Autor Wątek: [SONDA]Ilu nas jest?  (Przeczytany 3203 razy)

DEDE060493

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 39
[SONDA]Ilu nas jest?
« dnia: 30 Lipca 2009, 13:04:32 »
siemka wszystkim,zastanawiam się ilu tak właściwie nas (fanów fallouta i postapokalipsy odwiedzający 13schron) jest...
tak więc proponuję utworzenie sondy jednorazowego wyboru żeby nas zliczyć 8)
mam nadzieje,że moja propozycja zostanie rozpatrzona ;D
                                                                                                                                     
                                                                                                                        DEDE

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: [SONDA]Ilu nas jest?
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Lipca 2009, 13:59:05 »
Hm... czekaj... wiem! Jest nas dokładnie 531...
Użytkownik został zbanowany.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: [SONDA]Ilu nas jest?
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Lipca 2009, 14:54:26 »
Bardzo mało, ponieważ liczba aktywnych userów forum oscyluje w granicy kilkudziesięciu. Zaś reszta z 532 kont, to konta de facto martwe, założone tylko po to aby wziąć udział w konkursie, czy by móc zadać pytanie "jak przejść halfnasty etap w Falloucie 3".

Mamy pełną świadomość takiego stanu rzeczy, dlatego jak codziennie powtarzam na odprawie redakcyjnej - bawić się w tym burdelu to mamy przede wszystkim my sami. Czyli załoga Trzynastego Schronu. A reszta z nami jak chce  ;D

Temat zamykam, a więcej prawdy o ludziach powie obecna sonda 13S:    Ile pieniędzy w ciągu roku wydajesz na "klimaty" (książki, gry, filmy, muzyka, ASG i surviwal, itp.)?
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.