Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 20, 2019, 18:22:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konkurs - Fallout 3 - wyniki!!!  (Przeczytany 6937 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Październik 22, 2008, 14:02:02 »

Bezpośredni link do newsa

-----

Z małym - ale "regulaminowym" opóźnieniem - przedstawiamy Wam wyniki Konkursu - Fallout 3. Szczęśliwymi osobami, które otrzymają Fallouta 3 są:

1) Sid
2) kat1000
3) Dagon

Gratulujemy!

Do zwycięzców wyślemy informację o wygranej, z prośbą nadesłania swoich danych adresowych celem wysłania gier. Przypominam, że zwycięzcy mają pięć dni na przysłanie adresu z kodem pocztowym, no i oczywiście z imieniem i nazwiskiem (dane tylko do informacji naszej oraz Cenegi Poland). W przeciwnym razie nagroda przepada i zostaje dokonane kolejne losowanie.

Przy okazji nadmienię, że planujemy także małe nagrody pocieszenia. Ale o tym będziemy informować na dniach ;-)

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Sid
Kapral
*

Bibliotekarz

« Odpowiedz #1 : Październik 22, 2008, 14:06:13 »

Heh, trafiłem w dziesiątkę z tym moim ostatnim postem xD . Dzięki serdeczne.

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #2 : Październik 22, 2008, 14:11:51 »

Jak się kopie do wiedzy to czasem to się opłaca  Cheesy

Przypominam o:
- nadesłaniu na redakcyjnego mejla swoich dokładnych danych adresowych - imię, nazwisko, kod pocztowy
- uzbrojeniu się w cierpliwość - gra zapewne nie będzie wysłana wcześniej niż po oficjalnej premierze w Polsce.
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2008, 14:18:23 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Szczypiorex
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #3 : Październik 22, 2008, 16:43:14 »

No i znowu przegrałem... Tongue
bio_hazard
Gość
« Odpowiedz #4 : Październik 22, 2008, 18:20:29 »

Kurna - wiedzialem zeby zalozyc sobie fikcyjne konto do tego konkursu, bo inaczej bedzie posadzenie o kumoterstwo  Huh?

Cool
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #5 : Październik 22, 2008, 22:36:34 »

Ja tam w to nie wnikam  Tongue

Parafrazując Stalina: "jest człowiek - znajdzie się IP"  Wink

majest
Szeregowy
*

« Odpowiedz #6 : Październik 22, 2008, 22:52:56 »

no chyba że ma zmienne ip wtedy jest trochę więcej gimnastyki, której nie warto raczej sie podejmować...^^ kurcze szkoda, że nie padło na mnie ale jak to mówią że zawsze są plusy dodatnie i plusy ujemne^^ Wyrazy uznania dla redakcji Trzynastego Schronu, że mieli upór i przekopali się przez te 105 maili Wink
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #7 : Październik 23, 2008, 01:12:47 »

Grunt to dobra organizacja pracy, której przykład daje naczelny!  Kiss

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #8 : Październik 23, 2008, 14:24:45 »

To nie Stalin, ino Andriej Wyszyński (Rosjanin, nie Polak, ale tak się nazywał) - autor pokazowych procesów przeciw opozycji w ZSRR, prokurator.

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #9 : Październik 23, 2008, 14:41:39 »

No tak - ale i tak zapewne on sam te słowa przypisywał inspiracji Stalina. No bo niech by spróbował inaczej  Angry

W końcu Stalin:
Wyjaśniał przeszłość, teraźniejszość, przyszłość.
Jeżeli epoka piętrzyła problemy, jeśli naszym myślom stawało się ciemniej,
Stalin wiedział, kiedy zaświecić nam swą mądrością.
Rozlegał się wówczas jego głos, a był to tak prosty i mądry, że nazajutrz inaczej patrzyliśmy na świat.

To prawie tak samo jak naczelny  :Smiley

nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #10 : Październik 23, 2008, 14:46:33 »

No dokładnie. Stalin zmienić tylko na Squonk i już wszystko się zgadza Cheesy

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
kat1000
Kapral
*

« Odpowiedz #11 : Październik 23, 2008, 14:56:12 »

Coż mogę napisać, cieszę się bardzo za szczęśliwą 3, a innym życzę powodzenia w innych konkursach.
A i takie pytanko w sprawach technicznych, nigdzie nie zauważyłem informacji czy to są wersje na PC?
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2008, 15:03:18 wysłane przez kat1000 » Zapisane
bio_hazard
Gość
« Odpowiedz #12 : Październik 23, 2008, 16:06:34 »

na PC - na iksboksy byly za drogie jak na nagrody ;P
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #13 : Październik 23, 2008, 21:24:40 »

Darowanemu koniu się w zęby...  :Smiley

Grin

Tak - zakładam, że na PC. W końcu cała scena Fallouta to pecetowcy - więc co by "śwince dały skrzydła" - że zostanę przy zwierzęcych przenośniach  Wink

Szczypiorex
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #14 : Październik 26, 2008, 15:40:07 »

Pozwólcie, ze zapytam:Co z tymi nagrodami pocieszania Tongue?
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #15 : Październik 26, 2008, 15:57:38 »

Póki Cenega nie podejmie decyzji o wysyłce Falloutów 3 - a może to zrobić po polskiej premierze gry - póty ja nie podejmę decyzji o losowaniu pocieszeń. No nie będe sprawiał wrażenia, że to był konkurs na te nagrody a nie na Fallouty 3 Smiley

Pacza
Gość
« Odpowiedz #16 : Październik 27, 2008, 00:10:29 »

też bym chciała wiedzieć  Huh? jak się nie ma szczęścia w grze to ma się szczęście w ... albo i nie ma  Wink
Sid
Kapral
*

Bibliotekarz

« Odpowiedz #17 : Listopad 01, 2008, 13:08:58 »

Wiadomo coś już o wysyłce nagród?

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #18 : Listopad 01, 2008, 13:15:48 »

Naczelny przep... to jest przepił Fallouty - to wersja oficjalna Wink

A nie nieoficjalna jest taka, że Cenega kurierem pcha paczki z grami do priorytetowych współpraco dawców - my z wiadomych względów jesteśmy szczebel niżej od komercyjnych portali (i się z tym obiektywnie musimy pogodzić). Tak, że paczka idzie do mnie zwykłą pocztą - a ja roześlę gry (nie tylko wam konkurosowcom, ale są też inni w kolejce Tongue) najszybszym możliwym sposobem.

BTW.
Tu taka prośba - wyślę ją też mejlem. Otóż obadajcie czy w waszej miejscowości jest siedziba operatora pocztowego InPost.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2008, 13:20:29 wysłane przez Squonk » Zapisane

Sid
Kapral
*

Bibliotekarz

« Odpowiedz #19 : Listopad 01, 2008, 15:17:12 »

Tu taka prośba - wyślę ją też mejlem. Otóż obadajcie czy w waszej miejscowości jest siedziba operatora pocztowego InPost.

Jam skazany na łaskę Poczty Polskiej, o ja nieszczęsny Wink .

Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!