Autor Wątek: Rage - kolejne wieści  (Przeczytany 1652 razy)

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Rage - kolejne wieści
« dnia: 21 Lipca 2009, 18:16:27 »

Wczoraj pisałem o skanach z Game Informatora, o których nie chciałem za nadto się rozpisywać. Dzisiaj na Onecie pojawiła się krótki news, która zawiera interesujące informacje.

Po pierwsze, strona Rage o której jakiś czas temu pisaliśmy, została zaktualizowana. Warto poświęcić jej kilka słów, ponieważ zrobiona jest dosyć nietypowo. Najpierw pojawia się wczytywanie, z jakże sympatycznym napisem Please be patient while the world is ending. Potem dostajemy coś w rodzaju ekranu, na którym mamy możliwość poruszania się za pomocą celownika. Klikając na różne rzeczy, możemy je przybliżyć lub też posłuchać jakiejś kwestii. Całość podzielana jest na 4 tygodnie, które mają opowiadać o wędrówce jednego z bohaterów (tak przypuszczam) która nie kończy się happy endem, o czym świadczy urwana/odgryziona dłoń leżąca na ziemi. Jeśli poświęcicie trochę czasu, to możecie znaleźć jakieś ukryte smaczki, np. w pobliżu samolotu jest bilet elektroniczny z datą 19 września 2029 (hm może to coś znaczy?). Tak czy siak, wszystko trzyma pewien klimat, denerwuje jedynie długie wczytywanie. Ciekawe jest to, co pojawi się pod na razie nieaktywnym guzikiem Today.

Dla tych, którzy jeszcze go nie widzieli czeka trailer gry, pełen wartkiej akcji i ładnej grafiki. Tym, którzy nie lubią filmików, zostaje galeria z dwudziestoma fotkami. Sama gra prawdopodobnie wyjdzie w 2010 roku, czyli całkiem nie długo. Więcej możecie dowiedzieć się z tego newsa na Onecie.
« Ostatnia zmiana: 22 Lipca 2009, 11:07:43 wysłana przez Squonk »

dziadek

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Rage - kolejne wieści
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Lipca 2009, 19:07:53 »
Może to trochę nie na miejscu ale z racji tego, że do innych działów tego forum pewnie mało kto zagląda w ten wakacyjny czas - czy moglibyście zwrócić uwagę na mój temat, dotyczący cenzury fallouta 1 i małego problemu z nim związanego, który założyłem tutaj?
http://trzynasty-schron.net/forum/index.php?topic=1416.0