Ankieta

Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?

Wcale - zostanie dziewicą do końca!
2 (5.4%)
Jak skończy 18 lat.
1 (2.7%)
Już dawno pokazała, jej cnotliwość to tylko poza.
11 (29.7%)
A kto to jest Miley Cyrus?
23 (62.2%)

Głosów w sumie: 36

Autor Wątek: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?  (Przeczytany 51572 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« dnia: 24 Czerwca 2009, 15:51:27 »
Przeglądam dziś pudla i widzę taki news o Miley Cyrus - nastoletniej idolce dzieci.

Jakby kto nie wiedział kto jest Miley Cyrus to niech zapyta swoje dzieci (jeśli je już ma). Bo dziś jest tak, że rodzice zalatani za pieniędzmi "oddają na wychowanie" swoje dzieci właśnie takim milejom, britnejom, smrodom czy innym żygannom, a potem się fałszywie dziwią i oburzają, jak dziecko przychodzi do domu z brzuchem  ;D

No to tylko taki wstęp do dyskusji mediach i ich wpływie na ludzi  ;)
« Ostatnia zmiana: 24 Czerwca 2009, 15:53:40 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Czerwca 2009, 19:41:56 »
Nie wiem kto to jest i nie chcę wiedzieć.
Użytkownik został zbanowany.

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Czerwca 2009, 20:10:41 »
A juz przypadkiem nie pokazywala? Jakis 'Playboy Junior' czy cos?  ;)
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

GroMik

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 108
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Czerwca 2009, 20:59:53 »
Playboy junior  ;D
Dałem że po 18-stce ;]

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Czerwca 2009, 09:47:36 »
To ja mam inne pytanie. Po co nam tutaj takie newsy?
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Czerwca 2009, 11:48:42 »
Mam młodsze siostry to niestety wiem o co biega, aczkolwiek dziwi mnie fakt że Disney nie wymaga od swoich pompowanych gwiazdek podpisania "zobowiązania do dyskrecji", bo choć "Człowiek to k...a i każdy o tym wie" to jednak jako idole dzieci powinni unikać takiego rozgłosu.

Bardziej śmieszy minie sam artykuł robiący z 16'tolatki jakieś dziecko? Czy ludzie naprawdę nie zdają sobie sprawy z tego że w zgodzie z Amerykańskim (i nie tylko) prawem w tym wieku można już się żenić i uprawiać seks (za zgodą sądu lub opiekunów)? By wszystko było jasne wyjaśniam że do 18'tki jest się jedynie pod opieką i to opiekunowie decydują o tego typu sprawach, w tym pozywają o gwałt nawet jeśli ich dziecko puściło się dobrowolnie (w końcu to nie ono tu decyduje). No ale czego można było się spodziewać po niedorozwiniętych Purytanach i Katolach?

PS: A skoro już o tym mowa, to najbardziej śmieszy mnie fakt że większość z tych Katolskich moralistów nie zdaje sobie sprawy z tego że Maria urodziła Jezusa mając zaledwie lat 12'cie.

Edit:Oj, literówka. Dzięki "nie wiem".
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwca 2009, 19:09:43 wysłana przez Rezro »

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Czerwca 2009, 12:55:48 »
niedorozwiniętych purytańskich Katolach?

Ale purytanie to przecież protestanci, nie katolicy :P Chyba że słowo purytańscy nie odnosiło się do samego wyznania, tylko bardziej do jego specyfiki i miało być określeniem cech katolików  :-* (chociaż to dziwny zabieg)
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Czerwca 2009, 16:51:51 »
Sprytna akcja promocyjna z tymi fotkami. Jak to się mówi? "Nieważne jak gadają, ważne że gadają"?

Wybrałem opcje nr. 3 Nie słychać o tym zapewne dlatego, że straciłaby milionowe kontrakty, gdyby pokazała teraz to i owo :P Dlatego zapewne ( :-[ ) się we wspomnianych kuluarach. W dzisiejszych czasach w Ameryce nie zdobędziesz ogromnej sławy (tym bardziej przy ewidentnym braku talentu) bez pokazywania tyłka czy innych skandalicznych ekscesów, taka smutna prawda.

Mnie bardziej zastanawia po co Naczelny zagląda w deszczowe popołudnie na stronę o wątpliwej sławie  =] Czyżby aby za darmo sobie podnieść ciśnienie?

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Czerwca 2009, 12:20:04 »
To ja mam inne pytanie. Po co nam tutaj takie newsy?
A kto mówi, że to jest news? Przecież na forum można prowadzić różne dyskusje na różne tematy (ważne tylko by były założone na odpowiedniej tablicy). Poza tym przecież z tego forum nie korzystają tylko "nastolatki jarające się odstrzeliwanymi głowami w F3" (niczego złego im nie zarzucając), ale osoby o wiele starsze, wychowujące także swoje dzieci  :-*

Poza tym średnia wiekowa ludzi prowadzących Trzynasty Schron oscyluje w granicy 25 a nie 15 lat. Tylko się dobrze maskujemy  ;D

=====

Ta cała Cyrus to mnie zastanawia nawet (na HBO często lecą jej koncerty)  :-[ Głos ma całkiem w porządku, nie skrzeczy jak britnej, nie niunia się w stylu małej lolitki jak agilera (też kiedyś gwiazda Disneya) - słowem "uczciwie" zagospodarowywuje target w postaci nastolatek. I to wszystko przed 18ką. Teraz można sobie zadać pytanie czy skończy jak wiele innych dziecięcych gwiazd, czy też jak choćby Christian Bale robiący dziś za tylu bohaterów, że jeszcze papieża nie zagrał  ;D

Jak byłem mały to mnie jarał gumiś Grafi (inżynier znaczy  ;D) a nie np. New Kids On the Block (ktoś zczaił, że jeden z nich grał w "Kompani braci"  ;)) , którzy choć "kolorowi i fajni" byli tacy bezjajeczni.

Poza tym dziś umarł Michael Jackson - też kiedyś swego czasu - dziecięca gwiazda, a potem ktoś nieźle mieszający w muzyce pop (i inspirujący nawet innych). A skończył tak, że szkoda słów...
« Ostatnia zmiana: 26 Czerwca 2009, 12:38:39 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Czerwca 2009, 20:37:07 »
Poza tym dziś umarł Michael Jackson - też kiedyś swego czasu - dziecięca gwiazda, a potem ktoś nieźle mieszający w muzyce pop (i inspirujący nawet innych). A skończył tak, że szkoda słów...

Ale jego twórczości i wpływu na rozwój muzyki popularnej nie sposób przecenić. Wielki artysta. RIP
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Czerwca 2010, 19:17:38 »
Już pokazuje  :nord:





Nieźle ją tam musi rozsadzać w środku i swędzieć, więc tak sobie zaczynam myśleć, że to może nic złego w tym, że nastolatki mają parcie na prącie i kuciapy. A niech się rżną jak chomiki byleby nie wpadali w ciążę czy załapywali żółtaczkę albo opryszczkę narządów płciowych. Kto wie, może za jakiś czas zapadnie moda na bycie cnotliwym i pobożnym, a i korporacje rozrywkowe zwęszą biznes i zamiast promować gwiazdki za pomocą dupy, będą to robić czymś innym?
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

moonfall84

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Czerwca 2010, 10:19:09 »
Niestety ale bez pokazywania dupy, cycków trudno być na pierwszych stronach gazet w Hollywood.
Szkoda że świat schodzi na psy... Kiedyś dobrą aktorkę, piosenkarkę oceniało się po tym co potrafi a nie jak wygląda.
Weźcie na przykład starsze teledyski, czy tam kobiety świeciły dupami ? Nie, tam się kur*a śpiewało a nie robiło striptease.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Czerwca 2010, 14:13:51 »
Szukając informacji o tej całej Boxxy znalazłem ciekawą stronę, a w niej np. takie hasła jak, hmm... po naszemu to chyba by było fotusucz (ale tylko w odniesieniu do kobiet, facetów to nie wiem jak nazwać) >>> http://encyclopediadramatica.com/Camwhore

Gdy średnia wieku użytkowników w tego forum oscylowała wokół 15 lat, to pewnie wiele rzeczy by nas nie dziwiło, zwłaszcza gdybyśmy internet uznawali za coś oczywistego jak telewizję  :nord:
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rextor

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Mr Fallout Tactics
    • Strona Poświęcona Grze Fallout Tactics
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Czerwca 2010, 14:26:19 »
Szukając informacji o tej całej Boxxy znalazłem ciekawą stronę, a w niej np. takie hasła jak, hmm... po naszemu to chyba by było fotusucz (ale tylko w odniesieniu do kobiet, facetów to nie wiem jak nazwać) >>> http://encyclopediadramatica.com/Camwhore

Przy jednym ze zdjęć w powyższym linku jest podpis 'Camwhores can be boys, too.' gdzie linkują do słowa 'fags', wystarczyło sprawdzić :/.

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Czerwca 2010, 14:36:35 »
A czy myślicie, ze to są amatorki, czy zwykłe kurwy robiące to za pieniądze,  których pełno jest teraz w kamerkach internetowych?
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Rextor

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Mr Fallout Tactics
    • Strona Poświęcona Grze Fallout Tactics
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Czerwca 2010, 14:42:10 »
A szczerze mówiąc kogo to niby obchodzi, internet zawsze był źródłem dziwności, zawsze tak będzie. Niektórzy się chyba za bardzo przejmują. Ostatnio jak przeglądam posty na forum to w niektórych tematach forumowicze objawiają taki kręgosłup moralny jakby chcieli być świętsi od papieża. Uzewnętrznianie godne widowni w 'Rozmowach w toku' a nie fanów post apo, które same w sobie jest dla ludzi z wykręconą psychą :nord:

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Czerwca 2010, 15:00:06 »
Szukając informacji o tej całej Boxxy znalazłem ciekawą stronę, a w niej np. takie hasła jak, hmm... po naszemu to chyba by było fotusucz (ale tylko w odniesieniu do kobiet, facetów to nie wiem jak nazwać) >>> http://encyclopediadramatica.com/Camwhore

Przy jednym ze zdjęć w powyższym linku jest podpis 'Camwhores can be boys, too.' gdzie linkują do słowa 'fags', wystarczyło sprawdzić :/.
Whore to po polskiemu kurwa - rzeczownik rodzaju żeńskiego, odnoszący się też przez to do kobiet o "specyficznym" stylu bycia. Choć ja tam i facetów nazywam kurwami jak zasłużą. Zaś fags, hmm... Fotohomi?

@Rextor
Skoro postapo to i silny bohater, c'nie? A jak silny bohater to ktoś w stylu Clinta Eastwooda, c'nie? A Clint Eastwood to człowiek z zasadami  :tkk Nie dewot, nie świętojebliwiec, ale też nie jebaka czy kurwiarz, nie moralizator, ale i nie hulaj dusza piekła nie ma. W pewien sposób autorytet  - także na czasy postapo  :-*
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rextor

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Mr Fallout Tactics
    • Strona Poświęcona Grze Fallout Tactics
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Czerwca 2010, 15:14:19 »
Ale postapo to też dewiacje na temat wizji zniszczenia świata i głównie tego co się dzieje później, nawet w kościołach uczą co się stanie do apokalipsy i podczas niej, a nie co będzie później :zwr.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Czerwca 2010, 21:46:36 »
I to jest błąd  :ords Znaczy, że postapo to także dewiacje i te dewiacje są błędem, ponieważ jak każde z nich są one skazane na wtórną zagładę. Przykładowo kanibale - fajni, zwyrolscy, mają co żreć. Ale co zaczną jeść jak się ludzina skończy? Siebie? Natomiast zasady to organizacja, hierarchia, porządek, dyscyplina  :hyh

Dobra - mniejsza z tym :P

Każdy kto ma lub będzie mieć córkę, będzie musiał się pogodzić, że kiedyś z małego bobasa wyrośnie z niej kobita z cycmi i tyłkiem, która będzie mogła także decydować co z tym zrobić. To w kontekście tego, że owa Miley Cyrus jest (jeszcze) idolką dziewczynek  :bab
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Kiedy Miley Cyrus pokaże swój tyłek?
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Czerwca 2010, 15:32:26 »
No chyba, że od małego będzie się z nią chodziło do mcdonald’s
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.