Autor Wątek: Trailer Borderlands  (Przeczytany 2064 razy)

Uqahs

  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1002
  • Extraterrestrial
    • Trzynasty Schron
Trailer Borderlands
« dnia: 02 Czerwca 2009, 01:17:55 »


Ciekawie zapowiadająca się produkcja studia Gearbox Software łącząca w sobie elementy gier FPS i RPG przy okazji targów E3 doczekała się krótkiego trailera. Twórcy Borderlands od czasów zeszłorocznych targów zmienili drastycznie wygląd gry. W tym celu zastosowali specjalną technikę przypominającą "cell-shading". Jak mówi dyrektor artystyczny gry, Brian Martel:

Szukaliśmy sposobu na nadanie grze charakteru, który pasowałby do stylu Role Playing Shootera. Istniały pewne elementy gry, które wyrastały ponad wszystko i klimat surowej rzeczywistości nie był odpowiedni. Dlatego spędziłem trochę czasu przeglądając koncepty i pomyślałem, że powinniśmy sprawić, aby gra wyglądała tak, jak one. Chciałem czegoś bardziej ludzkiego i ciepłego - czegoś, co pozwala ci ujrzeć rękę artysty przy pracy.

Więcej przeczytacie w wywiadzie, który przeprowadził z Brianem serwis IGN.

Gra wykorzysta silnik Unreala 3 i oferować będzie otwarte środowisko gry, z pojazdami, mnóstwem broni i przeciwników. Zapowiada się bardzo ciekawie. Poniżej macie wspomniany trailer prezentujący kilka scen z <strong>Borderlands</strong>, które powinno się ukazać jeszcze tej jesieni.


Źródła: IGN oraz Shacknews