Autor Wątek: DLC oraz dodatki do F3  (Przeczytany 9558 razy)

Eragon

  • Wiadomości: 4
DLC oraz dodatki do F3
« dnia: 30 Maja 2009, 18:00:42 »
Mam takie krótkie pytanie. Jakie dodatki są najlepsze do Fallout 3. Czytałem na 13s, że Broken Steel i inne dodatki już wyszły, ale czy ktoś mógłby podać listę i powiedzieć jakie są najlepsze i co wnoszą nowego?

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: DLC oraz dodatki do F3
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Maja 2009, 18:04:18 »
Tutaj mamy recenzję dwóch pierwszych DLC, trzecia się chyba robi, z tego co wiem :P
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: DLC oraz dodatki do F3
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Maja 2009, 18:10:59 »
Dodatki są 3, w przeciwieństwie do modów, których jest tysiące.

Operation Anchorage - nie było polskiej premiery - "symulator FPSa" przenoszący na Alaskę. Recka jest na Schronie.

The Pitt - nie było polskiej premiery - podobno bardziej RPGowyn niż FPSowy, opowiada o losach Pittsburga, który jest jednym wielkim obozem niewolników i ich łowców. cały dodatek opiera się właśnie o niewolnictwo. Recka jest na Schronie.

Broken Steel - nie było polskiej premiery - kontynuuje fabułę F3, wysyłając gracza na pierwszą linię frontu w walkach przeciwko resztkom Enklawy. Dodatkowo podnosi Levelcap o 10, pozwalając na uzyskanie 30 lvl. Podobnie jak OA, choć w sumie jak całe F3 opiera się o wyrzynkę wroga, więc jest badzo FPSowy

Które są najlepsze? Nie  grałem z żadnym, bo ich w naszym kraju jeszcze nie ma, ale najlepsze recenzje zgarnął chyba The Pitt.

Pozostałe 2 zapowiedziane dodatki to:

Point Lookout i Mothership Zeta. Ale o nich Cenega narazie ani mru mru.

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: DLC oraz dodatki do F3
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Maja 2009, 19:02:16 »
Operation Anchorage - chodzimy i szczelamy. Duke Nukem dla ubogich.

The Pitt - chodzimy w pancerzu z czaszką kota i szczelamy przy okazji rozwijając postać.

Broken Steel - no, wreszcie coś porządnego. Podwyższa limit leveli, dodaje nowe, nawet fajne bronie i wrogów. No i kontynuuje historię.

Jeżeli zamieszkujesz nasz piękny kraj to legalnie w to nie pograsz. Ale ja najbardziej polecam Broken Steel.


PS. Wiem że mało napisałem ale więcej sie o tym syfie napisać nie da.

Daruj sobie fonetyczny zapis tytułów, szczególnie że źle go rozszyfrowałeś -n.w.
Acha,to nawet to już jest an forum zabronione? A idź pan...
« Ostatnia zmiana: 30 Maja 2009, 21:38:58 wysłana przez Satan »
Użytkownik został zbanowany.

Eragon

  • Wiadomości: 4
Odp: DLC oraz dodatki do F3
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Maja 2009, 19:50:14 »
Akurat jestem w Wielkiej Brytanii, więc prawdopodbnie sobie zagram;p

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: DLC oraz dodatki do F3
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Maja 2009, 19:58:09 »
Cytuj
no, wreszcie coś porządnego. Podwyższa limit leveli, dodaje nowe, nawet fajne bronie i wrogów. No i kontynuuje historię.

Kpina, bs jest akurat najgorszym DLC do F3 ;) O:A jest lepsze, a z tego powodu że nie udaje czegoś czym nie jest. The Pitt jest najlepszym (z dotychczas wydanych), i jeżeli miałbym do wyboru tylko jeden dlc, to wziąłbym właśnie jego.

Cytuj
trzecia się chyba robi, z tego co wiem

Czeka na wrzucenie... Chyba :P
« Ostatnia zmiana: 30 Maja 2009, 20:04:56 wysłana przez Morbid »

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: DLC oraz dodatki do F3
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Maja 2009, 19:59:47 »
Zaraz się okaże, że zalega mi na skrzynce do sprawdzenia :P Trudno to wszystko spamiętać.

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: DLC oraz dodatki do F3
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Maja 2009, 20:08:22 »
Zaraz się okaże, że zalega mi na skrzynce do sprawdzenia :P Trudno to wszystko spamiętać.

Nie denerwuj mnie >:(

neton

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: DLC oraz dodatki do F3
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Maja 2009, 20:35:54 »
W mordę go :P

The Pitt jest moim zdaniem najlepszy ( znajomość angielskiego pozwala na poznanie naprawdę dość dobrej fabuły )

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: DLC oraz dodatki do F3
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Czerwca 2009, 21:38:47 »
Co prawda widziałem na allegro pierwsze egzemplarze The Pitt z Operation: Anchorage w jednym pudełku, ale to wersje zza granicy, więc czemu pojawiły się dwie recenzje na schronie? Moje ulubione tłumaczenie o mieszkaniu w UK lub USA czy kumpel tam mieszkający i nie mający nic lepszego do roboty tylko dzielący się swoimi oryginalnymi kopiami?

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: DLC oraz dodatki do F3
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Czerwca 2009, 21:57:31 »
Trzynasty Schron posiadał swojego czasu nawet z 13 czytelników w Afryce, w której to - jak dobrze wiemy - postęp na rynku dystrybucji gier drogą elektroniczną jest znacznie bardziej zaawansowany niż nad Wisłą. Nie musi mnie interesować gdzie mieszka Morbid - bo to on napisał recenzje, ale wyrazem dużego niezorientowania byłoby zarzucanie mu, że zdobył grę w sposób nielegalny. Pozwolę sobie założyć, iż wyżej wymieniony osobnik posiadł tajniki sztuki jazdy rowerem, który to środek transportu zapewni mu bezproblemowy (tutaj się mogę mylić) dojazd do przysłowiowych sąsiadów zza Odry. Granice są otwarte, więc mógł sobie stamtąd przywieźć co tylko chciał, a właśnie tam mógł grę ściągnąć.

Zresztą, pomijając kwestie prawne, fakt niedostępności DLC do F3 na polskim rynku zakrawa na szczyt naiwności, jeżeli ktoś twierdził, że taki właśnie status dodatki przez ten czas zachowają.

Żeby nie było kompletnej ściemy - wiem akurat, że kolega Morbid legalnie zdobył DLC.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: DLC oraz dodatki do F3
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Czerwca 2009, 10:40:22 »
Tak jak wcześniej powiedział Squonk - dopóki piszący o DLC nie dadzą wyraźnie do zrozumienia, że kradną, nie będę/dziemy interweniować. Ale "ogólna dostępność" nie usprawiedliwia złodziejstwa, nawet, jeśli ktokolwiek czuje się pokrzywdzony brakiem DLC w wersji PL.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: DLC oraz dodatki do F3
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Czerwca 2009, 10:46:06 »
Złodziejstwo złodziejstwem, ale jak określisz kupienie gry za granicą (poprzez usługę windowsa) i przywiezienie twardego dysku do Polski?
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: DLC oraz dodatki do F3
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Czerwca 2009, 10:59:48 »
Ech, co ma piernik do wiatraka - złodziejstwem jest instalowanie angielskiej wersji DLC ściągniętej od "wujka z USA" na wersję PL. Ten, kto ma dostęp do usługi WL i pobrał dodatek stamtąd (nie obchodzi mnie jakim sposobem) jest wg mnie czysty. Tak jak posiadacz dowolnej, oryginalnej wersji pudełkowej.

Linux_Fan

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: DLC oraz dodatki do F3
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Czerwca 2009, 19:25:55 »
Tak się wczytuję w tę dyskusję i nasuwa mi się proty ale niezbyt optymistyczny wniosek - nie będzie nam w Polsce dane zagrać w dodatki do Fallout 3. A jednak w innym wątku Holden napisał, że mają się pojawić wersje pudełkowe na przełomie lipca i sierpnia. Jak to więc będzie?  :-\
FC Barcelona - tryplet 2009!
Pittsburgh Penguins - Puchar Stanleya 2009!

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: DLC oraz dodatki do F3
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Czerwca 2009, 20:05:12 »
Podobno mają się pojawić. Wydawcą ma być chyba Cenega. Nie pamiętam zresztą dokładnie. W każdym razie możliwość pogrania w DLC do F3 prawdopodobnie się nadarzy.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: DLC oraz dodatki do F3
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Czerwca 2009, 23:04:52 »
Dodatki w PL pojawią sie na bank, choć wyjątkowo to mój bank, więc dla niektórych niezbyt pewny ;P

Cenega musiała podpisać umowę z Bethesdą w sprawie tłumaczenia, więc zrozumiałe jest, że w umowie mogła zostać zawarta  adnotacja, że w przypadku publikacji dodatkó do F3 Cenega zajmie się tłumaczeniem rónież ich. W najgorszym przypadku wyjdzie wersja kinowa, czyli ang + napisy po polsku... która ędzie jednak optymalna :)