Autor Wątek: Prawdziwie wyjątkowe piwa  (Przeczytany 34639 razy)

Ace

  • SLAYER kurwa
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Jednoosobowe ramię zbrojne Trzynastego Schronu
Odp: Prawdziwie wyjątkowe piwa
« Odpowiedź #40 dnia: 16 Września 2010, 10:35:35 »
wczoraj, a właściwie dziś widziałem jak jakaś dziewoja zamawia przy barze browara ze spritem.......  :blk


Czy Ty potrafisz zliczyć ile masz kolczyków w pysku
Nie przeszedłbyś zapewne przez kontrolę na lotnisku

Please_Stand_By

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Please Stand By
Odp: Prawdziwie wyjątkowe piwa
« Odpowiedź #41 dnia: 16 Września 2010, 10:49:59 »
browar ze spritem?
z sokiem jeszcze rozumiem, sam tak piłem kiedyś, bo długo piwo mi nie smakowało. wódeczka to na zawsze od zawsze.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Prawdziwie wyjątkowe piwa
« Odpowiedź #42 dnia: 16 Września 2010, 10:59:26 »
Ze spritem to martini białe. A bez sprite'a jakoś się tego nie da pić.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Little Boy

  • Chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Prawdziwie wyjątkowe piwa
« Odpowiedź #43 dnia: 16 Września 2010, 11:23:32 »
Cytuj
Little Boy  ale opić się Redsem to by trzeba z 50 litrów wyłoić Bijom!
Ja wiem... ma normalnie 4,7 %. Tylko że nie da się nim "opić", bo po kilku ten jabłkowy (inne są ble) smak brzydnie.

Cytuj
A co do Gingersa
Może dlatego, że jest imbirowy? Nie wiem, nie próbowałem. :P

Z dziwnych piłem jeszcze jakieś Fuzz przywiezione z Danii. Tylko nie wiem czy to można nazwać piwem. W kilku różnych oczojebnych kolorkach, gazowane, z alkoholem, bez goryczy - jak oranżada.  ;D Takie niby młodzieżowe.
"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Prawdziwie wyjątkowe piwa
« Odpowiedź #44 dnia: 27 Lipca 2011, 01:00:34 »
Ponad 4000 wyświetleń, to znak, że trzeba ten temat reanimować  ;)

Hmm... W sumie to boję się pisać o tym, jakie to teraz dobre piwa wyczaiłem, bo ten temat przeczytać może jakiś korporacyjny bubuś, z któregoś z browarniczych molochów i polecić swoim szefom by wykupili i zamknęli w pisdoo, ową wytwórnię raju dla podniebień wciskając wszędzie te swoje wstrętne lechy, żywce, warki, tyskie, specjale i inne masowe gówna  :/

Dlatego polskich wynalazków nie zdradzę bo patrz wyżej, albo zapeszę i spieprzy się ich smak. Za to śmiało polecić mogę rosyjskie piwo Stary Mielnik, które mogłem pić w następujących butelkach (wszystkie to piwa jasne):
- pękata brązowa 0,5 l
- pękata zielona 0,5 l - smakiem zbliżone do naszych lechów, ale bez tej wstrętnej goryczki
- podłużna brązowa 0,5 l - miód w gębie!

Focia w załączniku  8)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

toga5

  • Knight of Ni
  • *
  • Wiadomości: 836
  • идиот pиот
Odp: Prawdziwie wyjątkowe piwa
« Odpowiedź #45 dnia: 27 Lipca 2011, 01:23:32 »
Piwo "marcowe" dostępne w lokalach "BIERHALLE" jest wyborne i doskonale gasi pragnienie, a podane przez zgrabną, gustownie odzianą kelnerkę smakuje jeszcze lepiej.

Micronus

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Lisek Jabłkowy
    • GrimFiction.pl
Odp: Prawdziwie wyjątkowe piwa
« Odpowiedź #46 dnia: 27 Lipca 2011, 06:24:29 »
Ja ostatnio mam jazdę na pszeniczniaki jasne.
Svyturys Balthas, Obołoń złoty (biały z kolendrą trochę zbyt awangardowy), Biała Noc jasna z kolendrą - delikatny posmak daje radę.
Za ciemnymi nie przepadam, ale piłem jakiegoś aksamitnego Obołonia i był pyszny (jest jeszcze wersja normalna, ale dla mnie zbyt intensywny smak) i Kozła jakiegoś.
GrimFiction.pl - blog o postapo, cyberpunku, dystopii, ciężkim sci-fi i tym podobnych stworach. Recki filmów i gier, filmy krótkometrażowe, zwiastuny, nowinki.

Ace

  • SLAYER kurwa
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Jednoosobowe ramię zbrojne Trzynastego Schronu
Odp: Prawdziwie wyjątkowe piwa
« Odpowiedź #47 dnia: 27 Lipca 2011, 14:06:30 »
od żywieca to ty sie odpierdol!

ostatnio wyszedł nowy wynalazek browarów lubelskich, trybunalskie, czyli zwykła woda z bystrzycy zmieszania z wodą po czyszczeniu słoików z miodem, szumnie przez smakoszów wynalazków perły dobrym piwem, ale mnie jakoś nie wzrusza.
ponad to ostatnio wypiłem sobie zawiecie miodowe - bardzo fajne, lajtowe, słodkie piwo. w sam raz na kaca, albo na ostatnie żeby przed snem podnieść poziom cukru i nie mieć go następnego ranka ;)
jeszcze wyhaczyłem w lidlu 2 fajne sprawy - perlenbacher, 6pak za jakieś 12zł - lajtowe, całkiem dobre piwko, mimo że cena nie zachęca, lepsze od tatr, harnasi czy wynalazków z kauflanda za podobną cene, w sam raz na grilla. a druga to promocja na budweissery, w puławach są po 2,5 z kaucją, zaraz ide kupić całą palete póki jest  :ncz


Czy Ty potrafisz zliczyć ile masz kolczyków w pysku
Nie przeszedłbyś zapewne przez kontrolę na lotnisku

toga5

  • Knight of Ni
  • *
  • Wiadomości: 836
  • идиот pиот
Odp: Prawdziwie wyjątkowe piwa
« Odpowiedź #48 dnia: 08 Września 2011, 22:54:33 »
W ramach promocji Podlasia i alkoholic proponuję (nie namawiam) Łomża Miodowe .
Gdyby Krzyś otworzył w siedmiomilowym lesie browar i wypuścił takie piwo, toby Kubuś był wniebowzięty ... tj. dla każdego, kto lubi piwo i miód albo na odwrót.

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Prawdziwie wyjątkowe piwa
« Odpowiedź #49 dnia: 17 Września 2011, 17:26:30 »
Całkiem niedawno dopiero odnalazłem swój gust jeżeli chodzi o piwska, mianowicie ciemne browary o posmaku miodowym. Nie wiem jak mogłem żyć tyle lat bez znajomości tego typu trunków. O ile nie przepadam za słodkim piwem... To wręcz się z rozkoszy rozpływam kiedy czuje posmak miodu.

Zatem jeżeli ktoś z was ma chrapkę na przetestowanie tego typu wynalazków to polecam te o to piwa: Fortuna Miodowa, Miodne oraz Lubuskie... Miodowe :D

Raj w gębie po prostu, owe browce mają moje szczere propsy!

Ace

  • SLAYER kurwa
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Jednoosobowe ramię zbrojne Trzynastego Schronu
Odp: Prawdziwie wyjątkowe piwa
« Odpowiedź #50 dnia: 12 Grudnia 2011, 20:04:20 »
ostatnio z racji przypływu gotówki mogę rozwijać swoje hobby jakim jest picie dziwnych piw i oto moje ciekawe nowe nabytki:

maćkowe miodowe - fajne miodowe piwko, ostatnio powstała na nie moda, niczym sie nie wybija, ale tańsze od ciechana. alternatywa dla perły miodowej
maćkowe malinowe - o tu sie popisali, pierwszy raz na polskim rynku malinowe piwo które jest dość modne w belgii. polecam zapoznać się, ze względu na niecodzienne walory smakowe
dzieła browaru konstancin, z naciskiem na starodawne - dopiero poznaje, ale leklekr ma bogato zaopatrzoną pułeczke z konstancinem :D szczerze polecam póki co starodawne, samkuje tak powinno samkować lekkie piwo. jestem za umieszczeniem go w sevres jako wzór piwa.
wynalazki browaru magnus - smakowe, min czekoladowe i toffi. dobre dla wypicia sobie dla smaku, szczególnie czekoladowe mi bardzo podeszło. w większych ilościach zbyt osładza życie


Czy Ty potrafisz zliczyć ile masz kolczyków w pysku
Nie przeszedłbyś zapewne przez kontrolę na lotnisku

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Prawdziwie wyjątkowe piwa
« Odpowiedź #51 dnia: 30 Kwietnia 2016, 01:34:10 »
To ja też się przyłącze do zachwalających piwo Ciechan, oczywiście to niepasteryzowane. Ostatnio pojawia się na rynku, można je dostać szczególnie w sklepach ze zdrową żywnością, w warszawie jest w Sadyba Best Mall, a także można zakupić na targach zdrowej żywności organizowanych na nowym świecie.

Chyba cię po  :emanacja13s: Ciechan zszedł na psy, z Polskich teraz jest dobry Namysłów "Dla tych co się znają".
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.