Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout

Po godzinach => Schronowe zajęcia artystyczne => Wątek zaczęty przez: F-Jastrun on Sierpień 09, 2015, 18:06:00Tytuł: Speed painting - Fallout
Wiadomość wysłana przez: F-Jastrun on Sierpień 09, 2015, 18:06:00

To mój pierwszy post na tym forum więc pierw chciałabym się z wami przywitać.. Cześć! z tej strony F-Jastrun lub poprostu Jastrun.. maluje od wielu, wielu lat w sumie to od dzieciństwa, chodź wtedy traktowałam to jako dziecięcą  rozrywkę, która w niedługim czasie przerodziła się w pasję. Ostatnio dołożyłam do tego moją drugą zajawkę po godzinach. Czyli zagrywanie się z padem w ręce przed telewizorem, efekt tej wybuchowej mieszanki będziecie mogli zaraz sprawdzić na własne oczy.

Dzisiaj chciałabym przedstawić wam jedno z moich najnowszych dzieł, obraz inspirowany Falloutem. Wykonany metodą akrylową, a następnie zabezpieczony werniksem. Całość możecie obejrzeć w filmie który przygotowałam "Speed painting - Fallout"

Link do filmu : https://www.youtube.com/watch?v=Gu1KqzecKpc

Na kanale oprócz Fallouta w chwili obecnej znajduje się parę innych prac między innymi : Shadow of Diablo , Majora mask , Batman , Ciri Wiedźmin 3, ale to nie wszystkie moje pracę sporo prac zostało wykonanych przed założeniem kanału na Youtubie między innymi prace The last of us , Malthael czy Hotline Miami.

W chwili obecnej pracuje już nad kolejnymi pracami, także zainteresowanych zachęcam do śledzenia mnie na Youtubie oraz Facebooku.

(http://i.imgur.com/hMF9evzh.jpg)


Tytuł: Odp: Speed painting - Fallout
Wiadomość wysłana przez: Wrathu on Sierpień 11, 2015, 16:36:12
Bardzo mi się podoba, czym prędzej wrzuciłem to więc na schronowego fanpage'a!
Gratuluję! Dzięki za podzielenie się tym z nami i serdecznie witam na forum.

https://www.facebook.com/TrzynastySchron/posts/10155890861650293