Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout

Fallout i Wasteland => Modding Fallouta 3 => Wątek zaczęty przez: szczepX on Kwiecień 11, 2018, 09:17:14Tytuł: Wgrywanie modów do wersji F3 GOTY
Wiadomość wysłana przez: szczepX on Kwiecień 11, 2018, 09:17:14
Witam
Zacząłem przygodę z F3 i na sam początek chcę wrzucić kilka nieistotnych modów (np. większe okno dialogowe, mapa, wygląd pip boya itd)
Instaluje nexus MM dodaje mody aktywuje odpalam grę i od razu aktywują się zadania z DLC. trochę mnie to wnerwia bo robi bajzel w zadaniach. teraz nie wiem czy tak zostawić czy wyłączyć pluginy w NMM i włączać je po kolei jak się ukończy podstawkę F3.

Czy istnieje jakiś system skrótów do pipboya żeby od razu wyświetlał zadania, mapę czy plecak?


Tytuł: Odp: Wgrywanie modów do wersji F3 GOTY
Wiadomość wysłana przez: Aurelinus on Kwiecień 12, 2018, 01:15:50
Nie wiem czy tak zostawić czy wyłączyć pluginy w NMM i włączać je po kolei jak się ukończy podstawkę F3.
Kwetsia gustu, DLC do F3 są niezwykle gówniane, nic kompletnie nie wnoszą do gry, są przy tym zabugowane i więcej z nimi kłopotu niż pożytku jak i całym F3. Nie zrozum mnie źle, F3 to był dobry restart gry 10 lat temu, teraz patrzy się na nią z politowaniem, bo nie wytrzymała próby czasu. Tym nie mniej, na pewno nie próbuj rozpoczynać grania z DLC Broken Steel, bo ten akurat koszmarnie miesza w fabule, aktywuj go co najmniej/dopiero w momencie gdy już napotkasz Enklawę, nie wcześniej.

Czy istnieje jakiś system skrótów do pipboya żeby od razu wyświetlał zadania, mapę czy plecak?
Chyba możesz skorzystać tylko z F1/F2/F3.