Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 24, 2019, 16:55:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konkurs - Fallout 3 - koniec  (Przeczytany 3020 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Październik 22, 2008, 01:12:21 »

Bezpośredni link do newsa

-----

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami przedwczoraj zakończyliśmy konkurs - Fallout 3, a wczoraj miały się pojawić jego wyniki. Ale w wyniku problemów komunikacyjnych na linii my - fundator nagród, ich ogłoszenie musi ulec pewnej dylatacji :-)

Śpieszę jednak wyjaśnić, że nie stoi za tym Molloh czy też nasz znany i lubiany schronowy chochlik - a chęć maksymalnej przejrzystości w kwestii wylosowania zwyciężców.

Co mogę jednak powiedzieć już dziś? Na redakcyjny mejl przyszło 105 zgłoszeń, z tego:
- 2 zostały zdyskwalifikowane - z uwagi na drastyczne błędy w odpowiedziach,
- 79 zawierały "częściowo" poprawne odpowiedzi,
- 24 zgłoszenia zawierały poprawne odpowiedzi na wszystkie trzy pytania i to one zostały przesłane do Cenegi Poland, celem dalszego procedowania :-)

Zastanawiacie się pewnie czemu tak mało zgłoszeń zostało uznanych za całkowicie poprawne oraz co to znaczy "częściowa" poprawność większości zgłoszeń?

Tak - pytanie było z haczykiem i wymagało dobrej orientacji w prawie dziesięcioletniej historii Trzynastego Schronu. Jednak odpowiedź na nie znajduje się w wielu miejscach - stojąc jak przysłowiowy brahmin na pustkowiu. Na naszym forum w opisie tablicy Fallouta 3 oraz przede wszystkim w pamiątce z zamierzchłych czasów związanej z początkami Trzynastego Schronu.

Czekamy więc na ostateczne wyniki konkursu, które powinny być na dniach, oraz na Fallouta 3!!!

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Ulyssaeir
Kapitan - Redaktor
*

The Catalyst

« Odpowiedz #1 : Październik 22, 2008, 01:23:15 »

Wystarczyło popatrzeć na domenę - Fallout3.net... Grin

Cza być czujnym, hehe, chyba nie pomyśleliście, że zrobimy badziewnie prosty konkurs w którym będzie można zdobyć darmowe gry ot tak?

Zrobiliśmy prosty konkurs w którym po ruszeniu głową można było wygrać grę ot tak. Co ósme prawidłowe zgłoszenie zostanie nagrodzone :PPP
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #2 : Październik 22, 2008, 01:31:28 »

A tam domena - wystarczy spojrzeć na wygląd strony by zobaczyć, że albo to jakaś totalna lameriada, albo to muszą być geniusze Cheesy Tylko wybrańcy - pierwsi z najpierwszych mogą tacy być  Tongue

Choć w przypadku porażki "trójki" ja mam alibi - zawsze byłem postapowcem a mniej falloutowcem  :Smiley

Nieoficjalnie dodam, że 79 osób będzie miało szansę dostania czegoś na pociechę - ale o tym na dniach  Cool

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Equi
Szeregowy
*

« Odpowiedz #3 : Październik 22, 2008, 08:50:37 »

Szczwany lis byłem i dotarłem do tego archiwum podanego w newsie. Cheesy Ciekawe tylko czy na reszte pytań dobrze odpowiedziałem. Tongue
Sid
Kapral
*

Bibliotekarz

« Odpowiedz #4 : Październik 22, 2008, 13:57:39 »

Ja też się dokopałem do tej ohydnej początkowej wersji strony. Mam nadzieję, że wynik konkursu wynagrodzi mój chwilowy oczopląs Tongue .
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2008, 13:59:28 wysłane przez Sid » Zapisane

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #5 : Październik 22, 2008, 13:58:29 »

Hmm...  Wink

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #6 : Październik 22, 2008, 14:04:32 »

Aby nie mieszać w dyskusji temat zostaje zamknięty. Dalsze informację z nim związane będą omawiane w temacie Konkurs - Fallout 3 - temat synchronizacyjny.

A zapewniam, że będzie jeszcze co omawiać  Smiley

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!