Autor Wątek: Galeria artystyczna: twórczość nasy3000  (Przeczytany 24403 razy)

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Galeria artystyczna: twórczość nasy3000
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Czerwca 2009, 11:37:56 »
Hmm ja zaproponuje tak nietypowo Czerwoną z Big Town - moja ulubiona postać, nie wiem do końca czemu, fajny lachon po prostu ~~

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Galeria artystyczna: twórczość nasy3000
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Czerwca 2009, 11:40:55 »
Tak sobie myślę, że mógłbyś zrobić taki cykl większych polskich miast "zmodernizowanych" przez postapo. Np. tych z których (lub z ich okolic) wywodzą się schronowe sitwy:
- 3miasto - czyli Gdańsk
- Poznań
- Lublin
- Katowice
- Radom

No i Wrocław, z którego nikt z ekipy nie pochodzi, ale miasto to i jego okolice są jednak zagłębiem ludzi aktywnych na odcinku postapo  ;)

Każde z nich ma jakiś charakterystyczny punkt, miejsce, który łatwo da się zidentyfikować, że to akurat tam. I tak otrzymalibysmy cykl "Z nasa3000 przez postapokaliptyczną Polskę"  :D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Galeria artystyczna: twórczość nasy3000
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Czerwca 2009, 12:15:50 »
Squonk
Myślałem raczej, żeby powstał z tego kalendarz 13S na 2010 Taki konkretny w dobrej rozdziałce do druku. Nie wiem tylko czy dać go do druku w realu i można by było go nabyć za jakąś symboliczną opłatą lub w konkursach 13s , a dla tych którzy nie chcą go mieć w realu  dodatkowo w formie tapet na każdy miesiąc - wtedy mogły by się pojawiać poszczególne strony w poszczególnych miesiącach. Czy dać go na stronę  w PDF  i żeby wszyscy mogli sobie na ściankę wydrukować sami w domu.  Od taki pomysł .


Holden to fajny pomysł. 
Postaram się znaleźć jakąś fajną pannę i ją ucharakteryzować ( może mi żona zapozuje :) )  - bo nie chcę wycinać postaci z gry
« Ostatnia zmiana: 17 Czerwca 2009, 12:19:40 wysłana przez nasa3000 »
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Galeria artystyczna: twórczość nasy3000
« Odpowiedź #23 dnia: 17 Czerwca 2009, 12:26:08 »
Znaczy jeśli chodzi o druk to mógłbyś zostać takim sponsorem takiego kalendarza w formie drukowanej znaczy?  :-[ No brzmi to smacznie, ale musiałbyś wtedy skalkulować swoje koszta, nawet gdyby oprócz loga Schronu miałaby tam być jakaś twoja "prywata" (reklama firmy, itp) - należąca się tobie jak bez dwóch zdań  :P

Nabywanie tego przez ludzi - za pośrednictwem Schronu - odpada, bo wtedy wchodzą sprawy działalności gospodarczej i całego tego prawnego gówna  ::) Schron może więc tylko to pobłogosławić, gdy by ktoś chciał takie kalendarze dystrybuować  ;)

Bezproblemowa zostaje więc tylko oddolna forma nabywanie takiego kalendarza w postaci samodzielnego drukowania przez każdego fana strony i twojej twórczości  :-*

Ale wszystko można dopracować tak by miało to ręce i nogi i by nie robić jakiś lewych ruchów  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Galeria artystyczna: twórczość nasy3000
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Czerwca 2009, 12:33:55 »
To może zrobić kilka limitowanych wersji drukowanych, które będą rozdawane za zasługi typu konkursy, a reszta niech sobie drukuje sama z PDF'a lub pobiera w formie tapet :)
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Galeria artystyczna: twórczość nasy3000
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Czerwca 2009, 13:01:01 »
Pozostaje tylko kwestia ogarnięcia kosztów tego całego przedsięwzięcia. Jeśli miała by to druknąć twoja firma i w twojej osobie przekazać to nam, to my moglibyśmy jakiegoś banera pchnąć czy zrobić coś w kierunku lansu  ;)

Zresztą sprawa jest ciekawa, ale konkretne szczegóły to już byśmy obgadali na priwa  :)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Galeria artystyczna: twórczość nasy3000
« Odpowiedź #26 dnia: 17 Czerwca 2009, 15:21:11 »
W stowarzyszeniach zwykłych w ramach działalności dodatkowej dozwolona jest odpłatna sprzedaż po kosztach produkcji i mieści się to w działalności non-profitowej. Projekt innych zmian w ustawie jest już w sejmie albo senacie. A zmian ma być dużo więcej, takich korzystnych dla nas, ale trzeba poczekać na uchwalenie i wejście w życie. Wtedy będzie można przejąć część odpowiedzialności za takiego kalendarza i nie narażać się na małonakładowe [czytaj: bardzo drogie] drukowanie.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Galeria artystyczna: twórczość nasy3000
« Odpowiedź #27 dnia: 11 Sierpnia 2009, 18:44:52 »
Dodaje nowy baner do działu PROPAGANDA :
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Galeria artystyczna: twórczość nasy3000
« Odpowiedź #28 dnia: 12 Sierpnia 2009, 11:59:49 »
Dodane do PROPAGANDY  :)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Galeria artystyczna: twórczość nasy3000
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Sierpnia 2009, 15:11:24 »
Tak jak obiecywałem, kolejne zniszczone miasto - Szczecin
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Galeria artystyczna: twórczość nasy3000
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Sierpnia 2009, 15:14:19 »
A tak to wyglądało nim się za to zabrałem ...
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

BeF1990

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 295
  • Fallout fan
    • Outsiders Parkour Sosnowiec - official website
Odp: Galeria artystyczna: twórczość nasy3000
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Sierpnia 2009, 15:24:04 »
Wiem, że ostatnio się tylko powtarzam, ale to jest doje...e, zakur...te i zajebiste! :D
Dziwne, że tak mi się podoba zniszczone miasto... Powinno być odwrotnie.  ;)

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Galeria artystyczna: twórczość nasy3000
« Odpowiedź #32 dnia: 24 Sierpnia 2009, 20:01:07 »
Ohohho, elegancko :D Dokładnie coś takiego chciałem zobaczyć, od razu wrzuciłem na tapetę  ;) Rewelacja.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Galeria artystyczna: twórczość nasy3000
« Odpowiedź #33 dnia: 25 Sierpnia 2009, 07:37:30 »
Ohohho, elegancko :D Dokładnie coś takiego chciałem zobaczyć, od razu wrzuciłem na tapetę  ;) Rewelacja.

No ja myślę, kurna. Specjalnie dla Ciebie tą rozwałkę zrobiłem ;)

Zobaczmy co by teraz hmm... :-\

Odpalmy listę życzeń  :)

- 3miasto - czyli Gdańsk mamy - to specjalnie dla Squonka bo było to pierwsze miasto na jego liście../
- Warszawa płonie na prośbę pana Zagłoby i Morbida. Co przypomnę ucieszyło bardzo Ulyssaeira
To dopiero widok dla kogo ze Śląska. Warszawa w ogniu...

Mwuwhuwhuhwuhuehuaheuhauehauhauhauahuahauhauh!

;P nice one
- Szczecin jest na specjalne zamówienie Morbida
- Katowice
- Poznań
- Lublin
- Radom
- Wrocław

Jak na to nie patrzeć katowicki "Spodek" kolejny na liście z czego pewnie Ulyssaeir nie ucieszy się zbytnio  :P Przykro mi nie jest - taka praca  :D
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpnia 2009, 10:38:46 wysłana przez Squonk »
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Galeria artystyczna: twórczość nasy3000
« Odpowiedź #34 dnia: 25 Sierpnia 2009, 10:39:28 »
A co do Szczecina - co to konkretnie jest na arcie? Potrzebuję do tytułu  8)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Galeria artystyczna: twórczość nasy3000
« Odpowiedź #35 dnia: 25 Sierpnia 2009, 10:51:48 »
Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie. 
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."