Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Czerwiec 20, 2019, 17:35:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Poszukiwani koordynatorzy ds. czasopism  (Przeczytany 9574 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Lipiec 20, 2009, 10:55:10 »

A dokładniej czasopism:
- Science Fiction Fantasy i Horror
- Fantastyka.

W oby od czasu do czasu pojawiały się teksty w szeroko pojętych "klimatach". Dlatego warto by było aby, ktoś kto czyta te pisma, mógł podzielić się co tam jest ciekawego z resztą luda  Smiley

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Vegeir
Sierżant
*

42

« Odpowiedz #1 : Maj 02, 2010, 19:24:27 »

Szkoda, bo niegdyś mój tato czytał naprawdę dużo Fantastyki i Science-Fiction. Ostatnimi czasy robiliśmy porządki i wywaliliśmy całkiem pokaźną kolekcję takich gazet.

Ja też w sumie lubiłem je czytać, więc zacznę kupować na nowo i może znów tatkę zarażę tym Wink. Jak coś znajdę dam znać :*

Jabłko
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #2 : Maj 02, 2010, 19:37:12 »

Będziemy czekać i otwartymi łapkami przyjmiemy takie raporty  Cool

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Jerzy
Major - Redaktor
*

Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem

« Odpowiedz #3 : Maj 17, 2010, 23:46:11 »

A dokładniej czasopism:
- Science Fiction Fantasy i Horror
- Fantastyka.

W oby od czasu do czasu pojawiały się teksty w szeroko pojętych "klimatach". Dlatego warto by było aby, ktoś kto czyta te pisma, mógł podzielić się co tam jest ciekawego z resztą luda  Smiley
Nic innego nie wchodzi w grę? Nowiny pomijają, ignorują,przyczyn nie dociekam,inne miesięczniki z klimatycznymi tekstami postapo (. Donoszę, bo choćbym chciał to i tak nie byłbym w stanie sam tego przemielić na jakimś poziomie.
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2010, 00:24:49 wysłane przez Squonk » Zapisane

Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #4 : Maj 18, 2010, 00:28:35 »

Inne periodyki nigdy nie były w horyzoncie zainteresowań redakcji czy jej dostępności. Za te były przez jakiś czas kupowane/czytane przez tego czy innego redaktora. Ale to nie znaczy, że inne czasopisma byłyby nie lansowane. Po prostu musiałaby pojawić się informacja, że jest takie coś, co ma fajny tekst o postapie.

Jerzy
Major - Redaktor
*

« Odpowiedz #5 : Maj 18, 2010, 00:36:10 »

Świat Nauki i bardziej popularnie redagowana Wiedza i Życie. Kopalnie tematów. Nie chcę umrzeć samotnie na przodku!

Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #6 : Maj 18, 2010, 00:47:33 »

Jeśli kupujesz/czytasz i chciałbyś zapodawać raporty to było by nam bardzo miło. A czytelnikom też.

Jerzy
Major - Redaktor
*

« Odpowiedz #7 : Lipiec 03, 2010, 19:49:18 »

Poszło. Mam kontynuować?

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #8 : Lipiec 04, 2010, 01:48:51 »

Ale co poszło i gdzie?  Undecided

EDIT:
Aaa! Już widzę - oblukam później - albo niech kto inny ruszy dupę i to wrzuci do newsa  Naczelny
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2010, 02:42:30 wysłane przez Squonk » Zapisane

wevert
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #9 : Lipiec 04, 2010, 12:19:14 »

Do SFFiH i Fantastyki mam dostęp co miesiąc i leży sporo starszych numerów, których nie przeczytałem, jakby było coś ciekawego w numerze np. sprzed 3-4 miesięcy to też przysyłać, czy tylko aktualne?
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #10 : Lipiec 04, 2010, 13:56:15 »

Stare numery chyba tez można gdzieś dostać, a np. jakby ktoś poszukiwał jakiś numerów archiwalnych i twoje materiały mogłyby mu pomóc, to czemu nie - nie trzeba tylko aktualnych numerów (wszak one też się zdezaktualizują za jakiś czas).

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Sajdon
Marszałek 13S
*

« Odpowiedz #11 : Wrzesień 02, 2010, 12:39:21 »

A ja właśnie planuję wystawić na Allegro swoją kolekcję numerów Science Fiction zanim stało się ono SFFiH - czyli numery 1-60 poczynając od roku 2001 Cheesy
szmergiell
St. sierżant
*

[nothing important]

« Odpowiedz #12 : Wrzesień 02, 2010, 13:29:00 »

Sajdonie a ile planujesz zażądać za te bezcenne egzemplarze?

“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy
Little Boy
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #13 : Wrzesień 03, 2010, 16:28:03 »

Uprzejmie informuje się, iż w najnowszym numerze czasopisma Logo znajduje się artykuł pt. "Uzbrojenie made in poland - kraj w broń silny", opisujący dokonania polskiego przemysłu zbrojeniowego.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2010, 17:13:21 wysłane przez Little Boy » Zapisane

"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #14 : Wrzesień 03, 2010, 17:00:40 »

Nielegalne, ale ja tego nie będę usuwał, bo:

1) w dupie mam świętojebliwców
2) Redakcja Trzynastego Schronu oraz administracja i moderacja forum newsowego nie ponoszą odpowiedzialności za materiały zamieszczane na stronie przez czytelników

Cool

3) Czasami jakoś nawet nie pozwala na zapoznanie się z tekstem.

Za to legalne jest napisanie na podstawie tych źródeł własnego artykułu, w którym cytowane fragmenty odpowiednio się opisze i poinformuje skąd pochodzą. Oczywiście samo zacytowanie całych artykułów z tych pism już legalne nie będzie, ale napisanie własnego tekstu w oparciu o te + kilka cytatów (nie wiem jak ze zdjęciami) jest jak najbardziej legalne ;]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2010, 17:03:34 wysłane przez nie wiem » Zapisane

Little Boy
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #15 : Wrzesień 03, 2010, 17:08:42 »

Robiłem niby zdjęcia w trybie dla dokumentów... skanera nie mam. Nie denerwuj się już usuwam już usuwam cicho cicho...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2010, 17:20:35 wysłane przez Little Boy » Zapisane

"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #16 : Wrzesień 03, 2010, 17:48:48 »

Nie denerwuje się, jak dla mnie to by mogło dalej tu być ;]

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #17 : Wrzesień 04, 2010, 00:27:13 »

Nic tu nie ma?  Undecided

A u Sajdona to chyba KTOŚ porządki zaczął robić, c'nie?  Ordynus?

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #18 : Wrzesień 04, 2010, 09:59:59 »

Chyba tak  Ordynus?

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!