Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout

Nowiny, komentarze, dyskusje => Komentarze do nowin => Wątek zaczęty przez: Squonk on Sierpień 01, 2019, 13:58:50Tytuł: De Falloutis - już jest!
Wiadomość wysłana przez: Squonk on Sierpień 01, 2019, 13:58:50
Odnośnik do nowiny na Stronie Głównej (https://trzynasty-schron.net/index.php?action=news&sub=vievkom&uniq=news_5d42d2535af37) / Odnośnik do nowiny na Stronie Głównej (https://trzynasty-schron.net/nowina,5d42d2535af37.html)

(https://trzynasty-schron.net/spacer.gif)

(https://trzynasty-schron.net/obrazki/nowiny/de_falloutis.jpg)

Pod koniec roku 2017, dokładnie trzynastego grudnia, wysłałem pierwszy list w grze De Falloutis, która jest zmodyfikowaną wersją De Profundis. Na Trzynastym Schronie informowałem i zachęcałem:

„Gracze w De Profundis tworzą niesamowite opowieści rodem z opowiadań Lovecrafta. Czynią to – w przeciwieństwie do klasycznego RPG – nie na sesjach, lecz za pomocą listów, preparowanych materiałów. Czyli za pomocą korespondencji.

A co gdybyśmy my, Fani Fallouta zagrali w coś podobnego, ale w swoich klimatach? Zastanawiam się, co by było, gdyby mieszkaniec (gracz) San Francisco napisał kilka słów do innego gracza, np. z Nowego Reno i zadał mu pytanie lub podzielił się jakimiś spostrzeżeniami? Jaką wiadomość zwrotną by dostał?”


Tak to właśnie było. I odezwali się ludzie, chętni doświadczyć czegoś nowego…

Przez miesiąc wysłaliśmy 38 listów. Teraz możecie je przeczytać ---> 📑 De Falloutis [PDF] (https://trzynasty-schron.net/teksty/de_falloutis.pdf)