Autor Wątek: Fallout Online - data trzeciego testu znana  (Przeczytany 1569 razy)

Zoor

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 77
Fallout Online - data trzeciego testu znana
« dnia: 20 Maja 2009, 17:14:32 »
Bezpośredni link do newsa


Jeżeli wszystkie wiadomości o kolejnych "dziełach" wychodzących spod ręki Bethesdy, psujących skutecznie resztki klimatu w Falloucie 3 przygnębiają was podobnie jak mnie, już wkrótce będziecie mogli oderwać się od nich, zagłębiając się w podróżach po wirtualnym pustkowiu w produkcji naszych wschodnich braci - Falloucie Online.
Podczas dotychczasowych otwartych testów Polacy stanowili liczną i dość zgraną grupę, pomimo barier językowych, a używany przez nas radiowy Kanał 44 wrył się skutecznie w pamięć wielu fanów postapokalipsy. Jeżeli zaliczasz się do tych szczęśliwców, którym dane było zanurzyć się w świecie jedynego, jak dotąd, falloutowego MMO, masz okazję zrobić to jeszcze raz od 15 sierpnia. Wystarczy w tym dniu ściągnąć z internetu klienta gry. A jeśli nie miałeś dotychczas z nią styczności, możesz przekonać się, że to naprawdę świetny sposób na spędzenie kilku godzin. Tak więc - do zobaczenia na Pustkowiu!

Strona gry

Dzięki za newsa, dodałem linka do strony projektu - n.w.
« Ostatnia zmiana: 20 Maja 2009, 18:56:01 wysłana przez nie wiem »
Tandis qu'ils dorment, nous gagnerons victoire.