Ankieta

Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?

Wcale - zostanie dziewicą do końca!
2 (5,4%)
Jak skończy 18 lat.
1 (2,7%)
Już dawno pokazała, jej cnotliwość to tylko poza.
11 (29,7%)
A kto to jest Miley Cyrus?
23 (62,2%)

Głosów w sumie: 36

Autor Wątek: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?  (Przeczytany 51471 razy)

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #80 dnia: 21 Czerwca 2011, 17:53:43 »
Ale niby, jakiego oczyszczenia? Dopuszczenie do stołków władzy byłych komuchów, podpierdalaczy i zdrajców, to nazywasz oczyszczeniem polityki. Przecież to całe sranie po gaciach, mówienie na Kaczuchów a teraz jednego Kaczucha, że jest diabłem, wcieleniem zła i rozłamem Polski bierze się z tego, że komuchy boją się prawdy, którą on chce wywalić na światło dzienne. A przy okazji dojdzie do tego kupa przewałów na skale kraju i miliardy złotych. Powiem ci tylko tyle, pytając 10 wybranych osób o to, dlaczego nie lubią Kaczyńskiego 9 nie będzie potrafiło powiedzieć nic prócz tekstów, że głosi politykę agresji, zła. Tylko, co to kur … znaczy, bo ja nie wiem dokładnie. Że powiedział, o Śląsku prawdę, gdy jełopy zaczęły wymyślać, 99% ludzi popiera słowa Kaczyny tyle, że to nie jest popularne go popierać no śmiech na Sali.
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #81 dnia: 21 Czerwca 2011, 18:55:41 »
Ale niby, jakiego oczyszczenia? Dopuszczenie do stołków władzy byłych komuchów, podpierdalaczy i zdrajców, to nazywasz oczyszczeniem polityki.

No bo w PiSie nie ma byłych komuchów, podpierdalaczy i zdrajców :/ Nie wspomnę już że to w PiS jest właśnie najwięcej tego typu ludu gdyż dla Kaczorów swój komunista to nie komunista, a wróg to komunista nawet jeśli był opozycjonistą... czy naprawdę wierzysz w tę bajeczkę o dekomunizacji? Pamiętaj że jedyny układ jaki złapał Kaczyński był w jego samej partii... i to do tego zmyślony bo afery gruntowej nie było.

Przecież to całe sranie po gaciach, mówienie na Kaczuchów a teraz jednego Kaczucha, że jest diabłem, wcieleniem zła i rozłamem Polski bierze się z tego, że komuchy boją się prawdy, którą on chce wywalić na światło dzienne.

Jakiej prawdy? Przecież bycie ex-komunistą, czy ex-SB'kiem nie jest w Polsce nielegalne? Przyznajesz się w lustracji i masz wolną kartę... IPN ściga dopiero kłamców lustracyjnych ale to margines i do tego dziś większość Polaków ma już ich gdzieś mając ważniejsze sprawy na głowie... zaś istotą problemu jakim jest PiS jest atakowanie podstaw państwowości, rynku kapitałowego i demokracji... to budzi strach w społeczeństwie, nie tam jakieś trupy z szafy.

A przy okazji dojdzie do tego kupa przewałów na skale kraju i miliardy złotych. Powiem ci tylko tyle, pytając 10 wybranych osób o to, dlaczego nie lubią Kaczyńskiego 9 nie będzie potrafiło powiedzieć nic prócz tekstów, że głosi politykę agresji, zła. Tylko, co to kur … znaczy, bo ja nie wiem dokładnie. Że powiedział, o Śląsku prawdę, gdy jełopy zaczęły wymyślać, 99% ludzi popiera słowa Kaczyny tyle, że to nie jest popularne go popierać no śmiech na Sali.

Wiesz? Większość ludzi ma ważniejsze sprawy na głowie niż badać psychikę Kaczyńskiego... ja tam znam powody nienawiści ludzi do Kaczyńskiego i są to powody jak najbardziej obiektywne... Kaczyński jest niebezpiecznym małostkowym cynicznym demagogiem stosującym od lat taktykę kłamstw i pomówień, a kryjącym się pod maską naiwnego staruszka bez konta w banku (będącego przy tym milionerem jako właściciel dużej fundacji). Naprawdę nie wiem co mam jeszcze dodać, bo o PiS nie da się powiedzieć niczego dobrego... ostatni minimalnie rozgarnięci ludzie w PiS'ie wylecieli z niego jakiś czas temu...

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #82 dnia: 21 Czerwca 2011, 19:46:36 »
@ Aq
A o Śląsku musisz poczytać. Proponuję zacząć od publikacji anonsowanej przeze mnie na SG - Lektura dla prezesa. Odsyłam do "Mówią Wieki".
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

Glassius

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 1198
  • Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #83 dnia: 21 Czerwca 2011, 20:24:18 »
Ślązacy na Śląsku są trochę jak Lapończycy w Finlandii. Jest ich niewielu, ale są naszą chlubą i dumą, nawet jeśli ledwo rozumiemy ich godkę. Jak przyszłapce hanys z familoka i zapoda swoje teksty, to richtig jako pieroński gorol się tutaj czuję :P Moi koledzy Tyszanie i Katowiczanie również. Ale po wypowiedzi Pana Prezesa nagle zaczęli sobie uzurpować śląskość (nagle jest modna), i jeden z drugim w elektronicznym spisie deklarowali śląskość. Ja tego nie zrobiłem, ale jak u mnie pojawi się rachmistrz, to mu śląskość też zadeklaruję, choć sam jestem importowany.

Wypowiedź Pana Prezesa jest jednym wielkim nieporozumieniem. Ślązacy chlubią się, że byli autorami jednego z dwóch udanych powstań w historii Polski, że przelewali krew by wrócić do biednego bękarta ładu wersalskiego, który niebawem miał paść pod azjatyckim butem. Faktycznych Ślązaków można by zakwaterować w Katowicach, a i tak stanowili by tutaj mniejszość :P A ilu wśród nich jest Niemców? Prawie w ogóle, Niemcy siedzą na Śląsku Opolskim i gwary nie znają, choć na słowa Pana Prezesa potrafią się obrazić.

Panie Prezesie, pańska ignorancja i polot w rzucaniu bezpodstawnych oskarżeń jest tak powszechnie znana, że młodzi słuchają Pana Prezesa jak Biblii, tylko wszystko trzeba odwrócić. Proszę, Panie Prezesie, niech Pan Prezes pojedzie po Korwinie-Mikke :hyh

Bastionem PISu są faktycznie mocherowe berety i młodzi, którzy z drobnych przesłanek historycznych, próbując budować własną tożsamość historyczną szukają innych, którym Polska jest bliska, jak i wartości chrześcijańskie. Gdyby nie poznał JKMa (choć faktycznie to oszołom), sam bym się do nich zaliczał. 
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwca 2011, 20:27:20 wysłana przez Glassius »
Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #84 dnia: 21 Czerwca 2011, 21:14:52 »
Nie przesadzajmy z tymi młodymi bo jeśli już to albo to marginalna grupa ex-zwolenników LPR'u których wiedza historyczna jest na poziome gimbusów (na szczęście się z tego wyrasta gdy rodzice zakręcą kranik i będzie trzeba zarobić na siebie), albo grupa osób dopiero co wchodzących w politykę naturalnie głosująca przeciwko władzy w swojej nieświadomości sceny politycznej... w zasadzie mnie to pociesza gdyż droga jaką obrał Kaczyński po rozstaniu się ze swoim dotychczasowym otoczeniem jest mniej perspektywiczna gdyż Polacy nie cierpią nacjonalizmu (lokalne żerowanie na frustracji wobec Żydów/Ślązaków/Niemców to jedno, ale tego typu zorganizowana polityka to gwóźdź do trumny) i kwestią czasu jest aż odwróci się od niego dotychczasowy elektorat (trochę to potrwa gdyż to warstwy amedialne) i podąży on drogą Giertycha na dno (a przypominam że LPR miał duże problemy z osiągnięciem 5%, a do sejmu dostał się na hasłach prorodzinnych i dzięki unikaniu jawnego głoszenia kontrowersyjnych haseł... choć gdy ludzie się na nich poznali to poszli na dno jak kamień).

Glassius

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 1198
  • Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #85 dnia: 21 Czerwca 2011, 21:38:29 »
http://kampanianazywo.pl/opinie/mlodzi-wyborcy-masowo-popieraja-pis-na-d-tuska-glosuja-mohery/

PO lansuje się aby pokazać, że na nich głosują młodzi, wykształceni, z dużych miast. Media im przychylne, jak TVN czy Wyborcza jeszcze w nas w tym utwierdzają, pewnie w swoim zamyśle próbując plenić nacjonalizm wśród młodych w zarodku. Nie jest to do końca prawdą i proponuję samemu przeprowadzić research wśród młodych i wykształconych by się dowiedzieć, na kogo głosują :hyh

Ja widzę, że PO i PIS to dwie strony tej samej monety, a takie naginanie faktów prezentowane przez PRowców Platformy by się lansić wśród młodych uważam za bardziej szkodliwe i dzielące Polaków, niż wypowiedzi Pana Prezesa.
Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #86 dnia: 21 Czerwca 2011, 22:41:27 »
Młodzi nie kierują się obiektywnymi przesłankami działając impulsywnie, stąd kreowanie się na partię młodych czy to PiS'u, czy PO jest tak samo bezsensowne... obecnie jest moda na Jara, tak jak wcześniej była moda na popieranie Leppera wśród młodych (zawsze chodzi tu w tym o jaja), stąd nie doszukiwałbym się absolutnie żadnego negatywnego wpływu takich działań poza stratą czasu i pieniędzy partii. Potem gdy polityka zaczyna jednak mieć dla nich znaczenie preferencje młodych zazwyczaj zmieniają się diametralnie, dlatego też młodzi nie są stabilną bazą elektorską i Jaro obierając ich za target zmierza wprost na mieliznę... skończy się moda na Jara skończy się poparcie (oby w dniu wyborów).
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwca 2011, 11:49:53 wysłana przez Rezro »

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #87 dnia: 22 Czerwca 2011, 13:18:01 »
Jerzy, ale ja do śląska i jego mieszkańców nic nie mam, problem stanowi ichniejszy RAŚ i to oni mają z tym problem, a że Prezes o tym publicznie wypalił to inna kwestia. Przecież każdy wie, że nie każdy Ślązak utożsamia się z poglądami RAŚ.

Właśnie szukałem pisma, w kiosku jakimś znalazłem, ale o kuchni polskiej czy coś takiego.
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwca 2011, 13:19:34 wysłana przez Aq »
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #88 dnia: 22 Czerwca 2011, 13:34:56 »
Myślę nawet że większość się nie utożsamia. Takie generalizujące wypowiedzi Prezesa to tylko "woda na młyn" RAŚ.
A swoją drogą ciekawe jak wypadnie w spisie liczebność "narodowości śląskiej". Cudzysłów dlatego, że uznając odrębność Ślązaków i czując osobiście związek, mówienie o narodzie uważam za przegięcie.

Cytuj
Właśnie szukałem pisma, w kiosku jakimś znalazłem, ale o kuchni polskiej czy coś takiego.
Numer o powstaniach jest całkiem świeży, nawet na swojej stronie o nim nie wspominają. Inna sprawa że takie zaległości, czasem dwumiesięczne, to u nich norma. :hyh
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Wybieraniec

  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 147
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #90 dnia: 24 Sierpnia 2011, 18:36:49 »
Zastanawiam się, czy słowo "ice cream" (lód) tylko w Polsce budzi pewne skojarzenia... :)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #91 dnia: 24 Sierpnia 2011, 21:15:48 »
W Polsce na pewno  :zima:
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.