Autor Wątek: "Pandemia- Ocalony"  (Przeczytany 17744 razy)

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: "Pandemia- Ocalony"
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Lipca 2009, 13:32:57 »
I Ty Brutusie przeciwko mnie? :D Plakat  mnie ominął - kurna ;) A tak poza tym cieszę się ogromnie, że już ruszyło.
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

GroMik

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 108
Odp: "Pandemia- Ocalony"
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Lipca 2009, 17:44:13 »
Super! Wujek w końcu! Jestem ciekaw jaki będzie końcowy efekt!  :D

Dragunov

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 34
  • fuckin' hostile
Odp: "Pandemia- Ocalony"
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Lipca 2009, 18:50:36 »
Projekt wstępu do filmu jest w sumie gotowy. Oczywiście czeka go jeszcze kilka przeróbek. Np. w trakcie pojawiania liter będzie słychać dzwięk klawiszy.

Nie lepiej zrobić to w stylu początku Mad Maxa 2 albo Fallouta? Zdjęcia, do tego tekst. Zdjęcia robisz przeterminowanym(im bardziej tym lepiej) filmem albo przepuszczasz przez jakiś filtr w photoshopie. Byle wyglądały na stare i były na granicy czytelności.
Tak swoją drogą, czym to kręcicie? Cyfrową kamerą?

Btw. to mój pierwszy post tutaj, więc warto byłoby się przywitać. :)
Witam.

Maros

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: "Pandemia- Ocalony"
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Lipca 2009, 20:14:12 »
Witam Cię na forum Bracie:) Wstęp jest dla nas rzeczą kosmetyczną i zapewne zmieni się jeszcze jego koncepcja. Masz dosyć sikawy pomysł, więc jeszcze nad tym pomyślimy:) Tym czasem najwważniejsze to zacząć. A jeśli chodzi o kamerę to mamy 2. Jedna amatorska cyfrówka Sony DVD92E a druga profesionalna Hdr Fx1e. Myślę, że na pierwszą amatorską produkcję wystarczy:)
Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: "Pandemia- Ocalony"
« Odpowiedź #24 dnia: 21 Lipca 2009, 11:14:39 »
Sugestia co do napisów pojawiających się w filmie (intro).

Wiem, że to ma być tylko zajawka, ale wolę się upewnić, że nie użyjecie tej samej techniki w finalnym dziele.

Takie pojawianie się literka po literce jest irytujące, lepiej ustawić cały tekst wjeżdżający z dołu na górę z zaznaczonymi kolorem lub trzcinką słowami kluczami. (Patrz intro: Blade Runner, Johnny Mnemonic, Carmageddon)

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: "Pandemia- Ocalony"
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Października 2010, 19:45:10 »
Polecam gliwickie kino Amok i Zabrzańskie kino Roma, obydwa kina są kinami mocno lokalnymi otwartymi na małe seanse. Jeśli zrobić by akcję promocyjną na Schronie i uderzyć w parę plakatów to bilety w granicach 10 zł i takie atrakcje mocno przyciągają publikę;). W razie czego przesyłam linki do stron internetowych tych kin.

http://www.amok.gliwice.pl/page.php
http://www.kinoroma.zabrze.pl/oferta.html

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

MilkyWayPL

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: "Pandemia- Ocalony"
« Odpowiedź #26 dnia: 06 Listopada 2010, 00:43:41 »
ta, takich filmów na serio trzeba...

ok ale do rzeczy, jak ty maros zrobisz ten film, to osobiście napiszę list do ciebie,
z gratulacjami.

Maros

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: "Pandemia- Ocalony"
« Odpowiedź #27 dnia: 06 Listopada 2010, 10:11:16 »
Film już jest zrobiony:)
Obejżyj:)
eature=mhum
Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale