Autor Wątek: [SONDA] Z jakich działów 13S - poza Nowinami - korzystasz najczęściej?  (Przeczytany 7002 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2009, 03:21:00 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
FIRST!!!!!111

13S to dla mnie praktycznie tylko forum :P
Jednak często zaglądam do twórczości i na to właśnie poleciał głos.
Użytkownik został zbanowany.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
FIRST!!!!!111

13S to dla mnie praktycznie tylko forum :P
Jednak często zaglądam do twórczości i na to właśnie poleciał głos.

hmm sporo osób mi o tym wspomina, że wchodzą tylko na forum, więc mam takie generalne pytanie - czemu nie lookacie na stronę, odpycha was wygląd, trudność poruszania się czy coś innego? (to nie jest podchwytliwe pytanie, potencjalne odpowiedzi posłużą nam jako wyznacznik przy rozbudowie czy modernizacji serwisu)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Bo na forum - zwłaszcza naszym - mogą sobie podokazywać tym bardziej, że nie mamy tu takiego sztywnego regulaminu jak na Shamo, o czym sam się niedawno mogłeś przekonać  ;D Poza tym co nowego może być na stronie (pomijając newsy)? Zaś forum to jednak żywa tkanka, której przez lata jednak na na Schronie nie było.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Poza tym co nowego może być na stronie (pomijając newsy)?

Ha! Wiem jak to się nazywa. Pytanie retoryczne!
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
"Nowego" w sensie, że coś się ciągle zmieniającego  :-[
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Holdenie - download przeleciałem cały wzdłuż i wszerz pare lat temu i od tego czasu dodano do niego prawie tyle co nic (zresztą to co dodano najpiew pojawiło się na forum). Postkulturę też. Co prawda całkiem niedawno jeden z uzerów (chyba Wrathek) go rozbudował, ale od tego czasu cisza. Info o nas - no comment, nie ma to dużego znaczenia dla przeciętnego użytkownika... zresztą odrazu widać kto jest kto ;p Nauka i technika - nie bardzo mnie to interesuje, tym bardziej że są tam tylko poprzenoszone artykuły. Czasem klikam na sponsorów z wiadomego powodu :) Linki już daaawno wszystkie przetrzepałem, Biblię też...

Więc w sumie strona główna jest niemal martwa. Nawet nie pamiętam kiedy ostatnio na nią wszedłem (chyba po to żeby nowy wygląd stronki obejrzeć). Noo, i wchodzę w działy o Fallach: jak chcę sobie pograć, ale tej opcji nie było w ankiecie ;)
Użytkownik został zbanowany.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Cytat: Satan
Noo, i wchodzę w działy o Fallach: jak chcę sobie pograć, ale tej opcji nie było w ankiecie
RTFM czyli:

Cytuj
Z jakich działów Trzynastego Schronu - poza Nowinami - korzystasz najczęściej? (sonda wielokrotnego wyboru)
(...)
Sekcje o Falloutach

 :D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Hmm w sumie będąc po tej drugiej stronie zupełnie inaczej się na to patrzy, no i takie posty jak Satana pozwalają spojrzeć na to wszystko inaczej ;p

Wrathu

  • Gen. dywizji - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1004
    • Wrathu Bandcamp
Nie ma to jak uważne czytanie ankiety.
Dziękuję za zauważenie mojego wkładu ;)
Jak czekałem na wrzucenie moich utworów, to potrafiłem kilka razy dziennie patrzeć, czy już czasem nie ma. Taka sama sytuacja z "Info o nas", kiedy to zostałem współpracownikiem korespondencyjnym ^^ tak przy okazji, gdy ostatnio tam patrzałem, było napisane, że jestem odpowiedzialny za nowiny i prace graficzne. Ale myślę, że dobrze byłoby wspomnieć o muzyce ;) no i niedługo też o recenzjach, bo mam w planach napisanie recenzji do "Miasta Ślepców" i porównać film i książkę, ale na razie książka mi nie wpadła w ręce. Już niedługo. :)
W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: [SONDA] Z jakich działów 13S - poza Nowinami - korzystasz najczęściej?
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Lipca 2009, 22:56:05 »
he he to jest syndrom każdego kto przestaje być zwykłym userem a wchodzi w trybiki schronu - schizowe gapienie się na info o nas i czytanie sowich materiałów, to uzależnia ale również daje mega satysfakcje  :P

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: [SONDA] Z jakich działów 13S - poza Nowinami - korzystasz najczęściej?
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Lipca 2009, 22:31:20 »
Więc w sumie strona główna jest niemal martwa. Nawet nie pamiętam kiedy ostatnio na nią wszedłem (chyba po to żeby nowy wygląd stronki obejrzeć). Noo, i wchodzę w działy o Fallach: jak chcę sobie pograć, ale tej opcji nie było w ankiecie ;)
Strona główna jest przede wszystkim na newsy, które są tam wrzucane w pełnej wersji, a okrojone na forum. Okrojone - to znaczy bez większości linków czy fot. Np. mój ostatni news, który przeczytasz w wersji forumowej, został pozbawiony linku do ciekawego miejsca w sieci, w którym można się dowiedzieć, po jakiej stronie równik przechodzi przez Polskę  :-[

Wreszcie wchodzenie na SG to nabijanie nam statystyki, dzięki którym różne firmy chcą z nami współpracować, a my możemy mieć jeszcze lepszy stuff dla czytelników.

Albo i dla nas  ;D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: [SONDA] Z jakich działów 13S - poza Nowinami - korzystasz najczęściej?
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Lipca 2009, 01:25:07 »
Satan właśnie przeszedłeś sam siebie   :-X

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: [SONDA] Z jakich działów 13S - poza Nowinami - korzystasz najczęściej?
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Lipca 2009, 01:56:21 »
Przepraszam, to efekty zaspania. Tamten niechlubny post usuwam, postaram się już nie postępować w ten sposób... i lepiej się już położe. ;)
Użytkownik został zbanowany.