Autor Wątek: Problem z dojściem do RGN  (Przeczytany 7186 razy)

Poprostupolski

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Problem z dojściem do RGN
« dnia: 28 Lipca 2009, 22:24:12 »
Witam!

Grając od dość niedawna, nie śpiesząc się zbytnio z wykonywaniem questów (w końcu limitów czasowych nie ma, a i poexpić można przed trudniejszymi starciami), natknąłem się na problem. Zrobiłem zadanie od Moiry, polegające na zdobyciu informacji o historii Rivet City. Szedłem najprostszą (najbezpieczniejszą) drogą, aż w końcu dostałem się na miejsce i wykonałem tego i inne questy. Potem miałem ochotę zwiedzić RGN i poznać 3psa ;]

Jednak questa "idąc jego śladami" zrobiłem z pominięciem etapu RGN, o czym z początku nie zdawałem sobie sprawy. I tu się pojawia problem, czy mimo to jest sposób żeby się tam dostać? Wszędzie napotykałem na gruzy, które praktycznie uniemożliwiały mi kierowanie się do celu. W solucji napisane jest że trzeba iść tunelami metra. Ok, przeszedłem. Wychodzę w lokacji, której nazwy nie pamiętam, ale wygląda następująco - wychodzę szerokimi schodami, a za mną obóz bandytów, a za nim gruzy. Na mapie jest równo nad placem RGN. Dalej nie wiem jak iść, obszedłem prawie wszystko do okoła, i nie mam jak wejść, mimo że kieruję się tam, gdzie pokazuje mapa. Nie spotkałem żadnego bractwa stali (oprócz zwykłych patrolów, których wszędzie pełno) ani behemotów.
Zwiedziłem już sporo podziemi, ale jakoś nie prowadzą mnie do celu.

Proszę więc o pomoc. Im dokładniej mi opiszecie drogę - tym lepiej. Chociaż będę naprawdę wdzięczny za każdą wskazówkę.

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Problem z dojściem do RGN
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Lipca 2009, 12:29:49 »
Musisz wyjść tylnym wejściem jakiegos metra o ile się nie mylę ;) zara odpale Fo3 i powiem trochę dokładniej.

EDIT: OK, tak: idziesz na Dupont East. Ruszasz ku północnemu-wschodowi aż dojdziesz do metra. Poszukaj dokładnie, bo pamiętam że były stamtąd 2 wyjścia. Któreś poprowadzi do pewnego zniszczonego budynku, kryjówki Supermutków, niedaleko rozbitego samolotu. Tam już sobie poradzisz :)
« Ostatnia zmiana: 29 Lipca 2009, 12:35:09 wysłana przez Satan »
Użytkownik został zbanowany.

Poprostupolski

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Problem z dojściem do RGN
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Lipca 2009, 14:57:36 »
Jeszcze jakbyś mi powiedział jak dojść do Dupont East będę wdzięczny ;D

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Problem z dojściem do RGN
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Lipca 2009, 18:39:09 »
http://www.falloutcenter.info/uploads/fallout/fallout_3/mapa_fallout_3.html
Na dole masz filtry i wyszukiwarkę więc napewno znajdziesz :) Dla ułatwienia: lewy-górny róg ruin DC.

Odkopałem specjalnie dla ciebie więc doceń to ;D
Użytkownik został zbanowany.