Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Listopad 16, 2019, 03:24:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rangi na forum  (Przeczytany 29008 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Wrzesień 14, 2008, 14:40:08 »

Tu sprawa jest krótka i prosta jak bomba atomowa  Grin

Rangi (oparte o stopnie Wojska Polskiego) przy danym użytkowniku nie wynikają z liczby napisanych postów (jak np. na Shamo) ale z wykazu zasług i wkładu pracy w rozwój Trzynastego Schronu. Całość rang jak i odznaczeń ma charakter obiektywny, wynikający z realnej oceny sytuacji a nie z chęci miziania się po dupkach (żeby nikt nie myślał) Cheesy

System będzie uaktulaniany w miarę oczywistych faktów - ale nie ma on być żadnym kółkiem TWA, tylko realnym pokazaniem kto, co i jak dla Trzynastego Schronu.

No to tyle w tym temacie  Wink
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2010, 03:07:56 wysłane przez Squonk » Zapisane

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 14, 2008, 14:43:45 »

Dodatkowo - bo to w końcu forum - więc można sobie jednak trochę pofolgować na tym polu - wprowadzona zostanie ranga dla członków ekip bratnich/sojuszniczych/współpracujących z Trzynastym Schronem.

No i to chyba starczy - gdy chodzi o tą mańkę Tongue

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #2 : Luty 21, 2009, 03:05:02 »

Z racji "martwości" kont odnoszących się do grup/organizacji teoretycznie współpracujących z Trzynastym Schronem do odwołania zawiesza się wszystkie rangi nie odnoszące się do bieżącej działalności strony.

Pozostają więc rangi:
- forumowe

Moderator - jak sama nazwa wskazuje jest od moderowania działów.

Podejrzany - troll, spamer i taki tam

Forumowy maruda - tylko dla wybranych  Wink

Forumowy pajac - tylko dla smakoszy  Cheesy

- serwisowe

Bratni serwis 13S - historyczne oznaczanie bratnich nam ekip. Faktycznie ma "moc" taką jak Sojusznicy 13S.

Sojusznicy 13S - dla ludzi z ekip mniej lub bardziej z nami współpracujących.

Pozostałych rang nie muszę już chyba tłumaczyć  Wink
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2009, 23:49:29 wysłane przez Squonk » Zapisane

Wrathu
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #3 : Maj 23, 2009, 21:47:18 »

Chciałem zwrócić uwagę na pewną ważną rzecz. Chwaliłem się koledze tym, że na 13S jestem starszym plutonowym. A ten zauważył, że od 2004 roku ta ranga nie istnieje w wojsku polskim!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Stopnie_wojskowe
Pierwszego lipca 2004 roku zniesione zostały takież stopnie:

Starszy plutonowy

Sierżant Sztabowy

Starszy Sierżant Sztabowy

Młodszy Chorąży Sztabowy

Chorąży Sztabowy
Pozdrawiam Smiley
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2009, 22:04:13 wysłane przez Wrathu » Zapisane

W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #4 : Maj 23, 2009, 22:33:15 »

I dodatkowo nie ma już odrębnego korpusu chorążych - przynajmniej w armii  Sad

Ale my na Schronie jedziemy trybem klasyfikacji przed 2004 rokiem, z modyfikacją na odcinku generałów, których jest czterech. No trza się czymś odróżniać, żeby nie było że jesteśmy jakąś kopią naszego wojska  Wink

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #5 : Lipiec 26, 2009, 23:47:33 »

W wyniku wyjątkowych dokonań na polu interpretacji rzeczywistości przez jednego z użytkowników forum, została ustanowiona specjalna ranga nosząca nazwę Forumowy pajac  Grin

Veron
Gen. broni - Redaktor
*

Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś

« Odpowiedz #6 : Listopad 17, 2009, 23:17:12 »

Hej, hej, czy to działa na Schronie? Chodzi mi o te zniesione stopnie, bo mam podobny... problem, co Wrathu  Smiley Czuję się tak, jakby mnie nie było  Grin

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #7 : Listopad 17, 2009, 23:38:18 »

Znaczy jaki?  Embarrassed

Lily
Mł. chorąży - Redaktor
*

« Odpowiedz #8 : Listopad 17, 2009, 23:59:05 »

Veron, toć Squonk napisał wyżej, że na forum te stopnie nie zostały zniesione, więc nie powinieneś chyba czuć się odrzucony, czy coś Tongue
Veron
Gen. broni - Redaktor
*

Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś

« Odpowiedz #9 : Listopad 18, 2009, 07:56:12 »

Ach, no tak... Embarrassed

Czytanie ze zrozumieniem  Tongue

Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!
szmergiell
St. sierżant
*

[nothing important]

« Odpowiedz #10 : Styczeń 06, 2010, 13:16:48 »

Pytanie i wątpliwość:
Z tego, co wyczytałem, to rangi są przyznawane w zależności od zasług schronowych. Natomiast dla 'szarych' forumowiczów zostaje zielone tło bez paska. W takim razie, nie żebym się skrarżył, co to to nie, ale w związku z czym mam obecnie "starszy szeregowy"?
Czy może jednak rangi dostaje się w zależności od aktywności forumowej? He?

“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #11 : Styczeń 06, 2010, 23:49:31 »

Ty, no właśnie - za co on ma pasek?   Lips Sealed

Nie no, miej se pasek, miej - widocznie coś zrobiłeś, czego akurat nie kojarzę, ale to nic - emanacja Trzynastego Schronu uznała, że zasługujesz   Kiss

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #12 : Styczeń 07, 2010, 00:16:52 »

Skądś się ten człowiek urwał? Dostaje kopa w górę i jeszcze ma wątpliwości  Grin

Merytoryczna aktywność na forum to też jest zasługa schronowa - jak to ująłeś. Można mieć kilkaset postów jak niejaki Satan, w tym 90% to pieprzenie od rzeczy i się z forum pożegnać. Można napisać tylko kilkanaście postów, ale przez to już dołożyć się co smaczniejszym wkładem do całości.

szmergiell
St. sierżant
*

[nothing important]

« Odpowiedz #13 : Styczeń 07, 2010, 08:50:30 »

Skądś się ten człowiek urwał? Dostaje kopa w górę i jeszcze ma wątpliwości  Grin
Generalnie to lubię wiedzieć co i jak się dzieje, stąd moje pytanie Wink

Merytoryczna aktywność na forum to też jest zasługa schronowa - jak to ująłeś. Można mieć kilkaset postów jak niejaki Satan, w tym 90% to pieprzenie od rzeczy i się z forum pożegnać. Można napisać tylko kilkanaście postów, ale przez to już dołożyć się co smaczniejszym wkładem do całości.
W takim razie, 13S działa w zupełnie inny sposób, niż tzw. "większość" for tematycznych. Tam trzeba napisać 1000pińcet100dziewińcet postów, by do czegoś dojść. Tutaj wystarczy pisać "na temat". I to mi się bardzo podoba.
Na koniec, dziękuję bardzo za docenienie mojego "smaczniejszego wkładu do całości". Cool

“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #14 : Styczeń 07, 2010, 12:13:26 »

Cytat: szmergiell
Tam trzeba napisać 1000pińcet100dziewińcet postów, by do czegoś dojść. Tutaj wystarczy pisać "na temat".
Niektórzy przez 10 lat działania Trzynastego Schronu tego nie potrafią zrozumieć. Ale jak widzę są tacy, którzy szybko się uczą  Grin

BTW.
Ja pięć lat temu - gdy zaczynałem - doszedłem do tego drogą obserwacji i porównania, ale wtedy nie było forum  Tongue

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #15 : Styczeń 25, 2010, 03:01:09 »

Mimo opozycji w stosunku do rang forumowych - rzekomo budujących dystans między załogą Trzynastego Schron a jego czytelnikami - informuję, że będzie trwała sukcesywna ich wymiana na bardziej zgodne z doktryną schronizmu.

Nowe graficzki rang zostały nam podrzucone przez UKŁAD, a na razie jest ich tylko kilka, bo więcej nie chciało mi się wgrywać  Kiss

kostuch102
Plutonowy
*

------[]--

« Odpowiedz #16 : Styczeń 25, 2010, 11:35:03 »

Nowe o wiele ładniejsze Wink

Piszę poprawnie po polsku.

Alfred Nobel jest uważany za wynalazcę dynamitu tylko dlatego, że poprzednich wynalazców nie udało się zidentyfikować.
Wrathu
Gen. brygady - Redaktor
*

« Odpowiedz #17 : Styczeń 25, 2010, 12:06:54 »

No bardzo ładne, o wiele ładniejsze od starych, choć już zdążyłem się przyzwyczaić do tych zielonkawych prostokącików z wzorkami  Grin

W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net
nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #18 : Styczeń 25, 2010, 20:09:55 »

A ja dalej zielony jestem Tongue . A co to za "UKŁAD" wygląd pagonów pozmieniał ?  Starsze jakoś bardziej militarnie mi się kojarzyły. Przyzwyczaić się będę musiał do nowych - ładnych, ale bardziej w klimatach armii grabarza  Grin Czy może ND ogłosiło żałobę schronową, po Haiti - ostatniej polskiej wyspie, a ja nic o tym nie wiedziałem  Huh?

Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #19 : Styczeń 25, 2010, 23:21:01 »

Żałoba na Schronie była tylko po papieżu jak dobrze pamiętam - ale nie będę tego rozwijał bo bym się rozkręcił za nadto  Embarrassed

Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!