Autor Wątek: Pytania odnośnie cenzury Fallouta 1 i nieoficjalnych patchy  (Przeczytany 7253 razy)

dziadek

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 32
Witam, mam parę pytań.

Mam oryginalnego Fallouta 1 kupionego normalnie ze sklepu w pudełku, nie z jakiegoś pisma "z sidi (:P)", który po zainstalowaniu oznaczony jest wersją 1.2 (po polsku). Czytając tu i ówdzie dowiedziałem się, że brak dzieci w cienistych piaskach, spowodowany jest cenzurą  >:( Nie wiem na co jeszcze ona wpływa (ktoś kto wie mógłby odpowiedzieć), ale chciałbym się jej jak najszybciej pozbyć, by móc cieszyć się grą bez takich gównianych "ficzerów", z tym, że nie chciałbym ingerować tutaj w mechanikę gry (czyli zmienione statystyki broni, pancerzy i inne zmiany) bo ta jaka jest mi  odpowiada (chociaż jeśli ktoś uważa, że jakiś nieoficjalny patch poprawia coś ważnego to proszę o odpowiedź), tylko o patche, które usuwają tę cholerną cenzurę na amen. Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam. :)

Sakul

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 157
    • Kontestacja
Odp: Pytania odnośnie cenzury Fallouta 1 i nieoficjalnych patchy
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Lipca 2009, 19:16:53 »
Na głównej stronie w dziale "Pliki" masz wyszczególnione "Nieoficjalne pliki do Falloutów", a tam o wszystko mówiącej nazwie "Children Patch".
Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy Żydzi niewinni, nie każdy Niemiec to zbrodniarz. - "Początek" Andrzej Szczypiorski


dziadek

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Pytania odnośnie cenzury Fallouta 1 i nieoficjalnych patchy
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Lipca 2009, 19:21:39 »
Na głównej stronie w dziale "Pliki" masz wyszczególnione "Nieoficjalne pliki do Falloutów", a tam o wszystko mówiącej nazwie "Children Patch".

Jeśli byłbyś łaskaw czytać ze zrozumieniem to mi chodzi o Fallouta 1, a plik o którym mówisz jest przeznaczony dla F2. Poza tym nie tylko o dzieci mi chodzi, ale też o inne aspekty gry, na które wpływa ta posrana cenzura

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Pytania odnośnie cenzury Fallouta 1 i nieoficjalnych patchy
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Lipca 2009, 20:10:45 »
Hmm nie jestem pewien, ale cenzura dotyczyła chyba tylko dzieci, możesz więc spokojnie się bawić grą.

dziadek

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Pytania odnośnie cenzury Fallouta 1 i nieoficjalnych patchy
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Lipca 2009, 20:43:43 »
Dzięki Holden za odpowiedź :)

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Pytania odnośnie cenzury Fallouta 1 i nieoficjalnych patchy
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Lipca 2009, 20:49:45 »
Hm? Skąd ty wziąłeś taką mutancką wersję bo o ile mi wiadomo w Polsce ta gra nigdy nie była cenzurowana?
A cenzura dotyczy tylko dzieci więc się nie martw, choć z twoją wersją to ja nie wiem?
Było trzeba kupić sagę (Fo1/2 i FT) za dwie dychy i było my po kłopocie.
« Ostatnia zmiana: 21 Lipca 2009, 20:51:55 wysłana przez Rezro »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Pytania odnośnie cenzury Fallouta 1 i nieoficjalnych patchy
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Lipca 2009, 21:02:08 »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

dziadek

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Pytania odnośnie cenzury Fallouta 1 i nieoficjalnych patchy
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Lipca 2009, 21:14:23 »
Hm? Skąd ty wziąłeś taką mutancką wersję bo o ile mi wiadomo w Polsce ta gra nigdy nie była cenzurowana?
A cenzura dotyczy tylko dzieci więc się nie martw, choć z twoją wersją to ja nie wiem?
Było trzeba kupić sagę (Fo1/2 i FT) za dwie dychy i było my po kłopocie.

W Fallout 2 wszystko jest tak jak być powinno - w klamath są dzieci i ogólnie gra jest nieocenzurowana, natomiast przypadek o którym piszę występuje tylko w Fallout 1. Dobra ale jeśli ta cenzura odnosi się tylko do dzieci (mam nadzieję) to nie ma czym sobie zaprzątać głowy. Myślałem, że będą usunięte jakieś dialogi i inne rzeczy. Squonk dzięki za linka
« Ostatnia zmiana: 21 Lipca 2009, 21:16:35 wysłana przez dziadek »