Autor Wątek: Reaktor #7 - i to już koniec...  (Przeczytany 13461 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Reaktor #7 - i to już koniec...
« dnia: 03 Lipca 2009, 19:04:16 »
Bezpośredni link do newsa




Gdyby DoPr - jak ostatnio - pisał newsa informującego o najnowszym numerze zinu Reaktor, to na pewno przekazałby Wam esencję tego dzieła. W końcu to on go składał w formę, jak jest dostępna dla Was, więc wie co i gdzie się znajduje i jak to opisać.

Mi, jako zwykłemu redaktorowi Reaktora, pozostaje tylko poinformować Was tylko, że siódmy epizod tej prawie trzyletniej epopei dobiegł końca. Pod szerokimi skrzydłami Shamo, przy inspiracyjnym zasilaniu ludzi z Fallout Corner, udało się okiełznać i nadać formę twórczym wichrom, jakie targają umysłami polskich fanów Fallouta i postapo. Z czasem Reaktor zaczął także wspierać Trzynasty Schron oraz Outpost.

To nie czas i miejsce by wchodzić w analizy czemu, skoro było tak dobrze (a było) to się skończyło. Dlatego bez zbędnych oporów pobierajcie, drukujcie i czytajcie siódmy numer zinu Reaktor.

Reaktor jest także do pobrania z łam Shamo, Fallout Corner oraz Outpostu.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Reaktor #7 - i to już koniec...
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Lipca 2009, 14:28:36 »
No i jakie opinie, odczucia, zareagowania, powiedzenie nawet k...a  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Grosswick

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 432
  • Jestem betonem i jestem z tego dumny!
Odp: Reaktor #7 - i to już koniec...
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Września 2009, 18:14:33 »
Ja czytałem i mi szkoda.
Całkiem fajne opowiadania, zawsze się coś ciekawego znalazło. A "Odprawa kwatermistrza" to był mój ulubiony dział ^^

No nie wiem jak innym ale mnie trochę żal będzie, że już nie pojawi się nowy numer
gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"

Sajdon

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 306
    • Trzynasty Schron
Odp: Reaktor #7 - i to już koniec...
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Września 2009, 20:35:37 »
A ja nie czytalem, bo na Schronie w plikowni jest tylko 5 numerow o_O

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Reaktor #7 - i to już koniec...
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Września 2009, 21:01:31 »
To z serwa sobie mogłeś zassać albo z działu poświęconego Reaktorowi  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Sajdon

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 306
    • Trzynasty Schron
Odp: Reaktor #7 - i to już koniec...
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Września 2009, 21:44:53 »
To z serwa sobie mogłeś zassać albo z działu poświęconego Reaktorowi  :P

A ja wiem, że taki dział jest? Jak w plikach linka do działu nie ma :P Bałagan jednym słowem!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Reaktor #7 - i to już koniec...
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Września 2009, 21:51:29 »
W plikowni jak już to jest bałagan - ale nie mam na ten dział jak na razie pomysłu (i w sumie od zawsze nie miałem) :P

Natomiast jak wyniuchałeś wywiady w Społeczności, to pewnie tam Twoje wąsy na pyszczku musiały się omsknąć o stojący jak byk na polu dział Reaktora  ;) No i jeszcze szookalnia jest - w niej też ładnie od razu wyskakuje dział o nim  ;D

Ludzie co ja robię - Sajdona uczę Schronu! Ale kiedyś musiało do tego dojść  :D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Sajdon

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 306
    • Trzynasty Schron
Odp: Reaktor #7 - i to już koniec...
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Września 2009, 21:59:03 »
Ja jeszcze postkultury całej nie przejrzałem ;)

I skoro ja do części 6 i 7 nie dotarłem, to co dopiero przypadkowy gość?

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Reaktor #7 - i to już koniec...
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Września 2009, 22:10:58 »
Hmm... No w sumie to jo, bo według tej sondy:


dział SPOŁECZNOŚĆ jest mniej wchodzony niż PLIKI  8)

Ale też nigdy nie ukrywałem, że nie przywiązuje zbyt  dużej wagi do tych ludzi, którzy traktują Schron klientelistycznie i wchodzą na niego tylko jak czegoś potrzebują, a nie potrafią poczuć klimatu tej strony. Dlatego taki przypadkowy gość weźmie sobie solkę do Falloutów i już więcej nie tu wróci.

Zaś smakosz zostanie z nami. Być może także bliżej i z lepszym skutkiem dla Schronu  :-*
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Sajdon

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 306
    • Trzynasty Schron
Odp: Reaktor #7 - i to już koniec...
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Września 2009, 22:23:03 »
Pierdzielisz :D wstaw te linki do plikow i juz!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Reaktor #7 - i to już koniec...
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Września 2009, 22:55:14 »
W sytuacjach gdy ktoś mnie o coś prosił, a mnie się nie chciało to mówiłem "idź z tym do Sajdona", ale w tym przypadku mam zagwozdkę   :-\

 :D

PS.
Się zrobi  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Reaktor #7 - i to już koniec...
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Września 2009, 23:41:56 »
he he typowy Schrorealizm  :P

DoPr

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 111
Odp: Reaktor #7 - i to już koniec...
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Września 2009, 16:47:12 »
typowy Schpam... ^^

A ja nie miałem jakoś okazji się wypowiedzieć, co mnie najbardziej się spodobało w R#7... Cycki na pustyni!! Super tekst, polecam! Pozostałe też są fajne, ale ten jest zabawny, przemyślany, podparty materiałami źródłowymi... Warto.
« Ostatnia zmiana: 19 Września 2009, 16:48:49 wysłana przez DoPr »
* Results may warry

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Reaktor #7 - i to już koniec...
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Września 2009, 18:26:55 »
Ajajaj, Reaktor to moim zdaniem najlepszy zin postapo. Od początku miał tak fajnie przemyślaną formę i nie było tam czegoś jak opisywanie przez cztery numery Small Guns z Fallouta ;) Był wg mnie cholernie przyjazny dla oka i zawsze można było wyczytać cuś ciekawego. Tylko ta ostatnia okładka jest jakaś taka... no jakaś taka w klimacie nastoletnich terrorystów z Columbine High School 1999 :-[ Nie wydaje wam się? Hehe. Poza tym "Reaktor" jest jak Trzynasty Schron: zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Reaktor #7 - i to już koniec...
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Września 2009, 22:47:57 »
Szkoda jednak, że tak mało było takich głosów. Znaczy nie że ktoś tu był łasy na klakę (inna rzecz, że jak najbardziej zasłużoną  :D). Chodzi o to, że każda opinia - dobra, zła, liżąca po tyłku, kopiąca w dupę - jest jakąś formą reakcji, po której wiadomo, czy zin miał czy nie miał odbiorców.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Grosswick

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 432
  • Jestem betonem i jestem z tego dumny!
Odp: Reaktor #7 - i to już koniec...
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Września 2009, 23:18:20 »
Ja osobiście nie czytałem "Reaktora" na tyle dogłębnie i dokładnie, aby ośmielać się go krytykować, ale mimo wszystko myślę że pomysł i wykonanie były godne uwagi a nieraz pochwały :)
Gdyby to trochę rozwinąć był by kawał naprawdę porządnego czytadła

PS. zdziwiło mnie, że ja - w sumie nowy w schronie - odgrzałem temat z przez kilku miesięcy :P Tylko ja to czytałem?? ^^
gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"