Autor Wątek: Konkurs - Fallout 3 - koniec  (Przeczytany 4572 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Konkurs - Fallout 3 - koniec
« dnia: 22 Października 2008, 01:12:21 »
Bezpośredni link do newsa

-----

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami przedwczoraj zakończyliśmy konkurs - Fallout 3, a wczoraj miały się pojawić jego wyniki. Ale w wyniku problemów komunikacyjnych na linii my - fundator nagród, ich ogłoszenie musi ulec pewnej dylatacji :-)

Śpieszę jednak wyjaśnić, że nie stoi za tym Molloh czy też nasz znany i lubiany schronowy chochlik - a chęć maksymalnej przejrzystości w kwestii wylosowania zwyciężców.

Co mogę jednak powiedzieć już dziś? Na redakcyjny mejl przyszło 105 zgłoszeń, z tego:
- 2 zostały zdyskwalifikowane - z uwagi na drastyczne błędy w odpowiedziach,
- 79 zawierały "częściowo" poprawne odpowiedzi,
- 24 zgłoszenia zawierały poprawne odpowiedzi na wszystkie trzy pytania i to one zostały przesłane do Cenegi Poland, celem dalszego procedowania :-)

Zastanawiacie się pewnie czemu tak mało zgłoszeń zostało uznanych za całkowicie poprawne oraz co to znaczy "częściowa" poprawność większości zgłoszeń?

Tak - pytanie było z haczykiem i wymagało dobrej orientacji w prawie dziesięcioletniej historii Trzynastego Schronu. Jednak odpowiedź na nie znajduje się w wielu miejscach - stojąc jak przysłowiowy brahmin na pustkowiu. Na naszym forum w opisie tablicy Fallouta 3 oraz przede wszystkim w pamiątce z zamierzchłych czasów związanej z początkami Trzynastego Schronu.

Czekamy więc na ostateczne wyniki konkursu, które powinny być na dniach, oraz na Fallouta 3!!!
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Konkurs - Fallout 3 - koniec
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Października 2008, 01:23:15 »
Wystarczyło popatrzeć na domenę - Fallout3.net... ;D

Cza być czujnym, hehe, chyba nie pomyśleliście, że zrobimy badziewnie prosty konkurs w którym będzie można zdobyć darmowe gry ot tak?

Zrobiliśmy prosty konkurs w którym po ruszeniu głową można było wygrać grę ot tak. Co ósme prawidłowe zgłoszenie zostanie nagrodzone :PPP

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs - Fallout 3 - koniec
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Października 2008, 01:31:28 »
A tam domena - wystarczy spojrzeć na wygląd strony by zobaczyć, że albo to jakaś totalna lameriada, albo to muszą być geniusze :D Tylko wybrańcy - pierwsi z najpierwszych mogą tacy być  :P

Choć w przypadku porażki "trójki" ja mam alibi - zawsze byłem postapowcem a mniej falloutowcem  ::)

Nieoficjalnie dodam, że 79 osób będzie miało szansę dostania czegoś na pociechę - ale o tym na dniach  8)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Equi

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Konkurs - Fallout 3 - koniec
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Października 2008, 08:50:37 »
Szczwany lis byłem i dotarłem do tego archiwum podanego w newsie. :D Ciekawe tylko czy na reszte pytań dobrze odpowiedziałem. :P

Sid

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Bibliotekarz
Odp: Konkurs - Fallout 3 - koniec
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Października 2008, 13:57:39 »
Ja też się dokopałem do tej ohydnej początkowej wersji strony. Mam nadzieję, że wynik konkursu wynagrodzi mój chwilowy oczopląs :P .
« Ostatnia zmiana: 22 Października 2008, 13:59:28 wysłana przez Sid »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs - Fallout 3 - koniec
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Października 2008, 13:58:29 »
Hmm...  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs - Fallout 3 - koniec
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Października 2008, 14:04:32 »
Aby nie mieszać w dyskusji temat zostaje zamknięty. Dalsze informację z nim związane będą omawiane w temacie Konkurs - Fallout 3 - temat synchronizacyjny.

A zapewniam, że będzie jeszcze co omawiać  :)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.