Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Czerwiec 24, 2019, 18:23:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co masz w sygnaturze?  (Przeczytany 32496 razy)
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #100 : Wrzesień 18, 2010, 13:52:33 »

Pff. To nawet 26 kilo nie ma  SSI

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #101 : Wrzesień 18, 2010, 13:56:36 »

Bo to uderzy skrycie i precyzyjnie, będzie działać powoli ale skutecznie  Zwyrol

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Grosswick
St. sierżant
*

Jestem betonem i jestem z tego dumny!

« Odpowiedz #102 : Październik 18, 2010, 14:17:10 »

Dodałem krótki tekst do sygnaturki
czemu?
bo:
a) jest zaje*isty  Cheesy
b) lubię zombie (wilki w sumie też)
c) jakoś oddaje moim zdaniem ideę post-apo

gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"
szmergiell
St. sierżant
*

[nothing important]

« Odpowiedz #103 : Październik 18, 2010, 14:37:16 »

Grosswick, pojechałeś na całego... ale tekst jest genialny ;P

“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #104 : Październik 18, 2010, 18:02:37 »

Mam to w ulubionych cytatach na pejsbuku (mordoksięgu)

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #105 : Październik 20, 2010, 09:08:40 »

Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie.

He, a ja to znałem jako "(...), a kiwi kiwi kiwi" - w zombiowej wersji też mi się podoba. A kiwi nie może być zombi? A Herod nigdy nie był młody? Hyhy...

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #106 : Październik 20, 2010, 12:29:48 »

Weź no kurde! Jeszcze Nowozelandczycy to przeczytają i nakręcą kolejny gówniany film z kiwi-zombie  Fuuuj Wystarczy już, że Czarną owcę zrobili  Zwyrol

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Bonawentura
St. kapral
*

Inżynier

« Odpowiedz #107 : Październik 20, 2010, 12:53:22 »

Weź no kurde! Jeszcze Nowozelandczycy to przeczytają i nakręcą kolejny gówniany film z kiwi-zombie  Fuuuj Wystarczy już, że Czarną owcę zrobili  Zwyrol

A widzieliście Maczetę? Cheesy

http://www.youtube.com/watch?v=xNWcPrH_9Xs&feature=player_embedded

PS. Ten wkurzony meksykaniec to Danny Trejo, w New Vegas podkłada głos pod ghula Raula Wink

http://fallout.wikia.com/wiki/Raul_Tejada
http://fallout.wikia.com/wiki/Danny_Trejo
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2010, 12:57:20 wysłane przez Bonawentura » Zapisane

- How did you survive?
- Didn't! Got killed!
Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #108 : Październik 20, 2010, 13:04:45 »

O, Bonawentura masz wcale niezły tekst w sygnaturze. Tego samego autora znam jeszcze taki: klasy i rasy za słabe by opanować nowe warunki życia, muszą zniknąć, muszą zginąć w rewolucyjnym holokauście Hyhyhy

Bonawentura
St. kapral
*

Inżynier

« Odpowiedz #109 : Październik 20, 2010, 13:37:27 »

No i co? Smiley Mam Ci pogratulować umiejętności przytaczania cytatów?
A może korzystania z wyszukiwarki internetowej?

Nie, dziękuję.

- How did you survive?
- Didn't! Got killed!
Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #110 : Październik 20, 2010, 13:46:10 »

Jasne, że korzystam z wyszukiwarki. Od tego jest, żeby nie trzeba było pamiętać każdego pierda wypuszczonego przez Marxa. To co zapodałeś w swojej sygnaturze równie dobrze mogłeś podpisać swoim nazwiskiem, bo "dzień dobry" jakiejś kontrowersyjnej persony na nie brzmi bardziej vipowsko od Twojego własnego Smiley ...ale wytłuszczone nazwisko Marxa to zawsze jakaś ekspresja, c'nie? Jedni noszą koszulki z zespołami, inni czytają dzieła Lenina i też chcą się tym jakoś pochwalić. Trzeba było iść na całość i wrzucić jakiś tekst śmielszy politycznie, to przynajmniej szacun za odwagę by się należał Zwyrol Sam lubię teksty Nietzschego o chrześcijanach i nie ukrywam, że bawi mnie część dowcipów o Żydach, choć są one dalece niepoprawne.
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2010, 13:56:21 wysłane przez Ordynus » Zapisane

Bonawentura
St. kapral
*

Inżynier

« Odpowiedz #111 : Październik 20, 2010, 14:07:35 »

Trzeba było iść na całość i wrzucić jakiś tekst śmielszy politycznie, to przynajmniej szacun za odwagę by się należał Zwyrol Sam lubię teksty Nietzschego o chrześcijanach i nie ukrywam, że bawi mnie część dowcipów o Żydach, choć są one dalece niepoprawne.

Ale to chyba moja własna decyzja co chcę, a czego nie chcę umieścić w swojej sygnaturze? Więc wybacz, ale Twoje "trzeba było" - szczególnie w kontekście mojego obecnego podpisu - niezbyt mnie interesuje, bo wybrałem taki cytat a nie inny. Gdyby to było forum stricte polityczne może bym się na coś innego zdecydował (niekoniecznie Marksa), ale wolałem coś czego zwykle się trzymam i nie kojarzy się z polityką. Może za wyjątkiem nazwiska, chociaż to przede wszystkim filozof.
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2010, 14:10:00 wysłane przez Bonawentura » Zapisane

- How did you survive?
- Didn't! Got killed!
Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #112 : Październik 20, 2010, 14:15:10 »

Ale to chyba moja własna decyzja co chcę, a czego nie chcę umieścić w swojej sygnaturze?
No chyba Ordynus?

Może za wyjątkiem nazwiska, chociaż to przede wszystkim filozof.

Filozofowie przodem. Charles Manson też nikogo nie zabił, tylko mówił - a dali mu dożywocie za kratkami. Hmm...
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2010, 14:17:57 wysłane przez Ordynus » Zapisane

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #113 : Październik 20, 2010, 14:35:42 »

Niech każdy tam sobie ma w sygnaturze co chce pod warunkiem, że nie jest to nic wrogiego dla Trzynastego Schronu. Aktualna lista kogo nie lubimy jako całość, a kogo nie lubią poszczególni redaktorzy wisi na poziomie 13'tym siedziby Trzynastego Schronu, zaraz przy sraczach. Wejść, zrobić swoje, przeczytać i się zastosować  Wyjebka!

Ordynus?

nasa3000
Porucznik - Redaktor
*

Bring on the Apocalypse

« Odpowiedz #114 : Październik 20, 2010, 15:12:08 »

Ja lubię twórczość ścienną. Umieszczam z reguły to, co widzę na murach w drodze do pracy. Choć czasami fragment tekstu literackiego też  się pojawi.

Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."
Ordynus
Zjadacz Korzeni
Sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #115 : Październik 20, 2010, 16:42:11 »

A jak twórczość jest ścienna to znaczy, że istnieje w państwach ościennych? Undecided

Jerzy
Major - Redaktor
*