Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout

Po godzinach => Survival i pochodne => Wątek zaczęty przez: Squonk on Październik 30, 2011, 19:08:43Tytuł: Lekcja miejskiego survivalu #7 - Ciepło
Wiadomość wysłana przez: Squonk on Październik 30, 2011, 19:08:43
Odnośnik do nowiny na stronie głównej (http://trzynasty-schron.net/nowina,4ead82c15af86.html)

(http://trzynasty-schron.net/spacer.gif)

(http://trzynasty-schron.net/obrazki/nowiny/survival.gif)

W tym słynnym i legendarnym już schronowym cyklu newsów pora na zmiany. Pora na coś naprawdę konkretnego, bo napisanego przez konkretną osobę. No dobra, dobra - aż tak źle wcześniej przecież nie było - ale czasem trzeba przestać opisowo opisywać rzeczywistość i przejść do oczywiście oczywistych konkretów. A tych, choćby z racji banalności pewnych rozwiązań, czasami nie przyjmujemy do wiadomości.

Jak w prosty i skuteczny sposób przetrwać, podczas hipotetycznej sytuacji kryzysowej opowie fachowiec w tej dziedzinie. Lars-Peter Otzen - były oficer Duńskiej Straży Przybrzeżnej, specjalizujący się w dziedzinie ratownictwa morskiego oraz kwestii szeroko rozumianego przetrwania na odcinku praktycznym.

Jego teksty będą się pojawiać na Trzynastym Schronie w ramach współpracy z serwisem  Kryzysowo.pl (http://kryzysowo.pl/). Zaczynamy od problemu, co zrobić Kiedy kaloryfery staną się zimne (http://trzynasty-schron.net/ie_survival_kiedy_kaloryfery_stana_sie_zimne.html).

Zadzwonić do administracji? Haaa!!!