

« Odpowiedz #12 : Lipiec 29, 2009, 12:53:31 »

Ooo nawet ja dobrze odpowiedziałem Smiley
Zawsze to jakas satysfakcja Tongue
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!