Autor Wątek: Konkurs podstawkowy - news  (Przeczytany 2881 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Konkurs podstawkowy - news
« dnia: 19 Lipca 2009, 14:23:03 »
Bezpośredni link do newsa




Falloutowy beton uważa trzecią cześć Fallouta za "dodatek do gry Oblivion", i określa go mianem Fallblivion bądź The Elder Scrolls V: Fallout. A jak jest naprawdę? Jeśli chcecie się sami o tym przekonać to powinniście zagrać w domniemaną podstawkę i pierwowzór Fallouta 3, czyli w grę The Elder Scrolls IV: Oblivion.

Jej zdobycie umożliwi Wam niniejszy konkurs!


Zapraszamy!!!
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Konkurs podstawkowy - news
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Lipca 2009, 15:23:56 »
No cóż! Miałem okazję zagrać tak w Fb3 jak i Obka, a także podzielam zdanie tzw. betonu co do bezdyskusyjnego pokrewieństwa tych gier. Aczkolwiek muszę też przypomnieć że za beton się nie uważam, bo nie jestem z tych co krzyczą "Izo albo nic", a także dostrzegam plusy dzieła Beth które to nie jest tylko FPS'em z elementami, a prawdziwym FPS-RPG. Choć faktem jest też to że jest to gra co najwyżej przeciętna w swoim gatunku (a w zasadzie swoich gatunkach), choć z drugiej strony bije takiego S.T.A.L.K.E.R.'a pod względem RPG'owości (ale element FPS'owy w obu grach jest równorzędnie kiepski). Ot, niezła gra, kiepski Fallout, a dla mnie nudziarstwo.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs podstawkowy - news
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Lipca 2009, 13:50:14 »
Bezpośredni link do newsa




Hojność Najwyższego Przywódcy Trzynastego Schronu DoPr'a jest jak zawartość uranu w wodzie morskiej - niezmierzona. Dlatego pula nagród w Konkursie podstawkowym została rozszerzona o trzy gry:

    * Fallout - nic dodać nic ująć,
    * Fallout 2 - do tego w oryginalnym pudełkowym wydaniu z zabójczą ceną 165 zł!!!
    * FlatOut 2 - przekonaj się jak wygląda gra, o którą ludzie na forach by dać im kody do Fallouta 2.

Zapraszamy!!!
« Ostatnia zmiana: 25 Lipca 2009, 13:52:43 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.