Autor Wątek: Jeszcze więcej filmów prezentujących F3  (Przeczytany 5604 razy)

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Jeszcze więcej filmów prezentujących F3
« dnia: 15 Października 2008, 19:40:22 »

Bezpośredni link do newsa



Pora nadrobić pewne zaległości, które powstały w wyniku nawału pracy i innych obowiązków. Powrócimy zatem do ostatnio opublikowanych, oficjalnych dodam, materiałów o Falloucie 3, tak w formie wizualnej jak i tekstowej.

Zaczniemy jednak od bardzo dobrej informacji. Jak podaje polski wydawca gry Cenega na swojej stronie, w trzecią część serii Fallout będziemy mogli zagrać jeszcze w ty mtmiesiącu – potwierdza się w ten sposób informacja, jakoby F3 miał zadebiutować w dniu europejskiej premiery (31 października). Z pewnością uspokoi to wielu graczy, którzy obawiali się, że polska edycja gry zaliczy jakieś opóźnienie. Na szczęście Cenega zadbała o to by opóźnień nie było. Jakość tłumaczenia będziemy mogli sprawdzić we własnym zakresie już za niecałe 16 dni. A teraz już pora na „ucztę dla oczu”:

Zapowiedź IGN – 6 godzin z Falloutem 3, która pojawiła się w sieci jako ostatni materiał w cyklu „Tydzień z Falloutem 3” przedstawia relację z sześciogodzinnej sesji, jaką miał okazję odbyć z grą naczelny sekcji Xboxa w IGN. Długość: 3:13 min.
GTTV – centrum DC Trwający 1:38 min, surowy materiał filmowy pokazuje jak wygląda ścisłe centrum DC, gdzie przeciwnik pada trupem pod ostrzałem z broni ciężkiej.
GTTV - podziemia - jak sama nazwa wskazuje, film ukazuje brutalną rzeczywistość schowaną przed światłem słonecznym w tunelach metra i innych instalacjach podziemnych. Miejsca te przywłaszczyły sobie m.in. raidersi czy oszalałe ghule. Starć tu nie mało, ale z wcześniejszych zapowiedzi zespołu pracującego nad grą wynika, że i dla postaci nie skoncentrowanych wokół walki znajdzie się coś do roboty.
GTTV – muzeum technologii - bardzo ciekawa lokacja, która przedstawia techniczne i technologiczne dokonania "cywilizowanej" ludzkości, dokonania które miały miejsce jeszcze przed wybuchem wojny w 2077 roku. Gracz odwiedza obserwatorium, natrafia na makietę rakiety kosmicznej i podwieszony pod sufitem samolot z okresu II wojny światowej. Nie wiem czy bryła rzeczywiście przypomina P-51 Mustanga, czy tylko mój mózg chce go widzieć w tym samolocie.
GTTV – starcie Bractwa Stali z super mutantami - daje możliwość wglądu w poczynania Bractwa Stali. Zmasowany atak oddziału Bractwa na pozycje przeciwnika wygląda bądź co bądź, „trochę” chaotycznie. Tradycyjne starcie przerywa pojawienie się Behemotha, ogromnego mutanta z hydrantem w łapach, którego gracz eliminuje celnym strzałem z podręcznej wyrzutni małych pocisków atomowych.

Na koniec przedstawiamy nowo opublikowane tapety w nieco wygodniejszej formie. Tu w rozdzielczościach 1024 x 768, a tutaj  w pozostałych.

[ tapety są w newsie na stronie ;) ]

Osioł

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Donkey Comix
Odp: Jeszcze więcej filmów prezentujących F3
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Października 2008, 19:55:15 »
(...)w trzecią część serii Fallout będziemy mogli zagrać jeszcze w ty mtmiesiącu (...).
Spacja między "ty", a "m" niepotrzebna ;p. Bardziej przydałoby się oddzielić "m" od "miesiącu" i wywalić niepotrzebne "t".

A co do filmików...lokacje może fajnie wyglądają...ale klimatu Fallouta w ogóle nie czuję, prędzej mi tu Bioshock`iem pachnie (w szczególności w muzeum) oraz trochę Gears of Wars (w szczególności podczas walki w okopach z orka...znaczy z mutantami), tylko ta ślizgająca się animacja ruchu.....

Szoopen

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Jeszcze więcej filmów prezentujących F3
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Października 2008, 20:07:43 »
Lol, nie wiem gdzie to napisać ale ostatnio macie tyle niusów o F3, że się gubię, h3h3   :-[

bio_hazard

  • Gość
Odp: Jeszcze więcej filmów prezentujących F3
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Października 2008, 23:47:28 »
Szczerze mowiac, juz mi sie ich nawet nie chce czytac....

Chris

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 122
    • Strona o PS3
Odp: Jeszcze więcej filmów prezentujących F3
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Października 2008, 00:32:52 »
Ehh walka, walka, walka :/.

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Jeszcze więcej filmów prezentujących F3
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Października 2008, 00:40:23 »
Nie marudzić. Siedzieć cicho i uśmiechać się od ucha do ucha. Bo wróce do mojego filozofowania o kryzysach i kończącej się ropie :>

Jeśli zarzucacie nam że piszemy za dużo newsów... to rzeczywiście, popełniliśmy tą nikczemną zbrodnię ;)
« Ostatnia zmiana: 16 Października 2008, 00:45:54 wysłana przez Ulyssaeir »

Chris

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 122
    • Strona o PS3
Odp: Jeszcze więcej filmów prezentujących F3
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Października 2008, 00:56:25 »
Zaczniemy jednak od bardzo dobrej informacji. Jak podaje polski wydawca gry Cenega na swojej stronie, w trzecią część serii Fallout będziemy mogli zagrać jeszcze w tym miesiącu – potwierdza się w ten sposób informacja, jakoby F3 miał zadebiutować w dniu europejskiej premiery (31 października). Z pewnością uspokoi to wielu graczy, którzy obawiali się, że polska edycja gry zaliczy jakieś opóźnienie. Na szczęście Cenega zadbała o to by opóźnień nie było. Jakość tłumaczenia będziemy mogli sprawdzić we własnym zakresie już za niecałe 16 dni.

Ajaj ile razy mam to napisać ;). Nie spóźni się wersja PL PC. Konsolowe wersje PL pojawią się w okolicach 21 listopada.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Jeszcze więcej filmów prezentujących F3
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Października 2008, 01:39:59 »
Lol, nie wiem gdzie to napisać ale ostatnio macie tyle niusów o F3, że się gubię, h3h3   :-[

Zawsze mogę strzelić jakaś "pogadankę" o plebixie czy dokopać temu co mnie akurat drażni  :P

Obecnie na widelcu mam scenowanie w rilu - jednak z racji tego, że mimo wszystko parę ludzi naprawdę nam pomogło w tym i owym - to przekminiam to w sobie. Również gdy chodzi o scenowanie w wirtualu to miałbym sporo smutów - o fikcji współpracy, braku platformy koordynacyjnej i w ogóle tego, że scenowanie w wirtualu zmienia się podobnie jak scenowanie w rilu - w coś bez większej wizji rozwoju.

Sprawdza się to o czym raportowałem temu hujowi z plebixa (w czasach kiedy Schron był jeszcze w jego strukturach), że Fallout 3 wcale nie zbawi sceny i lepiej po jego wydaniu nie będzie. A wręcz gorzej.

To co? Newsów w takiej treści chcecie?  ;D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Jeszcze więcej filmów prezentujących F3
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Października 2008, 03:07:05 »
Cytuj
Ajaj ile razy mam to napisać . Nie spóźni się wersja PL PC. Konsolowe wersje PL pojawią się w okolicach 21 listopada.

PRzecież ta częśc newsa informuje ludzi, którzy się obawiali, że opóźnień nie będzie, więc ja sam mówie, że nie będzie ich. Pogrubiony przez ciebie cytat należy rozumieć z domyślnym

"Wcześniej, zanim podano tą wiadomość".

Squonk: a pisz, a co, na plebixa oczywiście :))) albo przedstaw swojąwizję sceny za 5 lat, po premierze Fallouta 4 a przed premierą Fallouta Online :)


Bio - jak ci sie nie chce czytać to ja bym miał dla ciebie zadanie specjalne, wogóle nie wymagające, nie czasochłonne, ale to byś niestety musiał wyrazić chęć zanim wytłumacze o co biega ;P
« Ostatnia zmiana: 16 Października 2008, 03:09:12 wysłana przez Ulyssaeir »

bio_hazard

  • Gość
Odp: Jeszcze więcej filmów prezentujących F3
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Października 2008, 12:32:50 »
Pewnie bede zalowac - ale co tam, wyrazam chec ... mam nie wchodzic w ogole na Schron?? :P

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Jeszcze więcej filmów prezentujących F3
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Października 2008, 13:36:48 »
Nie możesz  8) Jako zadłuż.... to jest zasłużony masz to już we krwi  :-*
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Chrzysztof

  • St. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 327
Odp: Jeszcze więcej filmów prezentujących F3
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Października 2008, 15:51:32 »
Nie wiem czemu ale walka w podziemiu przypominała nieco tą z FEAR'a .
1.Wychlasz się za róg
2.Spowolnienie or VATS
3.Eliminujesz prjaciwnika
4.Zapętlasz do pkt.1

Oriel Oriel wiżu Supermutanty ;D

Ech nawalanka na potegę  >:(

------

maYa

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 177
Odp: Jeszcze więcej filmów prezentujących F3
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Października 2008, 14:58:03 »
Chyba pokuszę się o przejście gry bez rozwiązań siłowych ??? A w każdym razie nie będę biegać po planszy z giwerą jak w Quake'u i strzelać do wszystkiego co się rusza.
"Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj: to diabeł! Ona jest swoistym piekłem."