Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout

Fallout i Wasteland => Fallout 4 => Wątek zaczęty przez: zaopatrzeniowiec on Lipiec 10, 2019, 08:48:21Tytuł: Punkt bez powrotu w zadaniach F4.
Wiadomość wysłana przez: zaopatrzeniowiec on Lipiec 10, 2019, 08:48:21
Dzień dobry. Mam problem z zadaniami instytutu. Nigdy nie chciałem się do nich przyłączać, a chyba nieumyślnie to zrobiłem. Każda z pozostałych stron konfliktu w pytaniu o to czy ich poprę chciała tylko współpracy, a nie ostateczną decyzję. Tutaj natomiast, w instytucie zostałem oszukany, jak mi się zdaje. Nie dość, że nic nie wskazywało na to, że podejmuję ważna fabularnie decyzję to jeszcze ja sam odpowiedziałem niechętnie o przyłączeniu się. Nie powiedziałem jasno TAK - odpowiedziałem coś pytająco unikowego, a shaun uznał to za potwierdzenie i zaczął wyznaczać zadania, więc nie wziąłem tego stanu rzeczy za coś zobowiązującego. Odwaliłem zadanie ze sprowadzeniem syntha z libertii,sabotowałem sprowadzenie synthów z bunker hill i pdbyłem rozmowę z resztą rady w mankind redefined. Zacząłem mieć wrażenie, że zaszedłem za daleko i spojrzałem na spis zadań w wiki. Wydaje mi się, że omyłkowo przyłączyłem się do instytutu i już nic nie będę mógł zrobić w dalszym toku fabularnym. Czy mam rację?


Tytuł: Odp: Punkt bez powrotu w zadaniach F4.
Wiadomość wysłana przez: Wrathu on Lipiec 11, 2019, 10:49:08
Nie pamiętam już, jak to zrobiłem, ale robiłem zapisy w takich miejscach, żeby sprawnie wypróbować wszystkie ścieżki za które są achievementy.
O szczegółach punktów bez powrotu możesz przeczytać np. tutaj:
https://www.carls-fallout-4-guide.com/quests/main-quest/endings-factions-enemies.php
https://gamefaqs.gamespot.com/boards/164592-fallout-4/73147810