Autor Wątek: Windows 7 RC / Final  (Przeczytany 6858 razy)

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Windows 7 RC / Final
« dnia: 18 Czerwca 2009, 00:45:02 »
Można na rok czasu przesiąśc się na RC windowsa 7, legalnie. Do pobrania na stronie Microsoftu.

Ja się przyznam, że 3 dni temu stawiałem system na nowo i teraz nie chce mi się przechodzić przez to raz jeszcze, dlatego chyba się wstrzymam. Bardzi jestem jednak ciekaw opini iinnych. Ktoś się skusi i opisze co ta 7-mka potrafi?

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Windows 7 RC / Final
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Czerwca 2009, 11:08:27 »
Cytuj
co ta 7-mka potrafi?
To, co Vista, ale jest stabilna jak XP. To wszystko, co mogę o niej powiedzieć, wczoraj przeczytałem o Sevenie artykuł w CDA i chyba sobie ściągne :P Jak przetestuję to napiszę więcej.
Użytkownik został zbanowany.

Julonka

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Windows 7 RC / Final
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Września 2009, 12:14:33 »
mam 7 od ok. miesiącai mnie wkurza internet. na kablu chodzi dobrze, ale jak sie przestawiłem na wifi to co chwile sie wyłancza i trzeba klikać coonnect i czekać. Ale Fallout działa xD. Przynajmniej nie musze restartowac jak sie crash'uje. nie miałem visty ale podoba mi sie 'wystrój' wina , możliwość pokazania ekranu na chwile, podgląd programow, itp.

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Windows 7 RC / Final
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Listopada 2009, 00:21:27 »
Cytuj
linux śmierdzi. I jest gówienny, coś dla ludzi którzy lubia sikać pod wiatr, windows (7) jest jak demokracja może nie jest ideałem ale nic lepszego nie mamy

Cytuj
a kto powiedzial, ze demokracja jest najlepsza? Komunisci twierdzą, ze komunizm, monarchiści, z monarchia, a demokraci, ze demokracja - z tego nie wynika, ze akurat ona jest najlepsza...

Oto wymiana poglądów użytkowników ww. OS-ów :) trochę off-top, ale mi się spodobał  ;)
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Windows 7 RC / Final
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Listopada 2009, 02:24:14 »
Skoro twórca Linuxa stwierdził, że ten system jest naprawdę obiecujący to można z czystym sumieniem powiedzieć - "ten system jest naprawdę wart naszej uwagi".
Jako ze aktualnie mam zainstalowaną "siódemkę", a także jako osoba korzystająca - na przełomie lat - z wszystkich edycji Windowsa(prócz tych serwerowych i NT), znająca ich słabe i dobre strony mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że ten system jest tym samym czym Win 95 był dla mnie po przejściu z MS Dos i NC. Jest naprawdę stabilny pod warunkiem, że nie korzystamy z AMD Fusion (ale on wywołuje blue screeny nawet na XP i Viscie ;P). Nowy wygląd i funkcjonalność plus szybkość działania i efekty są naprawdę powalające. Jedyne co naprawdę mnie  na początku zniechęciło to jego cena w sklepach i na stronie Microsoftu, ale od czego są sklepy z oryginalnymi serialami do gier i programów za grosze...
Jak kupować to na onlinekeystore lub podobnych stronkach ;)

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Windows 7 RC / Final
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Listopada 2009, 10:17:39 »
Znaczy jak? Można za pół darmo (i legalnie) uaktywnić tego Windowsa, który był do pobrania ze strony Microsoftu?  :-\
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Windows 7 RC / Final
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Listopada 2009, 09:35:40 »
No tak... Legalnie i za mniej niż pół ceny ;). Na onlinekeystore aktualnie nie ma Windowsa 7, ale jak pogadam dzisiaj z wujasem to mi podrzuci linka z którego on kupował. Kupujesz serial a oni ci wysyłają linka z downloadem i serial oryginalny. Tak samo do gierek można też

EDIT: http://www.g2play.net/store/ tutaj był ale widocznie im się wyczerpał limit. Trzeba poczatować trochę ;) 200 zł kosztuje wersja Home Premium RTM.
« Ostatnia zmiana: 27 Listopada 2009, 07:58:28 wysłana przez Dr Rectum »

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"