Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Grudzień 12, 2019, 23:11:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Reaktor #7 - i to już koniec...  (Przeczytany 9532 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Lipiec 03, 2009, 19:04:16 »

Bezpośredni link do newsa

Gdyby DoPr - jak ostatnio - pisał newsa informującego o najnowszym numerze zinu Reaktor, to na pewno przekazałby Wam esencję tego dzieła. W końcu to on go składał w formę, jak jest dostępna dla Was, więc wie co i gdzie się znajduje i jak to opisać.

Mi, jako zwykłemu redaktorowi Reaktora, pozostaje tylko poinformować Was tylko, że siódmy epizod tej prawie trzyletniej epopei dobiegł końca. Pod szerokimi skrzydłami Shamo, przy inspiracyjnym zasilaniu ludzi z Fallout Corner, udało się okiełznać i nadać formę twórczym wichrom, jakie targają umysłami polskich fanów Fallouta i postapo. Z czasem Reaktor zaczął także wspierać Trzynasty Schron oraz Outpost.

To nie czas i miejsce by wchodzić w analizy czemu, skoro było tak dobrze (a było) to się skończyło. Dlatego bez zbędnych oporów pobierajcie, drukujcie i czytajcie siódmy numer zinu Reaktor.

Reaktor jest także do pobrania z łam Shamo, Fallout Corner oraz Outpostu.

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #1 : Lipiec 04, 2009, 14:28:36 »

No i jakie opinie, odczucia, zareagowania, powiedzenie nawet k...a  Wink

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Grosswick
St. sierżant
*

Jestem betonem i jestem z tego dumny!

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 18, 2009, 18:14:33 »

Ja czytałem i mi szkoda.
Całkiem fajne opowiadania, zawsze się coś ciekawego znalazło. A "Odprawa kwatermistrza" to był mój ulubiony dział ^^

No nie wiem jak innym ale mnie trochę żal będzie, że już nie pojawi się nowy numer

gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"
Sajdon
Marszałek 13S
*

« Odpowiedz #3 : Wrzesień 18, 2009, 20:35:37 »

A ja nie czytalem, bo na Schronie w plikowni jest tylko 5 numerow o_O
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #4 : Wrzesień 18, 2009, 21:01:31 »

To z serwa sobie mogłeś zassać albo z działu poświęconego Reaktorowi  Tongue

Sajdon
Marszałek 13S
*

« Odpowiedz #5 : Wrzesień 18, 2009, 21:44:53 »

To z serwa sobie mogłeś zassać albo z działu poświęconego Reaktorowi  Tongue

A ja wiem, że taki dział jest? Jak w plikach linka do działu nie ma Tongue Bałagan jednym słowem!
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #6 : Wrzesień 18, 2009, 21:51:29 »

W plikowni jak już to jest bałagan - ale nie mam na ten dział jak na razie pomysłu (i w sumie od zawsze nie miałem) Tongue

Natomiast jak wyniuchałeś wywiady w Społeczności, to pewnie tam Twoje wąsy na pyszczku musiały się omsknąć o stojący jak byk na polu dział Reaktora  Wink No i jeszcze szookalnia jest - w niej też ładnie od razu wyskakuje dział o nim  Grin

Ludzie co ja robię - Sajdona uczę Schronu! Ale kiedyś musiało do tego dojść  Cheesy

Sajdon
Marszałek 13S
*

« Odpowiedz #7 : Wrzesień 18, 2009, 21:59:03 »

Ja jeszcze postkultury całej nie przejrzałem Wink

I skoro ja do części 6 i 7 nie dotarłem, to co dopiero przypadkowy gość?
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #8 : Wrzesień 18, 2009, 22:10:58 »

Hmm... No w sumie to jo, bo według tej sondy:

dział SPOŁECZNOŚĆ jest mniej wchodzony niż PLIKI  Cool

Ale też nigdy nie ukrywałem, że nie przywiązuje zbyt  dużej wagi do tych ludzi, którzy traktują Schron klientelistycznie i wchodzą na niego tylko jak czegoś potrzebują, a nie potrafią poczuć klimatu tej strony. Dlatego taki przypadkowy gość weźmie sobie solkę do Falloutów i już więcej nie tu wróci.

Zaś smakosz zostanie z nami. Być może także bliżej i z lepszym skutkiem dla Schronu  Kiss

Sajdon
Marszałek 13S
*

« Odpowiedz #9 : Wrzesień 18, 2009, 22:23:03 »

Pierdzielisz Cheesy wstaw te linki do plikow i juz!
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #10 : Wrzesień 18, 2009, 22:55:14 »

W sytuacjach gdy ktoś mnie o coś prosił, a mnie się nie chciało to mówiłem "idź z tym do Sajdona", ale w tym przypadku mam zagwozdkę   Undecided

Cheesy

PS.
Się zrobi  Wink

Holden
Major
*

« Odpowiedz #11 : Wrzesień 18, 2009, 23:41:56 »

he he typowy Schrorealizm  Tongue
DoPr
Marszałek 13S
*

« Odpowiedz #12 : Wrzesień 19, 2009, 16:47:12 »

typowy Schpam... ^^

A ja nie miałem jakoś okazji się wypowiedzieć, co mnie najbardziej się spodobało w R#7... Cycki na pustyni!! Super tekst, polecam! Pozostałe też są fajne, ale ten jest zabawny, przemyślany, podparty materiałami źródłowymi... Warto.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2009, 16:48:49 wysłane przez DoPr » Zapisane

* Results may worry
Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #13 : Wrzesień 20, 2009, 18:26:55 »

Ajajaj, Reaktor to moim zdaniem najlepszy zin postapo. Od początku miał tak fajnie przemyślaną formę i nie było tam czegoś jak opisywanie przez cztery numery Small Guns z Fallouta Wink Był wg mnie cholernie przyjazny dla oka i zawsze można było wyczytać cuś ciekawego. Tylko ta ostatnia okładka jest jakaś taka... no jakaś taka w klimacie nastoletnich terrorystów z Columbine High School 1999 Embarrassed Nie wydaje wam się? Hehe. Poza tym "Reaktor" jest jak Trzynasty Schron: zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie.

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. armii - Redaktor
*

« Odpowiedz #14 : Wrzesień 20, 2009, 22:47:57 »

Szkoda jednak, że tak mało było takich głosów. Znaczy nie że ktoś tu był łasy na klakę (inna rzecz, że jak najbardziej zasłużoną  Cheesy). Chodzi o to, że każda opinia - dobra, zła, liżąca po tyłku, kopiąca w dupę - jest jakąś formą reakcji, po której wiadomo, czy zin miał czy nie miał odbiorców.

Grosswick
St. sierżant
*

Jestem betonem i jestem z tego dumny!

« Odpowiedz #15 : Wrzesień 20, 2009, 23:18:20 »

Ja osobiście nie czytałem "Reaktora" na tyle dogłębnie i dokładnie, aby ośmielać się go krytykować, ale mimo wszystko myślę że pomysł i wykonanie były godne uwagi a nieraz pochwały Smiley
Gdyby to trochę rozwinąć był by kawał naprawdę porządnego czytadła

PS. zdziwiło mnie, że ja - w sumie nowy w schronie - odgrzałem temat z przez kilku miesięcy Tongue Tylko ja to czytałem?? ^^

gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!