Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Grudzień 09, 2019, 11:47:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pytania odnośnie cenzury Fallouta 1 i nieoficjalnych patchy  (Przeczytany 5412 razy)
dziadek
Kapral
*

« : Lipiec 21, 2009, 18:38:59 »

Witam, mam parę pytań.

Mam oryginalnego Fallouta 1 kupionego normalnie ze sklepu w pudełku, nie z jakiegoś pisma "z sidi (Tongue)", który po zainstalowaniu oznaczony jest wersją 1.2 (po polsku). Czytając tu i ówdzie dowiedziałem się, że brak dzieci w cienistych piaskach, spowodowany jest cenzurą  Angry Nie wiem na co jeszcze ona wpływa (ktoś kto wie mógłby odpowiedzieć), ale chciałbym się jej jak najszybciej pozbyć, by móc cieszyć się grą bez takich gównianych "ficzerów", z tym, że nie chciałbym ingerować tutaj w mechanikę gry (czyli zmienione statystyki broni, pancerzy i inne zmiany) bo ta jaka jest mi  odpowiada (chociaż jeśli ktoś uważa, że jakiś nieoficjalny patch poprawia coś ważnego to proszę o odpowiedź), tylko o patche, które usuwają tę cholerną cenzurę na amen. Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam. Smiley
Sakul
Sierżant
*

« Odpowiedz #1 : Lipiec 21, 2009, 19:16:53 »

Na głównej stronie w dziale "Pliki" masz wyszczególnione "Nieoficjalne pliki do Falloutów", a tam o wszystko mówiącej nazwie "Children Patch".

Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy Żydzi niewinni, nie każdy Niemiec to zbrodniarz. - "Początek" Andrzej Szczypiorski

dziadek
Kapral
*

« Odpowiedz #2 : Lipiec 21, 2009, 19:21:39 »

Na głównej stronie w dziale "Pliki" masz wyszczególnione "Nieoficjalne pliki do Falloutów", a tam o wszystko mówiącej nazwie "Children Patch".

Jeśli byłbyś łaskaw czytać ze zrozumieniem to mi chodzi o Fallouta 1, a plik o którym mówisz jest przeznaczony dla F2. Poza tym nie tylko o dzieci mi chodzi, ale też o inne aspekty gry, na które wpływa ta posrana cenzura
Holden
Major
*

« Odpowiedz #3 : Lipiec 21, 2009, 20:10:45 »

Hmm nie jestem pewien, ale cenzura dotyczyła chyba tylko dzieci, możesz więc spokojnie się bawić grą.
dziadek
Kapral
*

« Odpowiedz #4 : Lipiec 21, 2009, 20:43:43 »

Dzięki Holden za odpowiedź Smiley
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #5 : Lipiec 21, 2009, 20:49:45 »

Hm? Skąd ty wziąłeś taką mutancką wersję bo o ile mi wiadomo w Polsce ta gra nigdy nie była cenzurowana?
A cenzura dotyczy tylko dzieci więc się nie martw, choć z twoją wersją to ja nie wiem?
Było trzeba kupić sagę (Fo1/2 i FT) za dwie dychy i było my po kłopocie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2009, 20:51:55 wysłane przez Rezro » Zapisane
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #6 : Lipiec 21, 2009, 21:02:08 »

Powinno pomóc  Wink

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
dziadek
Kapral
*

« Odpowiedz #7 : Lipiec 21, 2009, 21:14:23 »

Hm? Skąd ty wziąłeś taką mutancką wersję bo o ile mi wiadomo w Polsce ta gra nigdy nie była cenzurowana?
A cenzura dotyczy tylko dzieci więc się nie martw, choć z twoją wersją to ja nie wiem?
Było trzeba kupić sagę (Fo1/2 i FT) za dwie dychy i było my po kłopocie.

W Fallout 2 wszystko jest tak jak być powinno - w klamath są dzieci i ogólnie gra jest nieocenzurowana, natomiast przypadek o którym piszę występuje tylko w Fallout 1. Dobra ale jeśli ta cenzura odnosi się tylko do dzieci (mam nadzieję) to nie ma czym sobie zaprzątać głowy. Myślałem, że będą usunięte jakieś dialogi i inne rzeczy. Squonk dzięki za linka
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2009, 21:16:35 wysłane przez dziadek » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!