Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout

Organizacyjno - schronowe => Konkursy - archiwum => Wątek zaczęty przez: Dr Rectum on Marzec 08, 2011, 00:22:47Tytuł: Konkurs Krew i Rdza II - ogłoszenie wyników!
Wiadomość wysłana przez: Dr Rectum on Marzec 08, 2011, 00:22:47
Odnośnik do nowiny (http://trzynasty-schron.net/nowina,4d754e773cd19.html)

(http://trzynasty-schron.net/spacer.gif)

Nareszcie, po długim starciu z mutasami Borgo atakującymi naszą redakcję, doszliśmy do ostatecznych wyników tego konkursu. O ile faworyt, który podesłał najlepszą pracę został wytypowany już dzień po zakończeniu konkursu i wypłynął wcześniej w pewnym miesięczniku, do którego miałem okazję wrzucić swoje trzy grosze, o tyle nad resztą wygranych musieliśmy trochę pomyśleć. Nie boję się powiedzieć, że niektóre prace były wręcz tragiczne. Niektóre za to były dobre na tyle, że gdyby uczestnicy bardziej się przyłożyli mogli by zdobyć pierwsze miejsce. Znalazłem tam kilku faworytów i sam mogłem wytypować wszystkie miejsca, jednak trzeba było czekać na resztę. Ostateczna decyzja została podjęta dopiero przed piętnastoma minutami. Gratuluję więc wszystkim tym, którzy znajdują się w rozwinięciu nowiny i mam nadzieję, że spotkamy się w następnych konkursach! (http://trzynasty-schron.net/obrazki/nowiny/Kir2.jpg)

Konkurs wygrał Bartosh za Jose "Kirov" Taranto (http://trzynasty-schron.net/teksty/krew_i_rdza_2-Bartosh.pdf) - Naprawdę bardzo ciekawa postać, opisana w profesjonalny sposób. Jest to najbardziej żywy i unikalny bohater w całych zasranych stanach.

Wyróżnienie #1 otrzymuje Vivaadeal za Banksego (http://trzynasty-schron.net/teksty/krew_i_rdza_2-Vivaadeal.pdf) - Uliczny graficiarz z wielką misją zamalowania świata. Szkoda, że Wielki Kanion został zajęty przez "Wielki Blob", więc marne jego starania o uwiecznienie tam swojego wrzuta.

Wyróżnienie #2 otrzymuje Solva za Jacka McKlaina (http://trzynasty-schron.net/teksty/krew_i_rdza_2-Solva.pdf) -Jury tak uznało i nie mnie tu oceniać czy to źle czy dobrze.

Wygranych prosimy o wysłanie swoich danych kontaktowych na adres email: dr_rectum[małpa]trzynasty-schron.net


Tytuł: Odp: Konkurs Krew i Rdza II - ogłoszenie wyników!
Wiadomość wysłana przez: mkomko on Marzec 08, 2011, 18:20:21
W regulaminie konkursu zostało napisane że nadesłane prace zostaną opublikowane. Tyczy się to również prac które nie "stanęły na podium", czy tylko tych zwycięskich?


Tytuł: Odp: Konkurs Krew i Rdza II - ogłoszenie wyników!
Wiadomość wysłana przez: Bartosh on Marzec 08, 2011, 18:54:58
Dane adresowe na mailu. Dzięki za konkurs :rad

No właśnie, czy prace które wpłynęły na konkurs mogły by zostać opublikowane, bo to dla młodych twórców bardzo ważne, poza tym zawsze to dodatkowe mięcho do systemu RPG. Z każdej postaci na pewno da się wycisnąć coś fajnego:D

Chciałbym z góry podziękować również konkurentom/konkurentkom za przednią zabawę. Do zobaczenia w  kolejnych konkursach!


Tytuł: Odp: Konkurs Krew i Rdza II - ogłoszenie wyników!
Wiadomość wysłana przez: nie wiem on Marzec 08, 2011, 21:54:45
Zapewne wszystkie zostaną opublikowane (chociaż był tam jakiś taki krótki wierszyk, z którym nie wiadomo co zrobić), ale to oczywiście wymaga czasu :P


Tytuł: Odp: Konkurs Krew i Rdza II - ogłoszenie wyników!
Wiadomość wysłana przez: Jerzy on Marzec 08, 2011, 22:05:53
I znaleźć trzeba odpowiednie miejsce.